Jump to content

Recommended Posts

η διαρκεια του θα ειναι πολυ μικρη 

 

φυσικα στο ερωτημα γαυρος οριτινζαλ η γαυρος του βορρα ψηφιζω γαυρο οριτζιναλ ειναι εκ καταβολης εχθρος μου και πουτανας γιος ο αλλος ειναι ενα τιποτα που καθαρα λογω κυβερνησης θα παρει οτι ειναι να παρει

sto erotima psifizw emas

 

kai to emeis n' kaneis na ginei tropo zwis kai se mas

 

arketa me ta agapoulistika ,eksugiantika ,pentintarisia kai tis loipes poutses

 

patima sto kefali 

 

ki autous pou kouvalagame sta nosokomeia sto volo , eprepe na tous petaksoume mesa sta dentra ma psofisoun ekei pera

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα και περσι μονο εγω πιστευα θα μπουμε πλευοφς και μπηκαμε και βγηκαμε και πρωτοι.

Ας ελπισουμε να ναι οιωνος τιτλου το οτι μονο εγω πιστευω ακομα πως μπορουμε.

Βασικα το πιστευω κυριως γιατι εχουμε την καλυτερη ομαδα και ολα ειναι στην κοψη του ξυραφιου.

Παντως ακομα και αν δεν το σηκωσουμε ας μην διαλυσουμε την φετινη ομαδα και ας χτισουμε πανω σε αυτη γιατι ξαναλεω η χρονια φετος ειναι πετυχημενη ακομα και αν βγουμε τριτοι.

Απο εκει και περα, επειτα απο πολλη σκεψη αν δεν το παρουμε εμεις, ας το παρει ο ΠΑΟΚ.

Πρωταθλημα στον ΠΑΟΚ σε τρεις μηνες δεν θα το θυμαται κανεις εκτος απο αυτους.

Σαν το περσινο Κυπελλο.

Και για αλλους λογους, οπως οτι ο gay θα υποτιμησει ακομα περισσοτερο το μπατζετ του λογω ΤσουΛου, οτι ο ΠΑΟΚ σιγα μην μπει ομιλους κτλ κτλ.

Γενικα δεν θα θελα να το παρει ο Ολυμπιακος να μας λεει το πηρε κοντρα σε ολους (που θα ισχυει, αλλα ας μην εχει αυτο το επιχειρημα).

 

E όχι και μόνο εσύ. :D

Link to comment
Share on other sites

Για κατι μπουγατσομαχους που λένε οτι ειναι το πιο καθαρό πρωτάθλημα και οτι δεν ευνοούνται, αν δεν το πάρουμε εμείς, ας το πάρει ο πουτανας γιος απο τον Πειραιά με παρόμοιο πεναλτυ στην τουμπα όπως το σημερινό η με γκολ οφφσαιντ όπως τον Ατρόμητο

Γενικότερα χολερα και στους δύο

Μονο ΑΕΚ ρε μουνια της λάσπης

Link to comment
Share on other sites

Οτι δηλαδη ο ΠΑΟΚ στα ματς με ΟΣΦΠ στην Τουμπα, Αστερα στην Τριπολη, ΑΕΚ στην Τουμπα και ΠΑΣ στα Γιαννενα (σερι αυτα) θα κανει το 4 στα 4 και θα το σηκωσει ας πουμε;

Εγω λεω οτι στα τρια ματς με ΑΕΚ, ΠΑΟ και ΟΣΦΠ αν παρουν 4 βαθμους συνολο πολυ θα ναι.

Επιμενω πως ειναι κακη ομαδα, η οποια δεν τρωει γκολ ωστοσο.

 

Nαι ενω οι αντιπαλοι του ειναι η Ρεαλ Μαδριτης και η Μπαρτσελονα.

 

Την ΑΕκ ειδικα θα την παρουν με οποιον τροπο χρειαστει

Edited by Sepultura21
Link to comment
Share on other sites

Καλα και περσι μονο εγω πιστευα θα μπουμε πλευοφς και μπηκαμε και βγηκαμε και πρωτοι.

Ας ελπισουμε να ναι οιωνος τιτλου το οτι μονο εγω πιστευω ακομα πως μπορουμε.

Βασικα το πιστευω κυριως γιατι εχουμε την καλυτερη ομαδα και ολα ειναι στην κοψη του ξυραφιου.

Παντως ακομα και αν δεν το σηκωσουμε ας μην διαλυσουμε την φετινη ομαδα και ας χτισουμε πανω σε αυτη γιατι ξαναλεω η χρονια φετος ειναι πετυχημενη ακομα και αν βγουμε τριτοι.

Απο εκει και περα, επειτα απο πολλη σκεψη αν δεν το παρουμε εμεις, ας το παρει ο ΠΑΟΚ.

Πρωταθλημα στον ΠΑΟΚ σε τρεις μηνες δεν θα το θυμαται κανεις εκτος απο αυτους.

Σαν το περσινο Κυπελλο.

Και για αλλους λογους, οπως οτι ο gay θα υποτιμησει ακομα περισσοτερο το μπατζετ του λογω ΤσουΛου, οτι ο ΠΑΟΚ σιγα μην μπει ομιλους κτλ κτλ.

Γενικα δεν θα θελα να το παρει ο Ολυμπιακος να μας λεει το πηρε κοντρα σε ολους (που θα ισχυει, αλλα ας μην εχει αυτο το επιχειρημα).

Στα πλει οφ περσι παλι απο ενα σημειο και μετα κανεις δεν πιστευε οτι θα βγουμε πρωτοι, και το χα γραψει στον Μητσακλα και μου χε απαντησει "με καμια παναγια" και δικαιωθηκα.

οσο για φετος, δεν εισαι μονος σου, εγω και ο σκεπαστος, απο οσους εχουν εκφραστει, το πιστευουμε.

Το καλοκαιρι παντως σε καποιους που γραψαμε για πρωταθλημα απαντησες " ακομα να βαλετε μυαλο;;".

 

Τωρα ειδα οτι ο σκεπαστος αλλαξε αποψη. Αν χρειαζονται πεναλντυ να νικησουν τον παναιτωλικο δυσκολευομαι να πιστεψω, οτι θα περασουν απο δυσκολοτερες εδρες.

Link to comment
Share on other sites

Και γω ακομα πιστευω οτι μπορουμε να το παρουμε.Ποσο ακομα να σπρωχτουν γαυροι βορα και νοτου?Οπως εχω ξαναπει γκελες θα γινουν θα κανουν και αυτοι απλα δεν ξερω ποσες θα κανουμε και μεις ακομα.Εχει πολυ δρομο ακομα .

Link to comment
Share on other sites

Για κατι μπουγατσομαχους που λένε οτι ειναι το πιο καθαρό πρωτάθλημα και οτι δεν ευνοούνται, αν δεν το πάρουμε εμείς, ας το πάρει ο πουτανας γιος απο τον Πειραιά με παρόμοιο πεναλτυ στην τουμπα όπως το σημερινό η με γκολ οφφσαιντ όπως τον Ατρόμητο

Γενικότερα χολερα και στους δύο

Μονο ΑΕΚ ρε μουνια της λάσπης

Κοιτα δεν θα εξισωσω ετσι απλα την εικοσαετια των πουστηδων του νοτου με μιση χρονια των αλλων πανω.

500 πεναλτι να παρουν αδικημενοι θα νιωθουν οι Βουλγαροι οπως αδικημενοι θα νιωθουμε και εμεις αν του χρονου καθε αγωνιστικη παιρνουμε δωρο ενα πεναλτι (βεβαια καποιοι οπαδοι μας αγχωνονταν Γ Εθνικη για την παραγκα Μελισσανιδη).

Τεσπα.

Ο Μελισσανιδης λεω εγω να κοιταξει να εξασφαλισει οτι η ομαδα θα παιρνει οσα πρεπει να παιρνει, γιατι προς το παρον σε αυτο το κομματι ειναι χειροτερος του Ντεμη φετος.

Γιατι ο Ντεμης ειχε απεναντι Σωκρατη που επαιρνε πεναλτι επειδη μπορουσε, ο Μελισσανιδης εχει απεναντι Ιβαν που παιρνει πεναλτι που παντως εφευρεση δεν το λες κιολας, το σημερινο αν γινοταν σε εμας εγω θα το ηθελα.

Οποτε να κοιταξει ο Μελισσανιδης να παρει η ομαδα τουλαχιστον τα σφυριγματα που δικαιουται.

Link to comment
Share on other sites

ηττοπαθης μητσακλας..

και στην κοινοβουλευτικη του 96,

δε μας ακουγε και  κλαιγοταν

οτι στο δευτερο γυρο

ολοι οι βουλευτες του αρσενη θα πανε με τον ακη 

και μετα χορευε πανω  στα τραπεζια

του διογενη με  πανταγια  και θεμελη

Κανεις δεν ειναι ηττοπαθης.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

27067681_1924361184243959_48733446948346

Ουτε 1mp καμερα δεν εχει ο τσετσενομπινες. YOTA κινητο εχει σοβιετικης κατασκευης. Τωρα για το περιεχομενο της φωτο εχω να πω απλα ...! Να μην βρουν να θαψουν ρε αποβολη....

Link to comment
Share on other sites

Οσο παιζεται το πρωταθλημα και ειναι ολοι σε αποσταση αναπνοης, τοσο χρειαζεται ψυχραιμια.

Αν η ΑΕΚ μετα το Καραισκακης εχει επαφη με κορυφη, για μενα ειναι φαβορι ενω και ΑΕΚ και πουστηδες θα χουν μειον ενα ντερμπι σε σχετη με τον αλλο διεκδικητη.

Στο μεταξυ Τριπολη παει και ο ΠΑΟΚ νομιζω ε.

Link to comment
Share on other sites

Θα βοηθήσει ο ιβαν να φυγουμε με αποτέλεσμα την αλλη Κυριακή

Μεγάλε Ιβάν σφάξε τον γαυρο

Link to comment
Share on other sites

Οσο παιζεται το πρωταθλημα και ειναι ολοι σε αποσταση αναπνοης, τοσο χρειαζεται ψυχραιμια.

Αν η ΑΕΚ μετα το Καραισκακης εχει επαφη με κορυφη, για μενα ειναι φαβορι ενω και ΑΕΚ και πουστηδες θα χουν μειον ενα ντερμπι σε σχετη με τον αλλο διεκδικητη.

Στο μεταξυ Τριπολη παει και ο ΠΑΟΚ νομιζω ε.

den me apasxolei akoma kai twra to megethos zmpaok

 

kai paliotera anevikame ekei panw me ti plati sto toixo kai kollagame 4

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ηττοπαθης μητσακλας..

και στην κοινοβουλευτικη του 96,

δε μας ακουγε και  κλαιγοταν

οτι στο δευτερο γυρο

ολοι οι βουλευτες του αρσενη θα πανε με τον ακη 

και μετα χορευε πανω  στα τραπεζια

του διογενη με  πανταγια  και θεμελη

Τις ιστορικές εκείνες στιγμές ο νεαρός τότε Μήτσακλας, ετοιμαζόταν να εκπαιδευτεί ως νεοσύλλεκτο κομάντο εδάφους αέρος το κολασμένο στρατόπεδο της Σπάρτης. 

Οι παρεμβάσεις μου τότε και η πληροφόρηση μου  ήταν εκ των πραγμάτων περιορισμένες.

Link to comment
Share on other sites

 ε πως δεν ειναι ηττοπαθης.

να φανταστεις στις εκλογες του 2000 τον προλαβαμε στην νοτια κρητη στο παρατσακ.

 

ειχε φυγει με μια τρατα απο πελοπονησσο με το που βγηκαν τα εξιτ πολς.

και απο το νησι ηθελε να περασει με υποβρυχιο μεση ανατολη για να μην δει να ξημερωνει

στην ελλαδα  δεξια.

ευτυχως βαλαμε τον αυγερινο στο τηλεφωνο και του διΑΒΑΣΕ την ενσωματωση της β' αθηνας

στην επικρατεια 

γιατι ακομη θα τον εψαχνε η οικογενεια του σε κανα λιβανο.

Με τον Παρασκευά τον Αυγερινό ήμουνα και γελάγαμε με τη Μοσχολιού μωρή Ολλανδέζικη ορεσίβια Σαλαμάνδρα. 

Τι είναι αυτά που λες. 

Ο Νονός ήταν στην τράτα. 

Link to comment
Share on other sites

Εν παση περιπτωσει, απλά ηθελα να πω να μην βιαζόμαστε, ο παοκ μπορει να χασει πχ στα Γιαννενα. Εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εν παση περιπτωσει, απλά ηθελα να πω να μην βιαζόμαστε, ο παοκ μπορει να χασει πχ στα Γιαννενα. Εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα.

Τα γιαννενα ειναι δικη του ομαδα. Μονο με Λαμια και Αστερα μπορει να χασει. Αλλα αν παιρνει ευκολα τετοια πεναλτι...

Link to comment
Share on other sites

Η μονη περιπτωση για μενα να περασουμε τον ΠΑΟΚ ειναι στο μεταξυ του παιχνιδει με τον γαυρο, να βαλουν οι αλλοι γκολ στο 80 και να μπουν οι παοκτζηδες μεσα και να τα σπασουν κι ετσι να τιμωρηθουν

Link to comment
Share on other sites

Τα γιαννενα ειναι δικη του ομαδα. Μονο με Λαμια και Αστερα μπορει να χασει. Αλλα αν παιρνει ευκολα τετοια πεναλτι...

Εγω λεω μπορει να παθει ζημια και απο πανιωνιο στην τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

Θύμισε ακριβώς το 96 και συγκεκριμένα το ματς Καζναφερη στην Καβάλα.

Επίσης και ο γαύρος το 96 ήταν πολύ κακή ομάδα και δεν είχε σε όλο το πρωτάθλημα +6 +9 κτλ

Ο τύπος πλερωνει και θα το πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×