Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

Marvels Agents of SHIELD winter finale (2x10)

 

 

 

Τι ΕΠΟΣ ήταν αυτό. Τι μεγαλεία ζούμε. Τι βόμβες πέσανε. Χαμός και πανικός και τώρα υπομονή 3 μήνες μέχρι το μάρτη. Πωπωπωπωπω

 

Ντάξυ οι μη κομιξαδες carry on και ignore το αποπάνω :)

 

Έπος. Είχα δει πέρσι τα πρώτα 8 επεισόδια και το σταμάτησα γιατί ήταν χάλια. Το συνέχισα φέτος το τέλειωσα προχθές. Απίστευτο φινάλε.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδες; Παρα πολυ δυνατο.

 

ε, ναι, στα επιπεδα της 1ης σεζον.

αργησα να δω και το τελευταιο επεισοδιο του homeland, με τον ερωτα του ριτς με την μπρουκ, πανω που ειχα γραψει και πολλα καλα για τη σειρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το ίδιο ακριβώς και εγώ. Απλά έψαψνα κάποιον να μου πει αν είδε τα πρώτα επεισόδια πως του φάνηκε. xD

 

ειδα χτες το ενα και δυο, παω για το 3 αποψε.

Σαν HoC μου φανηκε. Το ιδιο με τις αλλες seasons. Σταθερα καλο.

Link to comment
Share on other sites

δε με εχει κερδισει η σειρα... την βλεπω (δεν εχω δει τα τελευταια που βγηκαν τωρα) αλλα δεν.... δεν τρελαινομαι.

περιμενω το κατι παραπανω που δεν ερχεται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Cm punk

ΑΘΛΙΑ η φετινή season του big bang theory. ΑΘΛΙΑ. Βαρετή μέχρι εκεί που δεν πάει. Μέχρι και ο χαρακτήρας του sheldon έχει γίνει ότι πιο μονοδιάστατο υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω να σημειωσουμε για τους καλους φιλους, οτι το Better call Saul ειναι μια αξιοπρεπεστατη και πολυ ενδιαφερουσα σειρα που (ευτυχως) κρατησε το Μαικ στη ζωη μας. Δειτε το αδερφια.

 

υ.γ. Το Χαουζ το Οφ το Καρντς εβαλε και Πουτιν στο μενου φετ0. Ο πουστης ο Σπεησυ ειναι απιθανος και η Ρομπιν Ραιτ απο αλλον πλανητη. Δεν εχω τρελλαθει οπως με το πρωτο (και λιγοτερο το δευτερο) σηζον, αλλα εξακολουθει να ειναι οτι καλυτεορ παιζεται αυτη τη στιγμη στην τηλεοραση (τροπος του λεγειν).

 

Να κανουμε ενα μικρο απντεητ και να πουμε οτι απο τα υπολοιπα, Σουτς τελειωσε αλλα αρχιζει και κανει βουτια - Περσον οφ Ιντρεστ δυναμη - Αμερικανς προσωπικα βλεπω κοιλια - Ελεμεντερυ σε καλα επιπεδα - Σκανταλ το σωνει ο μπαμπας - Μπανσι πφφφφφφφ - Μπιγκ Μπανγκ Θιορι πφφφφφφφ - Μοντερν Φαμιλυ βλεπεται ακομα - Καστλ με γυναικα μονο - Γουαϊτ Κολλαρ τελειωσε δεν το χω δει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΘΛΙΑ η φετινή season του big bang theory. ΑΘΛΙΑ. Βαρετή μέχρι εκεί που δεν πάει. Μέχρι και ο χαρακτήρας του sheldon έχει γίνει ότι πιο μονοδιάστατο υπάρχει.

 

Εδω και κατι σεζον ειναι χαλια. βασικα απο τοτε που η σειρα εγινε ''ασχημοι ανθρωποι ερωτευονται''. Κανεις δεν θελει να το δει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχισε το community στο yahoo και μου φαίνεται τίγκα περίεργο..βέβαια είναι νωρίς ακόμα , περιμένουμε να δούμε παραπάνω και τους νέους χαρακτήρες

 

κατα τ'αλλα ξεκίνησα broadchurch αγγλικό crime/thriller , θυμίζει πολύ forbydelsen..για όσους γουστάρουν δείτε το είναι αρκετά καλό

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχχαχ μιλάμε έχω κόψει 6 7 επεισόδια από κάθε σειρά που παρακολουθώ. Αρχίζει και το GoT και το Marvel Agents of Shield, από Απρίλη που τελειώνει το uni προβλέπονται τρελοί μαραθώνιοι xD

Link to comment
Share on other sites

τωρα με τη δουλεια δεν προλαβαινω να δω τιποτα... κατι arrow, κατι walking dead τα εχω παρατησει.... και δε ξερω πως θα την παλεψω οταν θα ξεκινησει και το GoT..

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Πολυ καλο ξεκινημα για το better call saul . Aρκετα ενδιαφερουσα σειρα .Θα την συνεχισω και θα πω και περαιτερω.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε όσοι βλέπετε σειρές πως πάνε; Έχω χάσει κοντά στα 10 επεισόδια από κάθε σειρά που βλέπω. xD

Καλά κι εγώ μη νομίζεις ότι κάθε εβδομάδα, την ίδια μέρα, ίδια ώρα ανοίγω το λαπτοπάκι μου και θα δω το νέο επεισόδιο της τάδε σειράς. Όταν μία στο τόσο κάτσει μέρα κωλοβάρεμα (χωρίς παιδιά, ακόμα παίζει αυτό τουλάχιστον), αναπληρώνω μια και καλή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ξεκινησα το vikings, ειμαι στα μισα του πρωτου κυκλου αλλα δε λεει και πολλα.

ο δευτερος κυκλος πολυ καλυτερος

ο τριτος που το μπατζετ τριπλασιαστικε η σειρα απογειωθεικε ........

 

ΑΕΚ σαγαπω

milf Lagertha σε λατρευω

Link to comment
Share on other sites

Οντως κολλημα οι βικινγκς..Πηγα σερι τους 2 κυκλους και περιμενω να ολοκληρωθει και ο 3 για να ξανακολλησωxD

Αναμενοντας τους ΘΡΟΝΟΥΣ να βγει ολη η σιζον εχω μπλεξει με χαουζ οφ καρντς πολυ καλο αν και πιο εγκεφαλικο δεν εχει τοσο δραση...

Με τους ΘΡΟΝΟΥΣ εχει γινει της πουτανας βγηκαν τα 4 πρωτα επεισοδια στο δικτυο πριν καν παιξουν..ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ ΠΡΟΣΚΥΝΑΤΕ.

Επισης εχει κατεβει και περιμενει το black sails με πειρατες φαση αρκετα υποσχομενο οπως μου εχουν πει..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×