Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Περισσότερο για τον Νταρμπισιρ το λεω. Εμένα μου έβγαλε λουζερια στην φάση αυτή η τοτε ΑΕΚ.

Τα πεναλτυ οκ, είναι και ρωσική ρουλέτα, μετά από τόσα πεναλτυ  κάποιος θα ήταν λιγο πιο τυχερος και θα κέρδιζε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντι να ευχαριστούν τον Θεό που πέρασαν, πικάρουν τον λουτσεσκου που τους έχει πάει γαμιοντας τα τελευταία χρόνια. Νοοτροπία πολύ μικρής ομάδας ,φτάσαμε σε σημείο να υπερασπιζόμαστε τον Ρουμάνο κλόουν.

IMG_1255.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Αντι να ευχαριστούν τον Θεό που πέρασαν, πικάρουν τον λουτσεσκου που τους έχει πάει γαμιοντας τα τελευταία χρόνια. Νοοτροπία πολύ μικρής ομάδας ,φτάσαμε σε σημείο να υπερασπιζόμαστε τον Ρουμάνο κλόουν.

IMG_1255.jpeg

Για αυτό πρέπει να μείνουν πολλά χρόνια ακόμα άτιτλες οι κομπλεξικές βαζέλες. 

Ποστάρισμα που δεν έχει καμία θέση σε επίσημο λογαριασμό ομάδας. Μικραίνουν κάθε μέρα.

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Φέτος στείλανε εξώδικο σε προπονητή άλλης ομάδας.

ο «Πρόεδρος» τους κλαίει στο twitter για δήθεν διαιτητικές αδικίες και αντί να ευχαριστεί τους διαιτητές που δεν δίνουν κίτρινες στις βουτιές των παικτών του, γκρινιάζει για δήθεν πέναλτι. 

Ο αρχηγός της ομάδας τους δεν μπαίνει καν αποστολή για να παίζει το κριάρι που έφερε ο προπονητής απο Τουρκία 

Και ανεβάζουν και τέτοιες μαλακίες στα σοσιαλ ενώ για να περάσουν έπρεπε να πάει παίκτης του μπαοκ στο νοσοκομείο και να μείνουν με 10 

αναμένουμε την διάλυση τους στα playoffs και αγωνιστικά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντίδραση μικρού σωματείου αλλά δεν πειράζει θα ανοίξουν ωραία βεντέτα για τα po. Θα γίνουν πραγματακια με τέτοιες μικρότητες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Το έλεγα σήμερα σε βαζελο που τοτε ήταν πιτσιρικάς και μου είπε «τι μου θύμησες τώρα η μονη  φορά που έκλαψα για τον Παναθηναϊκό τοτε».

Βέβαια  κι εμεις  καλά έχουμε περάσει με το 15-14 από τους γαύρους.

Το 14-15 ήταν το χέρι του Χαρα, το '09 ήταν τα πέναλτι με γαυρο.

Edit: χαχα στην αρχή μου έμοιαζε για ημερομηνία και μαλιστα ταιριαστή μ εκείνο το παιχνίδι με γαυρο, μετά κατάλαβα ότι εννοείς τον αριθμό των πέναλτι που ούτε θυμόμουν πόσα ηταν.Ηθελα να σταματήσουν να εκτελουνε από ένα σημείο τόση αγωνία είχα, δεν άντεχα άλλο, ένα σίγουρο κύπελλο μας γλίστρησε μέσα από τα χέρια μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Agent HAF said:

Αντίδραση μικρού σωματείου αλλά δεν πειράζει θα ανοίξουν ωραία βεντέτα για τα po. Θα γίνουν πραγματακια με τέτοιες μικρότητες.

Αυτό ηθελα να πω. Αυτές οι κινήσεις κάνουν όλο και πιο βέβαιη την κατάκτηση του πρωταθλήματος από εμάς. Έχουν και προηγούμενα αυτοί τοτε που ο κλεφτοκοτάς ντύθηκε κομμώτρια, μακάρι να ενταθεί κι άλλο η φάση τους και να τους τραβήξεις από έναν πούτσο όσο ανταλλάσουν ανακοινώσεις μέσα στα π.ο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ερειστικότατο, αλλά γέλασα. Τι μαλάκες. Μόλις κλείδωσε το κύπελλο του Άρεως.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα τον copilot σήμερα αν αληθεύει ότι ο Αλαφούζος είναι παιδοφιλος και μου απάντησε ότι πρόκειται περί σοβαρού επιχειρηματία και ότι δεν πρέπει να δίνω βάση σε φήμες. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ρώτησα τον copilot σήμερα αν αληθεύει ότι ο Αλαφούζος είναι παιδοφιλος και μου απάντησε ότι πρόκειται περί σοβαρού επιχειρηματία και ότι δεν πρέπει να δίνω βάση σε φήμες. 

Λάθος άνθρωπο ρώτησες Ραγιε μου. Στείλε μήνυμα στο Τζενακι 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Λάθος άνθρωπο ρώτησες Ραγιε μου. Στείλε μήνυμα στο Τζενακι 

Ο copilot μου είπε να αντιμετωπίζω το θέμα με σοβαρότητα και να μην δίνω σημασία σε ασοβαρες πηγές. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτό ηθελα να πω. Αυτές οι κινήσεις κάνουν όλο και πιο βέβαιη την κατάκτηση του πρωταθλήματος από εμάς. Έχουν και προηγούμενα αυτοί τοτε που ο κλεφτοκοτάς ντύθηκε κομμώτρια, μακάρι να ενταθεί κι άλλο η φάση τους και να τους τραβήξεις από έναν πούτσο όσο ανταλλάσουν ανακοινώσεις μέσα στα π.ο.

Ιβιτς

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Ιβιτς

Όντως ναι, δεν ξέρω τι όνειρο είδα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ποδόσφαιρο

Παναθηναϊκός: Θλάση στο δικέφαλο ο Γεντβάι, εκτός για τουλάχιστον 20 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ποδόσφαιρο

Παναθηναϊκός: Θλάση στο δικέφαλο ο Γεντβάι, εκτός για τουλάχιστον 20 μέρες...

Και που είσαι ακόμα. Πάλι τον Φουζο θα βρίζουν στο τέλος 

Link to comment
Share on other sites

Μίχος:

ΤΣΕΡΙΝ: Η επιλογή του από τον Φατίχ Τερίμ να είναι στην αρχική 11άδα της ρεβάνς με τον ΠΑΟΚ προκάλεσε τεράστια έκπληξη και στον ίδιο τον Σλοβένο μέσο αλλά και σε πολλούς πράσινους συμπαίκτες του. Κι αυτό αφού μέχρι και την παραμονή του αγώνα έκανε ατομικό, βασικά ... τρέξιμο αλλά με ενοχλήσεις. Το είχε πει άλλωστε και στον προπονητή του. Για αυτό και όταν ο Τερίμ του ανακοίνωσε προχθές πως ξεκινάει, ο Τσέριν αντέδρασε και του είπε πως δεν νιώθει έτοιμος. Και μόνο όταν έκανε εντατικό ζέσταμα και είπε πως συνεχίζει να πονάει, ο Τερίμ το... πήρε απόφαση και τον έβγαλε από την 11άδα και την αποστολή λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα!!

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bluesman said:

Μίχος:

ΤΣΕΡΙΝ: Η επιλογή του από τον Φατίχ Τερίμ να είναι στην αρχική 11άδα της ρεβάνς με τον ΠΑΟΚ προκάλεσε τεράστια έκπληξη και στον ίδιο τον Σλοβένο μέσο αλλά και σε πολλούς πράσινους συμπαίκτες του. Κι αυτό αφού μέχρι και την παραμονή του αγώνα έκανε ατομικό, βασικά ... τρέξιμο αλλά με ενοχλήσεις. Το είχε πει άλλωστε και στον προπονητή του. Για αυτό και όταν ο Τερίμ του ανακοίνωσε προχθές πως ξεκινάει, ο Τσέριν αντέδρασε και του είπε πως δεν νιώθει έτοιμος. Και μόνο όταν έκανε εντατικό ζέσταμα και είπε πως συνεχίζει να πονάει, ο Τερίμ το... πήρε απόφαση και τον έβγαλε από την 11άδα και την αποστολή λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα!!

πωπω ο τυπος ειναι καθηγητης της στρογγυλης θεας

Link to comment
Share on other sites

Καλύτεροι πελάτες στην καζουρα από τους Βαζελους αυτήν την περίοδο δεν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιεσμένος ο Τάσος Μπακασέτας στις πρώτες του μέρες στον Παναθηναϊκό

Ενημερώθηκε στις 24 Φεβ 2024 - 22:50

Ο Τάσος Μπακασέτας νιώθει την πίεση των αποδείξεων στις πρώτες του μέρες στον Παναθηναϊκό. Το «βάρος» του συμβολαίου…

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πολύ πιεσμένος ο Τάσος Μπακασέτας στις πρώτες του μέρες στον Παναθηναϊκό

Ενημερώθηκε στις 24 Φεβ 2024 - 22:50

Ο Τάσος Μπακασέτας νιώθει την πίεση των αποδείξεων στις πρώτες του μέρες στον Παναθηναϊκό. Το «βάρος» του συμβολαίου…

ΠCΥΧΟΥΛΑΜ Τασουλη.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Bluesman said:

Μίχος:

ΤΣΕΡΙΝ: Η επιλογή του από τον Φατίχ Τερίμ να είναι στην αρχική 11άδα της ρεβάνς με τον ΠΑΟΚ προκάλεσε τεράστια έκπληξη και στον ίδιο τον Σλοβένο μέσο αλλά και σε πολλούς πράσινους συμπαίκτες του. Κι αυτό αφού μέχρι και την παραμονή του αγώνα έκανε ατομικό, βασικά ... τρέξιμο αλλά με ενοχλήσεις. Το είχε πει άλλωστε και στον προπονητή του. Για αυτό και όταν ο Τερίμ του ανακοίνωσε προχθές πως ξεκινάει, ο Τσέριν αντέδρασε και του είπε πως δεν νιώθει έτοιμος. Και μόνο όταν έκανε εντατικό ζέσταμα και είπε πως συνεχίζει να πονάει, ο Τερίμ το... πήρε απόφαση και τον έβγαλε από την 11άδα και την αποστολή λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα!!

Το οτι ο τεριμ θεωρειται μεγας προπονητης δεν το επιασα ποτε. οταν πηρε το ουεφα η γαλατα, ειχε κατι παιχταραδες που δεν εχουν δει ξανα τα βαλκανια ολοκληρα. μονο τον χάτζι να βαλεις αρκει (οσοι δεν προλαβατε, να δειτε για τι υπερπαικτη μιλαμε δειτε σαν στιγμιοτυπο μονο τις τριπλες που σκαει στον ρομπερτο καρλος σε ενα ματς γαλατα ρεαλ και αλλη μια σε ματς ρουμανια βραζιλια).

μετα στη φιορεντινα, ηταν ανεκδοτο, ενταξει τοτε δεν ειχαν και παιχτες οι βιολα. τεσπα. παντα τεοια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα γεμίσουμε την εβδομάδα μας με τους νάνους των Αμπελοκήπων. Και όχι μόνο για τον Τσιλούλη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν τρελαθεί κυριολεκτικά και σκούζουν οι Γάτες και οι Τασούληδες…

Τσιλούλης, Μπρινιόλι τίγραρε φέρε και Καρλίτος να τους αποτελειώσεις 💦

IMG_3748.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×