Jump to content

Recommended Posts

Ρε , αληθεια προτιματε να παρει ολο το πακετο ο γαυρος ;

 

δεν προτιμω αυτος ο πουστης ο γυφτος, η ελεεινη απομιμηση να γινεται ΑΕΚ στη θεση της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Να μην σηκωσουν κεφαλι ποτε και να φυγει νυχτα δαρμενος ο ΡωσσοΞεπλυμενος !!!

Αν παρει ο Μπαογκ τα λευτα θα εχουμε 2 πλουσιους ΓΑΥΡΟΥΣ ...ας εχουμε εναν....xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
δεν προτιμω αυτος ο πουστης ο γυφτος, η ελεεινη απομιμηση να γινεται ΑΕΚ στη θεση της ΑΕΚ

 

Σιγα ρε συ που θα γινει Α.Ε.Κ η μπουγατσα με μια συμμετοχη στους ομιλους.

 

Λες και τοσα χρονια η διαφορα μας ειναι οτι εμεις εχουμε παιξει ομιλους και ο μπαοκ οχι.

 

Μπορει να εχω τετοια γνωμη βεβαια γιατι δεν ξερω και πολλους μπαοκς. Κανα δυο παιδια μονο που ειναι ηρεμα και καλα τυπακια. Ενω απο βρωμογαυρους ειμαι πνιγμενος στον περιγυρο μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τελος !!

Αντε γυφτοι στα λημερια σας τωρα και στηστε και ενα πανηγυρι ασπρομαυρης παντοφλας εξω απο την τουμπα προς τιμη του μεγαλου προεδρου σας !

Την μαλαματινα στο χερι κλαψα βρωμα και μιζερια με την βρωμα στο νυχι να εχει γινει δημοσιος κινδυνος και η φτερνα με το σπανακι το φυτρωμενο απο την βρωμα !!!

Αντε σκατογυφτοι που θελατε και σεντονακι κουνηστε το σεμενεδακι πανω στο ντατσουν σας τωρα...!!

post-85-14425775183624_thumb.jpg

ΜΠΑΟΥΓΚ ΜΠΑΟΥΓΚ ΜΠΑΟΥΓΚ

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

xxxaampeeeee , επαναλαμβανεσαι.

 

Περιμενα η σημερινη τσαπου να σε εμπνευσει περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

78 εκ ευρω μπατζετ αυτη η σαλκε? xD Και θα πανε με αυτη την αμυνα στο τσου λου και με αυτο το ταβερνιαρη το κελλερ?xD Τεσπα,ουεφακι μια ζωη,τσο & λο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
xxxaampeeeee , επαναλαμβανεσαι.

 

Περιμενα η σημερινη τσαπου να σε εμπνευσει περισσοτερο.

 

Ηθελα 0-3 !! Με ξενερωσαν οι κωλογερμανοι ανγχωθηκα και εχασα τον οιστρο μου !! Θα επανελθω την Κυριακη με την ΝΕΑ ηττα στην Τουμπα και φυσικα ολοιιιιιιιιιιιιι περιμενουμε πως και πως το ματσακι με την Καλονη εκτος ...οπου μετα θα εχουμε την Γιορτη της ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΗΣ του Μουστακοφορου Ρωσσογυφτου με προπηκαλισμους φτυσιες ξυλωμα κουστουμιου κτλ κτλ...xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×