Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

O Terim δεν γουσταρει Σενκεφελντ γιατι του βγηκε Ζεραλδο λενε οι βαζελοι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Leon21 said:

Και θα παίξουν τώρα με τον Άρη σε 3 μέρες ;;;;

Άλλη μια θυγατρική της ΑΕΚ ;;

Κλείσαμε νταρίντα που όλως τυχαίως δεν παίζει με εμάς.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Γριά γυρνά πίσω η έστω τηλεφώνα η φάση στις ναζελες απόψε. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτή εγώ την είχα ερωτευτεί, τον είχα παίξει πολλές φορές με τα βίντεο της από τη Γιουροβίζιον τοτε

Δεν ειναι στεγνη για τα γουστα σου;

Link to comment
Share on other sites

Με όλους αυτούς που έχουμε κλείσει, και άρα δε θα παίζουν απέναντι στους ναζί τα επόμενα χρόνια, θα παίρνουν συνεχόμενα πρωταθλήματα αυτοί 

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την ομάδα και τους οπαδούς την μισώ από πέρσι ποδοσφαιρικά, από το καλοκαίρι ηθικά και μέσα στη χρονιά για όλα, να πάνε να πεθάνουν,μόνο αυτοί θέλω να κηδεύονται, ειλικρινά δεν με πολυπειράζει για γάβρο και παοκ και ας τους ξέρω και αυτούς, με βαζέλες όμως έχω κόλλημα, ασχολήθηκαν με παραρτήματα όταν κηδεύτηκαν από λαμία, τους διέλυσε ο λουτσέσκου και πανηγυρίζανε αντί να κάνουν τάμα στην παναγιά, ε αει γαμηθείτε τώρα , καθίστε να παίζετε μπουνιές

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

received_1311717869520699.jpeg

Εδώ δες ρε μαλακα μουτρα που έχουν και άποψη.

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να γίνονται άραγε τα χώματα στο βοτανικό; Λογικά αύριο θα μάθουμε στις ναζελοφυλλαδες.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Leon21 said:

Και θα παίξουν τώρα με τον Άρη σε 3 μέρες ;;;;

Το οτι παίζουν 3 σερι ματς εντος εδρας περναει στο ντούκου βεβαια. 5 σερι εντος ο γαυρος στην έναρξη (για να δεσει) 3 σερι ο ζελας πριν τα po (για να μην γίνει η στραβη) αλλα φταιει ο Τσιλουλης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φαινοταν ο βαζελος και με τον ΠΑΟΚ πως δεν τραβαει ... και εκει για να χασει ηταν, του εκατσε και νομιζαν οτι ειναι ομαδα  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Από τσιλι

 

image.thumb.png.c116d2a847fd9878cdff552e104e9c84.png

Θα βάψει την κολώνα η θυρα 13 έχει αναλάβει τα έργα συντήρησης για το κοτέτσι τους.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BillR21 said:

Δεν ειναι στεγνη για τα γουστα σου;

Ναι, δεν παίζει στη συνηθισμένη κατηγορία μου, αλλα αυτό δεν σημαίνει τίποτα, τα γούστα δεν είναι δόγμα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

κουβεντα ο Τασουλης Αλγκοφρεν στο αρθρο του στο πορτοκαλι για το πεναλντι που πηρε ο "αιωνιος αντιπαλος" του 🤡🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Αυτήν την ομάδα και τους οπαδούς την μισώ από πέρσι ποδοσφαιρικά, από το καλοκαίρι ηθικά και μέσα στη χρονιά για όλα, να πάνε να πεθάνουν,μόνο αυτοί θέλω να κηδεύονται, ειλικρινά δεν με πολυπειράζει για γάβρο και παοκ και ας τους ξέρω και αυτούς, με βαζέλες όμως έχω κόλλημα, ασχολήθηκαν με παραρτήματα όταν κηδεύτηκαν από λαμία, τους διέλυσε ο λουτσέσκου και πανηγυρίζανε αντί να κάνουν τάμα στην παναγιά, ε αει γαμηθείτε τώρα , καθίστε να παίζετε μπουνιές

Ψυχραιμες ποδοσφαιρικες αναλυσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×