Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

Ο πρωταγωνιστής του Kingdom/mma είχε κάνει μινι docuseries στο νετφλιξ με κάποιες πολεμικές τέχνες.

Το χα παρατήσει και εγώ μετά το πρώτο κύκλο, ευκαιρία να το συνεχίσω 

Suits πρώτες 4-5 σεζόν ήταν επικ 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, enck1 said:

Ο πρωταγωνιστής του Kingdom/mma είχε κάνει μινι docuseries στο νετφλιξ με κάποιες πολεμικές τέχνες.

Το χα παρατήσει και εγώ μετά το πρώτο κύκλο, ευκαιρία να το συνεχίσω 

Suits πρώτες 4-5 σεζόν ήταν επικ 

Kingdom to kineziko lete e? Gamato

Link to comment
Share on other sites

3 seasons itan, kai gamw, kai ok kai o grillo exei paiksei apo avengers klp, kai o gios o mikros  einai pop star, kai o allos einai to typaki ap to sleepers an to thymaste

To EXIT to norvigiko to xete dei ? Cosmote.

Epos

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/27/2021 at 9:57 PM, Hades said:

Το παιχνίδι του Καλαμαριού, netflix 

Όσοι είδαν το Alice in borderland και τους άρεσε, ας του δώσουν μια ευκαιρία. 

Ωραιο το καλαμαρι με εκφανσεις γιν/γιανγκ και την αεναη μαχη καλου/κακου..

Πρωτοτυπο σεναριο , αντεγραψε ομως τις πιασαρικες ομοιομορφες απροσωπες στολες απο το πετυχημενο καζα/παπελ..

Ακολουθει και συνεχεια..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ωραιο το καλαμαρι με εκφανσεις γιν/γιανγκ και την αεναη μαχη καλου/κακου..

Πρωτοτυπο σεναριο , αντεγραψε ομως τις πιασαρικες ομοιομορφες απροσωπες στολες απο το πετυχημενο καζα/παπελ..

Ακολουθει και συνεχεια..

Και εμένα μου άρεσε. Βλέπω όμως πολλά αρνητικά σχόλια από αρκετούς που δεν τους τρέλανε. Οκ φυσικά δεν είναι κάτι ουαου, αλλά το βλέπεις και ευχάριστα και σε κρατάει. Πιάστηκε ο κόσμος από μια σειρά - φαινόμενο, μετά το casa. Ελπίζω σε ανάλογη η καλύτερη συνέχεια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το καλαμάρι λίγο υπερεκτιμημένο το βρήκα. Ισως επειδή όταν ακούς πολλά ανεβαίνουν οι προσδοκίες, ισως η δυσκολη γλώσσα, τα ονόματα, οι φάτσες...

Καλό ήταν πάντως.

4 minutes ago, CHⓇIS said:

Mare of easttown 

Gamato

8misi sto imdb

https://m.imdb.com/title/tt10155688/

Τα χουμε γραψει @CHⓇIS,  δεν προσέχεις...

Οντως πολύ καλο αυτό.

Το Δανέζικο με τους Καστανανθρώπους είναι στα σταθερά καλά σταρντς των αντίστοιχων σκανδιναβικών σειρών. Εχουν κάνει σχολή εκεί πάνω.

Χαζεύω και το The Morning Show, με την Ανιστον, τη Γουιδερσπουν και τον Στιβ Καρελ. Δημοσιογράφοι, αμερικη και #metoo, ενδιαφερον. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

Έπιασα το Safe με τη συμβία, καλούτσικο. 1 σεζόν να τελειώσει και προχωράμε... Μετά μάλλον ο Καστανανθρωπος έχει σειρά 

κι αυτο μην ξεχασεις

MV5BM2E3ODk3NjctMTA5Yy00Y2MzLWJmYjUtZWJiNmE4YTRmMDg2L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMTgyNTkwNDg@._V1_UY264_CR4,0,180,264_AL_.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ωραια όλα τα λογια για το καλαμάρι, αλλα όχι και πρωτοτυπο.

Δεν το εχω δει ακόμα, αλλα απο το τρέιλερ θυμίζει κατι απο hunger games που θυμιζε πολλα απο battle royal, εργο που το χα δει όταν ακόμα ήμουν δυνητικός γεωλογος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Ρε παιδια ωραια όλα τα λογια για το καλαμάρι, αλλα όχι και πρωτοτυπο.

Δεν το εχω δει ακόμα, αλλα απο το τρέιλερ θυμίζει κατι απο hunger games που θυμιζε πολλα απο battle royal, εργο που το χα δει όταν ακόμα ήμουν δυνητικός γεωλογος.

H βασικη ιδεα ειναι αυτη που ειπες με καποια στοιχεια παπελ..Μεχρι στιγμης δεν επληξα στην 1η σαιζον..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×