Jump to content

Ταινίες 🎞️


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest Giorgis

Αρκετες καλες ταινιες στο σινεμα αυτην την περιοδο .

 

Ειδα το the secret life of walter mitty το οποιο δεν με ενθουσιασε και πολυ. Οχι οτι δεν βλεπεται αλλα δεν ειναι σωνει και ντε για σινεμα. Με την κοπελα/συμβια σας στο σπιτι ή με παρεακι οταν θελετε να δειτε κατι χαλαρο και ευχαριστο.

 

3/5 *.

 

Eιδα επισης και το "12 years a slave". Αρκετα καλη τανια με καπως αγγελοπουλικη σκηνοθεσια. Ψυχοπλακωτικη βεβαια . Βγηκα απο την αιθουσα του σινεμα καπως σοκαρισμενος. Την συνιστω παντως.

 

3,5/5 *

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Λεω να παω να δω τις επομενες μερες τον Λυκο της Γουολ Στριτ , τον Μπατλερ , το Last Vegas και το Μικρα Αγγλια.

 

Αν εχει δει κανεις καποιο απ αυτα ας ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είχα ήδη βάλει 3.5 στο άλλο οπότε ναι μεν δεν ήταν πίπα γκράβιτυ αλλά ούτε όσο καλό όσο το 1ο και αμφιταλαντεύτηκα αρκετά. Εφόσον έγερνα περισσότερο προς το καλό (o γουίτακερ γαμάει σαν ηθοποιός) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ να βάλω 3.3 :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είχα ήδη βάλει 3.5 στο άλλο οπότε ναι μεν δεν ήταν πίπα γκράβιτυ αλλά ούτε όσο καλό όσο το 1ο και αμφιταλαντεύτηκα αρκετά. Εφόσον έγερνα περισσότερο προς το καλό (o γουίτακερ γαμάει σαν ηθοποιός) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ να βάλω 3.3 :Ρ

 

Έτσι γίνονται οι σωστές δουλειές. :popcorn2:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είχα ήδη βάλει 3.5 στο άλλο οπότε ναι μεν δεν ήταν πίπα γκράβιτυ αλλά ούτε όσο καλό όσο το 1ο και αμφιταλαντεύτηκα αρκετά. Εφόσον έγερνα περισσότερο προς το καλό (o γουίτακερ γαμάει σαν ηθοποιός) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ να βάλω 3.3 :Ρ

 

Εισαι ο αντμινορ της καρδιας μας, αυτο σου λεω μονο, τελος.

Link to comment
Share on other sites

Αν σας ελεγαν να φτιαξετε μια λιστα με τις τοπ 5 αστυνομικες ταινιες ποιες θα βαζατε;

Εγω: 1. Se7en

2. Hanibal

3. Zodiac

4. Prisoners

5. The raven (λογω της αγαπης μου για τον Poe)

 

Λογικα καποια θα μου ξεφευγει. Προσπαθουσα να σκεφτω και καποια που να παιζει ο Αλ Πατσινο αλλα δεν μου ρθε καποια που να ναι τοπ.

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη σκηνη ειναι εκει που η Σκαρλετ του χει κωλησει την κωλαρα της πανω του και του λεει "cum, cum, cum".. Λες και βλεπεις τσοντα.

 

Απο αυτη την πλευρα (γκομενες κλπ) μια χαρα ειναι η ταινια. Αλλα κατα αλλα, λιγα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αν σας ελεγαν να φτιαξετε μια λιστα με τις τοπ 5 αστυνομικες ταινιες ποιες θα βαζατε;

Εγω: 1. Se7en

2. Hanibal

3. Zodiac

4. Prisoners

5. The raven (λογω της αγαπης μου για τον Poe)

 

Λογικα καποια θα μου ξεφευγει. Προσπαθουσα να σκεφτω και καποια που να παιζει ο Αλ Πατσινο αλλα δεν μου ρθε καποια που να ναι τοπ.

 

Μεγάλη των μπάτσων σχολή 1,2,3,4,5. xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×