Jump to content

Recommended Posts

21 minutes ago, nikos said:

Ασχολείστε παραπανω από οσο πρέπει με τον στόκο που έβριζε τον Αλαφούζο και μετά έγινε υπαλληλος του.

60 χρονων μαλακας  εικοσαευρος του αιωνια πιστου ο Τασος, ακομα και ο Βασιλαρας αναβαθμιστηκε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κλεμμένο αλλά καλο:

Τι κοινό έχει ένας ελέφαντας πάνω στο δέντρο, με την Αρσεναλ τον Παναθηναϊκό και την Ντορτμουντ στη κορυφή της βαθμολογίας;

Κάνεις δεν ξέρει πως βρέθηκε εκεί αλλά όλοι ξέρουν ότι θα πέσει 😁

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κλεμμένο αλλά καλο:

Τι κοινό έχει ένας ελέφαντας πάνω στο δέντρο, με την Αρσεναλ τον Παναθηναϊκό και την Ντορτμουντ στη κορυφή της βαθμολογίας;

Κάνεις δεν ξέρει πως βρέθηκε εκεί αλλά όλοι ξέρουν ότι θα πέσει 😁

 

FB_IMG_1680037369586.jpg

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

Στο μεταξύ ο Μελισσανίδης τους έσωσε από τον υποβιβασμό. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

Laprazol το πιο καυτο ονομα στην ιατρικη - περι  ξυνιλας - πιατσα ...του ομιλου βιανεξ περικαλω..

Δορυφορικά - 20ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ιδιοπαθών Φλεγμονοδών Παθήσεων του  Εντέρου

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

ειναι σιγουρα μπαμπαδες των παιδιων η τους βγηκανε μαυρα? 

Screenshot_1.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ τους καταλαβαίνω. Ο ένας του βγήκε η αλήθεια λέγοντας μου ότι ήταν η ευκαιρία τους. Ποτέ ξανά θα διεκδικήσουμε πρωτάθλημα με το Αλαφούζο?  Νιώθουν σαν τη Λάρισα η το Ρουλη που είχαν την ευκαιρία τους στη 100ετια για να πάρουν τίτλο γιαυτό και μιλάνε ήδη για πρωτάθλημα την επόμενη χρονιά παραμυθιαζουν το κόσμο τους. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

Η ναυαρχιδα τους ειναι με το αφμ. και οτι αλλο γραφει ο ντεπονακιας.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

Θα κανει καιρο βα κλεισει η σουφρα τους

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Τι είναι αυτό το πράγμα? Είμαι σε παιδικό πάρτι από το πρωί και όλοι οι μπαμπάδες παναθηναϊκοι στραβοστομιδες. Μιλάμε για μίσος με την ΑΕΚ για διαγραφοι χρεών και μελισσανιδη κτλ και άνθρωποι που πριν κάποιους μήνες ούτε ήξερα ότι ήταν παναθηναϊκοι. 

Θα κάνουν πολλή καιρό αυτοί να ξεπεράσουν το φετινό. 

οσο περναει ο καιρος τοσο η πουτσα που φαγανε θα τους καιει τα σωθηκα γιατι ξερουν οτι θα ξανακανουν πορεια μετα απο 10 χρονια και εχει σφιξει η κωλοτρυπιδα τους θα ειναι το πιο απολαυστικο καλοκαιρι αν δε πεσει και η καθιερωμενη ευρωπαικη τους πουτσα θα οεσουν στα ψυχοφαρμακα

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, chris manousopoulos said:

Πες τους να παρουν διαρκειας στην αεκ αμα θελουν να χορτασουν μπαλα

Εγω τους είπα τι να σας κάνω που πέσατε σε μια τόσο φοβερή ΑΕΚ και μετά τους μιλούσα για την εμπειρία της Φιλαδέλφεια με τα έξω και τα μέσα ( φώτα μουσική κτλ) λέγοντας τους ότι στο βοτανικο θα έχουν μόνο καρεκλάκια... 

Link to comment
Share on other sites

Τους λυπήθηκα να πω την αλήθεια και ας σταματήσουμε και εμείς τα πανηγύρια γιατί μια σε αεροδρομια, μια all day Φιλαδέλφεια, Μια σε δρόμους και εθνικές. ανθρωποι είναι και αυτοί πόσο να αντέξουν? Ακόμα και ο πιο μετριοπαθεις βαζελος νιώθει τόσο πόνο που δεν γιατρευεται ούτε με όλα τα αλγκοφρεν και πονσταν του κόσμου. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Τους λυπήθηκα να πω την αλήθεια και ας σταματήσουμε και εμείς τα πανηγύρια γιατί μια σε αεροδρομια, μια all day Φιλαδέλφεια, Μια σε δρόμους και εθνικές. ανθρωποι είναι και αυτοί πόσο να αντέξουν? 

Έπρεπε να τους πεις, έχουν περάσει τρεις βδομάδες από το Χαριλάου και ακόμα δεν έχουμε ισιωσει και ούτε προβλέπεται μέχρι της Παναγίας.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Τους λυπήθηκα να πω την αλήθεια και ας σταματήσουμε και εμείς τα πανηγύρια γιατί μια σε αεροδρομια, μια all day Φιλαδέλφεια, Μια σε δρόμους και εθνικές. ανθρωποι είναι και αυτοί πόσο να αντέξουν? 

Έπρεπε να τους πεις, έχουν περάσει τρεις βδομάδες από το Χαριλάου και ακόμα δεν έχουμε ισιωσει και ούτε προβλέπεται μέχρι της Παναγίας.

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2023 at 6:27 PM, Perparim56 said:

Δεν έχω δει πιο κωμικό και ταυτόχρονα καταθλιπτικό βίντεο ποτέ

Ακόμα και στα φιλικά είχαν πιο πολλά γκολ με πέναλτι και στημένα

Πρέπει χωρίς φιλικά και πέναλτι να είναι 2 λεπτά το βίντεο. Είναι απίστευτο ότι πήγαμε να χάσουμε το πρωτάθλημα από τέτοια ομάδα. Ευτυχώς υπήρξε δικαιοσύνη

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Βέλγιο μετά το 1-1 στο ντέρμπι, Αντβέρπ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ...

Τάσο, έχει τσιπουραδικα στο Βέλγιο;

Να τους καθίσει μια απ τις 2 στην κλήρωση να δεις τσιπουράδικα κ... μεζέ που θα χει με τους Τσοκάι κ τους Φώτηδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Τασουλη, ο Νικόλας ο Πατέρας παραδέχεται λέει το Μελισσανίδη.

Τι γίνεται ρε φίλε;

Κολλητοί, βρίσκονται τακτικά για δουλειές. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×