Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, goku21 said:

Έγινε σφαγή στα τελευταία 20 λεπτά .μιλάμε για διαιτησία έπος .κόκκινη 15 λεπτά καθυστερήσεις .ανύπαρκτα φάουλ εκτός περιοχής .άξιζε την νίκη η Λαμία και είχε τις ευκαιρίες για δεύτερο γκολ .

Αυτό ακριβώς. Σε κάποια φάση πίστευα θα μπει και το κοράκι στην περιοχή μπας και παρει κεφαλια να ισοφαρίσει ο βου, τραγική διαιτησία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο σπρωξιμο, με το ζορι να το γυρισει ο παοκ με τη πιο αστεια κοκκινη καρτα που εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτη εμετικη διαιτησια. Σε φαση που πρπει να τουωπαρουν τη σφυριχτρα

Link to comment
Share on other sites

Μια ωραία ιστορία που διάβασα είναι οτι οταν έγινε η συγχώνευση του μπαοκ (που είναι έντονο το τοπικισμό και έτσι αποκτούσε δυναμική)  με το αντίγραφο της ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη ( που είχε τη προσφυγιά και θα της γυρνούσαν η ντόπιοι τη πλάτη)  έγινε ενας αγώνας μετάξύ της υπο ίδρυση ομάδας ΜΠΑΟΚ και του Ρούλη για το ποια θα κρατήσει το κίτρινο και το μαύρο και τελικά κέρδισε ο Ρούλης και έτσι κράτησε τα χρώματα του και τα άλλαξε ο Μπάοκ σε μαύρο και άσπρο με κλειστά φτερά σαν πένθος .  Σκοπός τους ήταν να είναι πιστό αντίγραφο αλλα τελικά έγιναν φωτοτυπία . 

https://www.sportime.gr/podosfairo/superleague/aris-paok-i-echthra-tous-archise-gia-to-kitrinomavro-chroma/

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο αρης δεν καταλαβα ποτε γιατι ειχε νταλκα να φοραει κιτρινομαυρα και όχι κοκκινα πχ.

Link to comment
Share on other sites

Κλήση του ΠΑΟΚ από τη ΔΕΑΒ για ζημιές και καταστροφές στο ΔΑΚ Λαμίας

Σε ακρόαση από τη ΔΕΑΒ για επεισόδια και φθορές που, βάσει αστυνομικής έκθεσης, προκλήθηκαν από φιλάθλους του στο εκτός έδρας παιχνίδι με τη Λαμία κλήθηκε ο ΠΑΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Geologos said:

Ο αρης δεν καταλαβα ποτε γιατι ειχε νταλκα να φοραει κιτρινομαυρα και όχι κοκκινα πχ.

O Άρης δημιουργήθηκε από άτομα που ήταν στην διοίκηση του Ηρακλή.

Αποφάσισαν να κάνουν μια άλλη ομάδα η οποία δεν θα είχε το όνομα ενός ημίθεου (Ηρακλή) αλλά ενός αρχαίου θεού (Άρης) και στα χρώματα δεν θα συμβολίζει μόνο την Ελλάδα (γαλανόλευκο) αλλά κάτι πολύ μεγαλύτερο την Ανατολική Ρωμαϊκή Αυτοκρατορία ( κιτρινόμαυρο), για να ξεπεράσει τον Ηρακλή 

Αυτά μου είχε πει κάποτε ένας Αρειανός.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Θα δείτε τον αλμειδα να σας πηδάει πάλι και να σηκώνει την κούπα στην Αγία Σοφιά .μουνόπανα 

Link to comment
Share on other sites

Του χρονου τα ματς με αυτους ειναι κυκλωμενα απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα τους γαμησει ο αρης. Εχει κουεστα οχι κωνο

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Karagimi said:

Την βάζω και εδώ, για καρφίτσωμα είναι

1447921022_.jpg.ff5c6998407f3f8cad1e7fe96cc40b02.jpg

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ. 

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ, ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟ ΙΔΙΟ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chris manousopoulos said:

Θα τους γαμησει ο αρης. Εχει κουεστα οχι κωνο

Εντωμεταξύ έχει τέτοιο ρευμα ο Αρης τον τελευταίο καιρο, κρίμα να λειπει ο @The Magician

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2024 at 2:17 PM, steluckyy said:

Γαμηστε τους. Για το Μιχαλη.

Το ξέρω ότι είναι ετεροχρονισμένο, το ξέρω ότι δεν έχει λογική, αλλά στ' αρχιδια μου. Μετά το χθεσινό πανό δεν θα αφήσω το ΚΜ να λερώνεται από αυτό το αισχος. Ο μαλακας παίρνει πούλο από εδώ μέσα προς παραδειγματισμό. Όσοι κάνατε λάικ, το νου σας, είστε οριακά.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το πανό, ούτε οι γαυροι δεν θα το έκαναν. Όχι επειδή μας αγαπάνε, αλλά δεν θα έπαιρναν το μέρος των βαζελων με τέτοιο πανί. Τεράστιο το μίσος και το  κόμπλεξ των βου για την ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα σε κάθε ευκαιρία μας φώναζαν κλέφτες πάλι χθες. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Μα σε κάθε ευκαιρία μας φώναζαν κλέφτες πάλι χθες. 

Καλα αυτο είναι "πταίσμα" σε σχέση με το συγκεκριμένο πανό. 

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις ότι εμείς ήμασταν τα θύματα αυτής της κατάστασης, έπαιξαν τέτοιο μάτς  by the book πραγματικά, πανό, αποδοκιμασίες κλέφτες κλέφτες, λουτσέσκου προκλητικός, κουλιεράκης μπράντον τρέλες και άσβερκοι πίσω μας, πολέμησαν για τη ζωή τους και εμείς χθες όχι. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2024 at 7:58 PM, Leon21 said:

 

https://www.metrosport.gr/orgi-stin-aek-gia-ti-fanela-toy-gelovats-stis-kerkides-tis-toympas-724507

για να θυμηθούμε λίγο τι είναι ο Παοκ

 

Το χα βάλει λίγα κομμεντς πιο κάτω από όταν έπαιζαν με την ντιναμό.

Τα παόκια είχαν κάψει την μπλούζα του μεγάλου ΓΕΛΟΒΑΤΣ, ξεχνιούνται αυτά ; Καμία έκπληξη δεν μου προκάλεσε το χθεσινό πανό εμένα. Αυτοί είναι τα μουνόπανα, δολοφόνοι που ζητούσαν λευτερια στους δολοφόνους του Άλκη.

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Γενικά το να υποστηρίζουμε άλλες «ελληνικές ομάδες» στην Ευρώπη είναι τουλάχιστον γελοίο. Όποιον και να πιάσεις οπαδό άλλης ομάδας έχει πει τα χειρότερα για εμάς. Δεν ξεχνάμε τι αηδίες έχει ξεράσει το στόμα του καθενός, ποσό κόμπλεξ έχει με την ΑΕΚ.

Στις ομάδες του γαύρου του βαζελου και του ποακ ούτε την αρρώστια μας δεν θα έπρεπε να δίνουμε. Σιχαματα όλοι τους που δεν σέβονται τη μνήμη ενός νεκρού παιδιού. Στα αρχιδια μας λοιπόν η κατάταξη της Ελλάδας στην Ευρώπη, καλύτερα να πέσουμε στα τάρταρα του ρανκινγκ παρά να υποστηρίξουμε τα μπουρδελα που εχουνε για σωματεία. Δεν λέω να μη συγχαρούμε ελληνική ομάδα για την παρουσία της στην Ευρώπη, λέω απλά να μη συγχαρούμε καμία από τις πουστικες ομάδες αυτής της χώρας. Αν η ομάδα της πόλης μου ανέβαινε α εθνική και είχε παρουσία στην Ευρώπη, με μεγάλη χαρά θα την παραδεχομουν. Βέβαια δεν είναι και μπουρδελο για σωματείο, ούτε έχει κηρύξει πόλεμο κατά της ΑΕΚ όποτε σίγουρα παίζει καποιο ρόλο και αυτό.

Και κάτι τελευταίο. Την χθεσινή νίκη των Σκοπιανών, την πανηγύρισαν περισσότερο οι γαυροβαζελοι. Θέλω να πιστεύω ότι είναι προφανέστατο ότι έχουμε γίνει κακό σπυρί στον πάτο ΟΛΩΝ των αλλόθρησκων. Για αυτό πρέπει να μπει στο μυαλό όλων μας ότι όλα τα σιχαματα είναι σε κοινό στρατόπεδο κατά της ΑΕΚ και όπως έχει καταλάβει και ο τελευταίος ηλίθιος σε αυτή τη χώρα, υπάρχει τεράστιο κύμα προπαγάνδας κατά της ομάδας μας. Τον γκαρσια για τα νταηλικια του τον παραδέχονται και τον θαυμάζουν οι μπουγάτσες. Τώρα με τον αλμειδα τους έπιασαν οι ευαισθησίες και τα πουστριλικια, περί «βίας στα γήπεδα» και έχουν βγάλει πενήντα άρθρα από χθες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Leon21 said:

Το χα βάλει λίγα κομμεντς πιο κάτω από όταν έπαιζαν με την ντιναμό.

Τα παόκια είχαν κάψει την μπλούζα του μεγάλου ΓΕΛΟΒΑΤΣ, ξεχνιούνται αυτά ; Καμία έκπληξη δεν μου προκάλεσε το χθεσινό πανό εμένα. Αυτοί είναι τα μουνόπανα, δολοφόνοι που ζητούσαν λευτερια στους δολοφόνους του Άλκη.

 

Έκπληξη δεν προκάλεσε. Αλλα ειναι αξιοσημείωτο ότι υιοθέτησαν ουσιαστικά "επίσημα", την προπαγάνδα των ζελων. Οι γαυροι πιστεύω οτι δεν θα βάλουν τέτοιο  πανό για τον Μιχάλη κυρίως για να μην συμπορευθουν "επίσημα" οπαδικα με τους βαζελους. Οι βου δείχνουν ανοιχτά μεγαλύτερο μίσος για την ΑΕΚ από ότι για  άλλες ομάδες του ΠΟΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Οι Σαμουράι δεν έχουν καμία σχέση με τις κομμώτριες. 

Θα αργήσετε, αλλά θα έρθετε. Να φέρετε κ το δίχτυ.

ιβιτς.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×