Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
ερχομαστεεεεεε

 

Οπως καλησι...φτιαχνουμε στρατο κι ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ...απ το μηδεν...απ το πουθενα..κι επειδη το παραμυθι μας ειναι καλο..εχουμε και δρακους...εχουμε και τιγρεις...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Διότι ομιλούμε για τρισμέγιστο καραγκιοζιλίκι. 9 χρόνια για ένα φινάλε σαν "κανονικό" επεισόδιο, με πινελιές μόνο. Και ασφαλώς, η παπαριά καμαρωτή του τέλους.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι όπου να ναι αρχίζουν οι θρόνοι,

αλλά δειτε και το

Line of Duty

 

Το είχα ποστάρει παλαιότερα, απλά τώρα τελείωσε η 2η σεζόν, έχοντας συνεχίσει το ίδιο καλά με τη πρώτη, οπότε από το 3αρι που είχα δώσει αρχικά,

πάει εύκολα το 3,5+++.

 

images?q=tbn:ANd9GcQ3aPogdMj9FxgIKKGGebfHSptXMjxmeAXK9Bvkapud7PCwMpJUimages?q=tbn:ANd9GcRtDPs135Lsa9bJ_8LhRzbgstG8-aCVTYso5clKxlyM8m4r6OeK

Link to comment
Share on other sites

με προλαβε ο ζαστρος για το arrow - τι να ρημαδονιωσουμε μ αυτη τη φλατ αμερικανια μωρε? οκ, χαβαλε, να περασει η ωρα, ως εκει, αλλα δε θα "νιωσουμε" κι ολας.

house of Cards δεν υπαρχουν λογια,

True detectives πολυ καλο, ωραιο διδυμο, λιγο καλυτερο τελος ηθελα, μακαρι παντως να χει κι αλλη τετοια σεζον.

Black Sails που ανεφερε καποιος παραπισω, βαρεθηκα ακομα και να κατεβασω το 2ο επεισοδιο.

Ειδα ότι κυκλοφόρησε σε αμερικάνικο ενα ενδιαφέρον γαλλικό που ειχα ποστάρει παλια, το "Les revenants", Resurrections το λενε. Θα ριξω απο περιέργεια μια ματια.

Link to comment
Share on other sites

το True Detective μου φανηκε μετριο, σε καμια περιπτωση δε δικαιολογησε το 9,5/10... Ωραιοι μονολογοι απο τον Cohle, αλλα ειχα μεγαλυτερες προσδοκιες απο τη σειρα. περιμενουμε τον 2ο κυκλο...

 

θα ξεκινησω τις επομενες μερες το Αμερικανς. Πιστευω θα μου αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οσες σειρες εχουμε βαλει σε αυτο το τοπικιο και εχουν απο τρια αστερια και πανω, ειναι καλες. Δε συζηταμε για τις τετραστερες και τις πενταστερες. Αυτες ειναι must watch.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×