Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Νονός said:

Από που τελικά Μητσάκο ?

The bouzouki shop. Πήγα στο Αιγάλεω που είναι το εργαστήριό τους με ραντεβού. Το επόμενο από Καφετζοπουλο δώρο απ τον πατερα μου 😎

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, parakmiakos said:

        Το επόμενο από Καφετζοπουλο δώρο απ τον πατερα μου 😎

Εχω επισημάνει από Καφετζό ένα για σένα , καρυδια φυσική βαμμένη με προστασία στην πένα .

 Από Καφετζόπουλο πάντως ...μ 'εκαψες ! Ξεκινάνε απο 1200 , χιλιατρακό τα μπουζούκια του .

 Τέσπα αυτό βλέπω ναναι το δώρο σου για την γεμάτη συγκίνηση ημέρα του γάμου σου ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, parakmiakos said:

Το επόμενο από Καφετζοπουλο δώρο απ τον πατερα μου 😎

 

4 hours ago, Stylianopoulos said:

Εχω επισημάνει από Καφετζό ένα για σένα , καρυδια φυσική βαμμένη με προστασία στην πένα .

 Από Καφετζόπουλο πάντως ...μ 'εκαψες ! Ξεκινάνε απο 1200 , χιλιατρακό τα μπουζούκια του .

 Τέσπα αυτό βλέπω ναναι το δώρο σου για την γεμάτη συγκίνηση ημέρα του γάμου σου ..

@parakmiakos άμα εννοείς αυτόν τον "πατέρα" Τοιμάσου για καφασόξυλο στην ταστιέρα και κολλημένο πριΓιονίδι αντί για ντούγιες, αγορασμένο από σουβενίρ μαγαζί Άστιγγος μαζί με αγαλματάκι του Πάνα δώρο και τσολιαδάκι Μπουκόφσκη όταν υπΕρετούσε.

033-700x700.jpg

%CE%91%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1-%CF

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

 

@parakmiakos άμα εννοείς αυτόν τον "πατέρα" Τοιμάσου για καφασόξυλο στην ταστιέρα και κολλημένο πριΓιονίδι αντί για ντούγιες, αγορασμένο από σουβενίρ μαγαζί Άστιγγος μαζί με αγαλματάκι του Πάνα δώρο και τσολιαδάκι Μπουκόφσκη όταν υπΕρετούσε.

033-700x700.jpg

%CE%91%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1-%CF

Μιλας κοντραριστα τώρα. Ο πατερας μου είναι γνωστός γαλαντομος. Δεν θα διστάσει να πουλησει το σπίτι στο Εδέμ για να μου αγοράσει μπουζουκι από τον Καφετζοπουλο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Να ξέρεις με αρρωσταίνει κι ο Ανδριανός. Δεν έχω δει πιο ωραίο ζεϊμπέκικο. 

Εμένα με αρρωσταίνει ο Βαγγελάκης ο Μαχαίρας. Τον θεωρώ από τα μεγαλύτερα μπουζούκια της γενιάς του. Από τους λίγους σημερινούς με "δικό του" ήχο, καθαρό.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Νονός said:

Εμένα με αρρωσταίνει ο Βαγγελάκης ο Μαχαίρας. Τον θεωρώ από τα μεγαλύτερα μπουζούκια της γενιάς του. Από τους λίγους σημερινούς με "δικό του" ήχο, καθαρό.

 

Νονέ σε μια γειτονιά στον Πειραια γεννιέται ο νέος Σπυρος Περιστερης 😎

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×