Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, Νονός said:

 

 

Οι δηλώσεις του Πράσινου Ηγέτη σηματοδότησαν την έναρξη πανηγυρικών εορτασμών σε Ριζούπολη, Κόρινθο, Ηράκλειο Κρήτης, Δράμα, Έδεσσα και Κιλκίς.

Πανελλαδικό φεστιβάλ εκδηλώσεων από Απόλλωνα, Κόρινθο, ΟΦΗ, Δόξα Δράμας, Εδεσσαϊκό και Κιλκισιακό.

 

Ξέρεις τι είναι να φασιναρεις 24/7 την αριστεία και να μην μπορεί το κονκλάβιο να περάσει μια τροπολογία να σου δίνουν  ένα πέναλτι την αγωνιστική? Στον Κιτρινο Άρη βάζουν Σαρμολ αντί καρδαμο στο σαλεπι του.  Τι άλλο να κανουν στον ανθρωπα? 

Παρεμπιπτόντως,  το συγκρότημα για λόγους ασφαλείας βρίσκεται στην τελευταία θέση, προ των ραδιοφώνων.  Σάββατο πρωί από λάθους χειρισμούς αντί του κόσμος ράδιο έπεσα πάνω στον γυαλακια.  Είναι απίστευτο πόση γλίτσα μπορεί να ξερασει η τηλεόραση σε nanosecond,  ειδικά όταν ο  σκηνοθέτης επιλεγει τα γκρον πλαν στην μάπα του για να τον βλέπουν καλύτερα οι συνταξιούχοι   Είμαι σε ισχυρό δίλημμα για πλοκ,  από την άλλη σε άλλες περιπτώσεις που τα έχει κάνει μουτι η ομάς,  η πρωινή ζώνη αποτελεί μια τεράστια ευκαιρία για προγευματικες παναγιτσες.  Δεν μου φταίνε σε τίποτα στην δουλειά ..

Link to comment
Share on other sites

Κάθεται που καθέται στον πάγκο  ο παπαδημητρίου βλέπω να αναλαμβάνει και χρέη προπονητή.

IMG_3042.thumb.jpeg.f4ec8aa70123545694f6b606c3a2a066.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι βαλτό δημοσίευμα από τον Ιβσν για να από συντονίσουν τον βαζελο  από τον ημιτελικό … σατανικό σχέδιο Λουτσεσκου 

καμερα σε μένα 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Leon21 said:

το official account του βάζελου στο ίνστα ανέβασε αυτό το λινκ

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/superleague1/lamia-apofasise-na-ektisei-sto-mats-me-tin-aek-o-karlitos/4965498

έχουν φτάσει πάτο τα βαζέλια

Εδώ και δύο βδομάδες έχει ανακοινώσει η Λαμία ότι ο Καρλίτος θα εκτίσει με την ΑΕΚ. 

Τεκάν την επικαιρότητα της διοργάνωσης που συμμετέχουν δεν παρακολουθούν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Εδώ και δύο βδομάδες έχει ανακοινώσει η Λαμία ότι ο Καρλίτος θα εκτίσει με την ΑΕΚ. 

Τεκάν την επικαιρότητα της διοργάνωσης που συμμετέχουν δεν παρακολουθούν. 

δικιο εχει το τουήτι..

ο παγκοσμιος Καρλιτος θα ηταν παρακαταθηκη για να σαρωσει η Λαμιαρα την ΑΕΚ ..

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλουμε από το σημερινό ματς?

Εγω προτιμώ αποκλεισμό βαζέλας, νομίζω οι βου ούτως ή άλλως δεν μπορούν να μας ακολουθήσουν στο πρωτάθλημα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, agelos said:

Τι θέλουμε από το σημερινό ματς?

Εγω προτιμώ αποκλεισμό βαζέλας, νομίζω οι βου ούτως ή άλλως δεν μπορούν να μας ακολουθήσουν στο πρωτάθλημα.

Με Μπακασετα Τάισον το ματς. Τι τα θέλουν αυτά τα πάρτε 2 αγωνιστικές αφού όλοι ξέρουν ότι εν τέλη μια θα φάνε και τέλος. Από χθες ήμουν σίγουρος που είδα τον Τάισον στην αποστολή ότι θα πέσει η ποινή.

Αδιάφορο το ματς για εμένα, για την καζουρα θα ήθελα παοκ να περάσει και να μπαχαλοποιηθει ακόμα περισσότερο η φάση στον Ζελα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικώς να κόψουν το λαιμό τους αλλά  αν μπορουσα να διαλεξω θα επαιρνα πρόκριση Ρασβαν μετά από παράταση-πέναλτι με τραυματισμους και κόκκινες . 

Και φάπα στον τελικό από Άρη.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pelado Alme said:

Κάθεται που καθέται στον πάγκο  ο παπαδημητρίου βλέπω να αναλαμβάνει και χρέη προπονητή.

IMG_3042.thumb.jpeg.f4ec8aa70123545694f6b606c3a2a066.jpeg

 

Το έχει διαψεύσει κανένας αρδ τους αυτό;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nf28 said:

Και φάπα στον τελικό από Άρη.

Συνυπογράφω και λέω ότι ανεξαρτήτου ποιος θα είναι ο άλλος στον τελικό θα είναι μια πολύ ζόρικη μέρα για τον 4ο του πρωταθλήματος που η Ευρώπη δεν θα εξαρτάται από την ομάδα τους αλλά από άλλους.

Εκτός βέβαια αν 4ος είναι παοκ ή Ζελας οπότε θα παίζουν την ζωή τους.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, agelos said:

Τι θέλουμε από το σημερινό ματς?

Εγω προτιμώ αποκλεισμό βαζέλας, νομίζω οι βου ούτως ή άλλως δεν μπορούν να μας ακολουθήσουν στο πρωτάθλημα.

Κι εγώ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Éric Rabé said:

Το έχει διαψεύσει κανένας αρδ τους αυτό;

Δεν είδα καμία διάψευση.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nf28 said:

Γενικώς να κόψουν το λαιμό τους αλλά  αν μπορουσα να διαλεξω θα επαιρνα πρόκριση Ρασβαν μετά από παράταση-πέναλτι με τραυματισμους και κόκκινες . 

Και φάπα στον τελικό από Άρη.

Ή με πέναλτι μαϊμού στο 120, και ντου θύρας 13 στο γήπεδο. 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, agelos said:

Τι θέλουμε από το σημερινό ματς?

Εγω προτιμώ αποκλεισμό βαζέλας, νομίζω οι βου ούτως ή άλλως δεν μπορούν να μας ακολουθήσουν στο πρωτάθλημα.

Αρχικά για εμάς καλό είναι να μην πάρει κύπελλο ο βαζέλας για να μη μεγαλώσει η μεταξύ μας διαφορά στους τίτλους. Δευτερευόντως, θα ήθελα να μην το πάρει και ο παοκ ώστε να παραμείνει η τροπαιοθήκη του λειψή. Κρίνω ότι αν το σκουλήκι μπορεί να κερδίσει έναν από τους 2 στον τελικό, αυτός είναι ο παοκ. Επομένως πρόκριση παοκ, ιδανικά με αίμα και πολύ νοσοκομείο

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

δλδ σήμερα το ματς ειναι μπουρδελοποίηση βάζελου vs μπουρδελοποίηση μπαοκ ? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Τι θέλουμε από το σημερινό ματς?

Εγω προτιμώ αποκλεισμό βαζέλας, νομίζω οι βου ούτως ή άλλως δεν μπορούν να μας ακολουθήσουν στο πρωτάθλημα.

Αν εχει με καποιον περισσοτερες πιθανοτητες ο οαρης στον τελικο αυτος ειναι ο παοκ για πολλους λογους

Οποτε θελουμε προκριση παοκ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Αν εχει με καποιον περισσοτερες πιθανοτητες ο ο αρης στον τελικο αυτος ειναι ο παοκ για πολλους λογους

Οποτε θελουμε προκριση παοκ

Εννοείται. Ένα Ζελας Άρης θα ναι απλά ένας τελικός, ένα παοκ Άρης είναι το όνειρο τους. Και οι Αρειανοί μέσα τους σήμερα προσεύχονται να περάσουν οι συντοπίτες τους.

 

Link to comment
Share on other sites

Αντίστοιχα οι ΠΑΟΚτσιδες εύχονται να μην πάνε τελικό με Άρη . 

Γιατί αν το χάσουν από τον Άρη θα υπάρξουν ομαδικές αυτοκτονίες .

 "Καλύτερα να μη περάσουμε παρά να παίξουμε και να το χάσουμε από τον Άρη "

Αυτολεξεί αυτό ακούς εδώ στα βόρεια από οπαδούς των Ορκ 

Link to comment
Share on other sites

Παράταση, πέναλντι και βούλγαρος είναι το ιδανικό σενάριο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×