Jump to content

Recommended Posts

κερδισανε το πτωμα του ολυμπιακου το προηγουμενο σουκου

και αρχισανε να βογγανε γιατι λεει θα χανανε το πρωταθλημα εξαιτιας του -3..

 

και νασου τα κομπιουτερακια και το μετρημα με τα δακτυλα με το νυχι το μαυρο.

βγηκε ο αλλος ο καπνοπαραγωγος οπου εβλεπε καμερα και ελεγε ενα καρο μαλακιες και βγαζε και  φιρμανια για 50-50..

 

ο νεος ο μπαγιεβιτς (ο  αγελαστος τουταγχαμων που λεει και ο ραπτοπουλος) τους εδωσεκ αι 2ημερο ρεπο

γιατι ενταξει με ποιον παιζανε μωρε ..με τον ηρακλη της αθηνας..

 

ολη τη βδομαδα αυτο που τους απασχολουσε ειναι να καθαρισουν απο νωρις το ματσακι για να κανουν ροτεισιον.

και ολα αυτα απεναντι σε μια ομαδα που στην εδρα της εχουν συχνοτητα νικων αντιστοιχη με τη συχνοτητα κοινοβουλευτικων τοποθετησεων του κωστα του καραμανλη..

 

και ερχεσαι και τρως3 αντι για 13 και εχεις τον προπονητη τους να μιλα για ατυχια και λαθη που εφεραν την ηττα

και λαο να παθαινει σαββοθεοδωριτιδα και να μας ζητα αντιπαλους στο κυπελλο.

 

και βγαινει ο αλλος απο το χαρβαρντ και μιλαει για περιεργα ραδιοκυματα που του ρχονται απο το διαστημα.

πιασε αγορι μου την λαμπρακη και ανεβα την μεχρι το ικα και το γηπεδο και εκει να δεις ραδιοκυματα και ουφο που θα συναντησεις.

se ligo tha tous tsouksei to -3 giati tha tous prosperasoume

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

etsi einai. Peckhart ειναι ο Σερβος. Απλα εχει λιγο καλυτερο agility γιατι δεν εχει τοσο μεγαλο υψος. Αλλα η κλαση του σε αυτο το σκαλι ειναι. Φανηκε ομως διοτι ο ζμπαογκ εχει καλα χαφ που τροφοδοτουν σωστα και μεχρι χθες δεν ειχε επιθετικο... Ειδαν επιθετικο να σκοραρει μετα απο χρονια και τους φανηκε απιστευτο..

ntaksei re, clauss vlepane oi anthropoi tosa xronia

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μισο σκαλι πανω απο τον πεκχαρτ ειναι ο πριγιοβιτς Χρηστο, το παιχτη τον ξερουμε δεν περιμεναμε να τον δουμε στον ? ΑΟΚ στην λεγκια επαιζε δεν δεν ητανε κρθμμενος πουθενα σε καμια ζουγκλα 

 

φορ που αν το τροφοδοτησεις θα σου βαλει γκολ στην περιοχη και ο πεκχαρτ οσες φορες τροφοδοτηθηκε φετος γκολ σου εκανε η ασιστ 

 

τωρα τον πιασανε μαλακα και πληρωσε 1.5 χαρτι για τον σερβο ελεβετο με την κοτσιδα τι να πω 

 

10 προγιοιβτς θελει ο βρανιες για να χορτασει

 

Κι εγω πιστευω οτι τον πληρωσε καραβισιο. Τον πηρε Γεναρη ομως Δημητρο, μην το ξεχνας. Ενταξει, δεν μπορω να τον βαλω μαζι με τον Τσεχο, ο Τσεχος τακτικα ειναι παρα πολυ πισω και δεν εχει και τον ογκο του Ελβετου. Και εκανε τρελο μπασιμο ο ? ριγιοβιτς με 70% ευστοχια και πλεον εχουν απαιτησεις απο τον παικτη που δεν υπαρχει περιπτωση να τις δικαιωσει. Του χρονου το Γεναρη θα ψαχνουν παλι φορ.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ-γαυρος  

 2001-02.

Κανονας που επιβεβαιωνει την εξαρεση, σωστα. Αλλα μιλαμε για χαωδη διαφορα με το βλακα το Φουλη κοντρα στο καλυτερο φτερο του γαυρου εδω και δεκαετιες μην πω απο καταβολης γαυριλας.

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθεσω οτι στον παγκο σου ηταν ο ανθρωπος που ακουγε ντερμπι και επαιρνε τρεις αλλαξιες μαζι του στον παγκο. Σαντος επαθε και ο Ιβιτς χτες. Ο Μπαγεβιτς τουλαχιστον ειχε τον ? ετρο να τον σκουνταει και ξυπναγε. Αν κι αυτος ειχε θρυλικες κουκουνες στα ντερμπι ακομα και τις χρονιες που το σηκωνε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

se ligo tha tous tsouksei to -3 giati tha tous prosperasoume

Xαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα...

Ψάχνω κάτι νεφρά, ο ευρών αμειφθήσεται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τακτικα ο πεκχαρτ ειναι δυο σκαλες πανω Χρηστο τους χωρους που ανοιγει ο πεκχαρτ για τα χαφ δεν ξερει οχι δεν μπορει να τους ανοιξει ο πριγιοβιτς μιλαμε ο τσεχος εμαθε μπαλα στην Αγγλια οχι οπου και οπου 

 

αν του λειπει κατι του πεκχαρτ ειναι το agility που ειπε ο εγγλεζος κατα τα αλλα και οι 2 φορ θελουν ταισμα ενω τωρα εχεις βασικο ενα πυρηνικο οπλο που περνει την μπαλα και σκοραρει με κεφαλι εμ αριστερο με δεξι με πλασε με σουτ εχει πασα εχει κινηση εχει τριπλα εχει φαντασια μιλαμε τετοιο φορ εχεις να δεις απο την εποχη του κοντου και ο αραουχο εχει καλυτερα στοιχεια απο τον κοντο 

Link to comment
Share on other sites

τακτικα ο πεκχαρτ ειναι δυο σκαλες πανω Χρηστο τους χωρους που ανοιγει ο πεκχαρτ για τα χαφ δεν ξερει οχι δεν μπορει να τους ανοιξει ο πριγιοβιτς μιλαμε ο τσεχος εμαθε μπαλα στην Αγγλια οχι οπου και οπου 

 

 

 

Και εμένα έτσι μου φαίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει γουστα ειναι αυτα. Εγω σε σχεση με τον Τσεχο τον Γιουγκοσλαβοελεβετο θα διαλεγα.

Link to comment
Share on other sites

και εγω τον γιουγκο θα διαλεγα αλλα οι διαφορες ειναι μικρες ο ενας ηρθε ελευθερος και περνει 2 κατοσταρικα ο αλλος κοστισε 1,5 και περνει 5-6 ξερω γω 

 

εδω ειπαν το αμιμητο χθες βραδυ να παρουμε λεει τον αραουχο να τον εχουμε μπακ απ του πριγιοβιτς  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

δεν υπαρχει τοση μυρωδια και αμπαλοσυνη

Link to comment
Share on other sites

Τον ακυρωσε ο Βρανιες γιατι ακυρωσε ο Χιμενεθ τον Ιβιτς. Ο Ιβιτς κατεβηκε ουσιαστικα χωρις επιτελικο, ηθελε να σου παει το ματς στο τσουκου τσουκου και στο μηδεν. Δεν περιμενε ομως οτι ο Χιμενεθ τον ειχε σπουδασει και πιστευε οτι ο κυριος Μανταλος θα παιξει 10αρι οπως γουσταρει. Ο Μανταλος επαιξε αριστερα και εδινε βοηθειες στο Βιλα και εξαφανισανε το μεγαλο οπλο του ? ΑΟΚ, το Λεο Ματος. Μονο στα στημενα σου δημιουργησε προβλημα ο Ματος χτες. Ο Ενρικε που φανηκε καπως, ηταν εντελως απειθαρχος και αφηνε αεροδιαδρομους γι αυτο τους τρυπησες απο κει κι αν ηταν σοβαρος παικτης ο Βαργκας θα ειχες κανει κι αλλα γκολ.

 

Ο Σιμοε ακυρωσε τον Τσιμιροτ, το υψος το καλυψες με Μπο και ειχες τον Αϊνταρεβιτς dlp που δεν πηγε καλα. Σου απλοποιησε το πραγμα το γρηγορο γκολ αλλα δεν αλλαξες πλανο. Ειχες θεμα μονο με Βαργκας-Γκαλο, αλλα κανεις δεν εχασε ποτέ λογω μιας πλευρας. Σε ολα τα υπολοιπα σημεια του γηπεδου υπερτερουσες επειδη σε εστησε πανεξυπνα ο Χιμενεθ. Ο Ιβιτς κατεβηκε ξεκαθαρα σαν Σαντομπαγεβιτς. Και ολοι ξερουμε ποσα ντερμπι κερδισαν οι δυο κυριοι στην καριερα τους. Το μεγαλυτερο μεριδιο χτες το ειχε ο Μανολιος.

 

Δεν επαιξε dlp ο Αινταρεβιτς εσωτερικο χαφ επαιξε προς τα αριστερα γι αυτο και ηταν κακιστος.? ερα απο την ωραια κινηση που εκανε στην πλατη και βγηκε τετ α τετ και απο μερικες φορες που πρεσαρε σωστα ψηλα ηταν τραγικος.

Link to comment
Share on other sites

Θα διαβάσουν οι μπουγατσομαχοι ότι ο ? εκχαρτ είναι καλύτερος απ τον δικό τους και θα οργανώνουν παλιά καμία μεγαλύτερη ομαδική έξοδο για να βάλουν φουρνελο στο κμ.

Link to comment
Share on other sites

Ηλίθια επιχειρήματα λέει ο άλλος ο μπουγάτσας με οπαδό, τους τίτλους. Αχαχαχα! ? όσο στόκο χωράει το μπαοκτζηδικο κεφάλι ρε φίλε..

 

Εντωμεταξύ ας ενημερώσει κάποιος τις ξαδέρφες ότι για να λογιζονται έστω ως Αρσεναλ θα πρεπει να σηκώσουν και κάνα κατσαρολι περαν της τρομπέτας, διαφορετικά όχι Αρσεναλ αλλά ούτε ως Γουέστ Μπρομ δεν λογιζονται.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

DLP epaikse, apla kalupte ton xwro apo ekei thn pleura.  Allo o rolos kai allo h 8esh. Den apagoreuetai o DLP na kaluptei thn 8esh tou MC (L).

 

Μα δεν εκανε παιχνιδι στο 80% του χρονου που επαιξε.Ο dlp υποτιθεται παιρνει την πρωτη μπαλα απο τα σεντερ μπακ,περισσοτερο το κανε ο Σιμοες αυτο παρα ο Αινταρεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

DLP ηταν οτν η ΑΕΚ ειχε την μπαλα επερνε την μπαλα χαμηλα και την μοιραζε ενω και προσπαθουσε μαζι με μανταλο να τρυπησουν τον ματος που ειναι μετριος αμυντικα 

 

οταν αμυνομασταν μαρκαρε σαν MC 

 

ηταν μετριος χθες δεν ειχε την φντασια που ειχε δειξει σε αλλα ματς ενω στο τετατετ μαλακιστηκε ειχε στο ελεος του τον γλυκο και επελεξε την χειροτερη επιλογη γενικα κακο ματς και δικαια αντικασταθηκε

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ-γαυρος  

 2001-02.

 

? αρεμπιπτόντως,αυτό το ματς θυμήθηκα στο γκολ-φάουλ-σπόντα του Αϊντάρεβιτς.Σαν του τρίπουστα Τζόλε στο 90'.

Link to comment
Share on other sites

Επιμενω οτι μικρος αριθμος επιθεσεων ξεκινησε απ τα ποδια του,τον περισσοτερο χρονο επαιζε μια μπασταρδεμενη θεση στον αξονα και αριστερα.Εγω τον θυμαμαι ακομα και οταν εχουμε τη μπαλα στα ποδια και ξεκιναμε επιθεση να μενει  πολλες φορες ψηλα.Λογικα αυτο εγινε γιατι με την επιστροφη του Γκαλο ειχαν περισσοτερες επιλογες τα σεντερ μπακ και ο Μπαρκας.Δεν του ταιριαζει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εκανε παιχνιδι στο 80% του χρονου που επαιξε.Ο dlp υποτιθεται παιρνει την πρωτη μπαλα απο τα σεντερ μπακ,περισσοτερο το κανε ο Σιμοες αυτο παρα ο Αινταρεβιτς.

Δεν σου φανηκε γιατι ηταν κακος χτες. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο Αινταρεβιτς μου φαινεται λιγος, με καποιες αναλαμπες βεβαια.

 

Ευχομαι να τον εχω αδικησει..

 

Αντιθετα εχω (ξανα)παθει πλακα με τον ΣιμοΕ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Αϊντάρεβιτς μου αρέσει. Όχι τόσο ώστε να τον θεωρώ βασικό και αναντικατάστατο, όμως από την άλλη συνήθως κάνει χρήσιμα πράγματα στο γήπεδο. Και το πρώτο γκολ χθες αν θυμάμαι καλά από δικιά του πίεση ξεκινάει. Έχω καλό προαίσθημα για την περίπτωσή του για του χρόνου. Να δέσει κι άλλο με την ομάδα, να ανέβει και λίγο επίπεδο η ΑΕΚ συνολικά σε σχέση με φέτος (λέμε τώρα). Δεν τον θεωρώ κάτι τρομερό, όμως νομίζω ότι είναι χρήσιμος. Και ούτε με τον γαύρο, ούτε χθες κρύφτηκε.

 

Αν έχω αιρετική αποψη για κάποιον ποδοσφαιριστή μας αυτός είναι ο Βάργκας. Αναγνωρίζω ότι έχει μεταβίβαση που σκοτώνει αλλά από ένα σημείο και μετά η ομάδα μένει με 10 όσο αγωνίζεται και στην κακή του μέρα πραγματικά μπορεί να μη πάρεις χαμπάρι ότι είναι στο χορτάρι. Αυτά τα 2 κρίνω ότι είναι σημαντικές παράμετροι και μάλλον μου γυρνάνε τη ζυγαριά προς το αρνητικό μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ δε βλέπω Σαρβάιβαρ;

Δεν μπορει ρε φιλε να δηλωνεις ? ΑΣΟΚ και να μου γραφεις αυτο το πραγμα...

Τρωμε τα νυχια μας απο το πρωι να δουμε τι εγινε μεταξυ Χανταμπακη και Ντανου να πουμε και δινει 1,05 να κερδισουνε οι Μαχητες την ασυλια να πουμε και να βγαλει η Σοφη η ? ασχαλη τα νυχια στην ψηφοφορια. Δεν το περιμενα απο σενα Μητσακλα αυτο το πραγμα. Λυπαμαι.

Link to comment
Share on other sites

μητσο μην ανησυχεις ουτε εγω βλεπω της πουτσας ειναι 

για ιντριγκα βλεπω αμερικανικο survivor που γινεται της καριολας 

ακου survivor και να ψηφιζει λεει ο κοσμος λες και ο κοσμος βλεπει τι κανουμε αυτοι οι μαλακες 24 ωρες εκει 

πηραν ενα πραμα που ολος ο πλανητης το τρεχει με τους ιδιους κανονες και το φερανε στα μετρα του βλαχοελληνα και τις κυρατσας που θα στειλει sms να κρατησει το χ,ψ στο παιχνιδι 

 

 

47 ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΜΥΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Μητσο αλητη πες μου πως βλεπεις το αμερικανικο και πως ειδες το 1ο της καινουριας σεζον

.............

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχαχα

 

ειναι χαλαρωτικο πριν πας για υπνο  :lol: αλλα το αμερικανικο ειναι η επιτομη της στραγικης και του backstabbing  :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει ρε φιλε να δηλωνεις ? ΑΣΟΚ και να μου γραφεις αυτο το πραγμα...

Τρωμε τα νυχια μας απο το πρωι να δουμε τι εγινε μεταξυ Χανταμπακη και Ντανου να πουμε και δινει 1,05 να κερδισουνε οι Μαχητες την ασυλια να πουμε και να βγαλει η Σοφη η ? ασχαλη τα νυχια στην ψηφοφορια. Δεν το περιμενα απο σενα Μητσακλα αυτο το πραγμα. Λυπαμαι.

Είμαι σε φάση σοσιαλιστικής ποιότητας. 

? ριν κάνουμε προσιτά τα πολιτιστικά κέντρα 7 μέρες τη βδομάδα στον ελληνικό λαό, είχαμε αναδείξει έναν Μπουγιουκλάκη και μία Γιώτα Βέη.

 

Υ.Γ. Αν θέλετε να κοιμηθείτε σαν πουλάκια το βράδυ δείτε το Μέιντεϊ στο ΜακεδονίαΤιΒι, ειδικά αν έχετε πτήση την επόμενη μέρα είναι ταμάμ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×