Jump to content

Recommended Posts

Guest ALati

επισης αρη ασβεστα γαμιεσαι και στο λεω επισιμα

Ρε θελουνε γαμησι με σφουγγαριστρα επισημα κι ανεπισημα.

Link to comment
Share on other sites

Ατάκες πάντως του στυλ δεν την ξέρω την πρωτοδικο δικαστή, δεν φταίει μόνο αυτή, δεν είχε χρόνο, ο νόμος το βλέπω είναι άδικος δεν φταίτε εσείς, είναι επιπέδου μπανανιας από τις λίγες.

 

ποντιος πιλατος 

 

εγω ηθελα αλλα ο νομος δεν με αφησε

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αποχoρώντας ο Καραπαπάς λεει πως «πήγαν να βγάλουν μια διαπίστευση και την κρύβουν επειδή λεει ΠΑΕ ΠΑΟΚ».

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πρόεδρος της επιτροπής δεοντολογίας και εφέσεων της ουγγρικής ομοσπονδίας μπιλιάρδου. Μόλις χθες κάναμε δεκτή τελικά μια έφεση και ακυρώσαμε την πρωτόδικη απόφαση. Οι ψήφοι ήταν 1-1, η τελική απόφαση δικιά μου. Μάλλον με τρολλάρει τώρα η ζωή.  :unsure:

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Από τον ΠΑΟΚ λένε οτι ακόμη και πρωί Κυριακή να βγει η απόφαση, προλαβαίνουν να εκδώσουν εισιτήρια για το ματς με την ΑΕΚ

 

 

Θα ανοιξουν την εφορια ρε πουστημ?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια ρε είπανε οτι το μηχανάκι πέρασε απο το ασθενοφόρο ? Αυτά δεν λέγονται ουτε για αστείο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω ιιδεα απο δικαστικα.Μονο αυτος αποφασιζει η ειναι και αλλοι δικαστες μαζι και ψηφιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν τους αρεσε να σταματησει το πρωταθλημα μεχρι να βγουν οι αποφασεις. Κι εκει κατι βρηκαν να πουνε για την ΑΕΚ τα μουνια, οι τρυπες.

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη ξηγησου προκαταβολικο τσιμεντωμα στον Σκουτερη που τόλμησε να αναφέρει την ΑΕΚ στη διαδικασία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ευτυχως που τον φοβερισε ο εσκομπαρ τιγρης οπως ειπαν οι μπουκαδοροι στο μετροπολις και σημερα ετρεμε οταν του μιλουσε ο λιβας και ο αλλος.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαστε να μαθαινετε τα σοβαρα αρθρα.

Sdna

«Βομβάρδισαν» τα δίχτυα στην Ν. Μεσημβρία

Η προετοιμασία του ΠΑΟΚ για το ντέρμπι με την ΑΕΚ συνεχίζεται, με τους παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου να παίζουν... κορόιδο και να επικεντρώνονται στα τελειώματα.

Link to comment
Share on other sites

Να διακινδυνευσει προβλεψη αποφασης ο σταυρος911.

Όπως λέω εδώ και μέρες, νομικά δεν υπάρχει τίποτε άλλο από την πρωτόδικη απόφαση. Απλά επειδή εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη κρατάω και 5 μποσικα.

 

Στη σημερινή διαδικασία δεν προέκυψε πουθενά ότι πρέπει να ελαττωθεί η ποινή. Δεν ξέρω τι δικαστής είναι ο Σκουτερης αλλα δεν προέκυψε κάτι που να του επέτρεπε να ελαττώσει την ποινή. Αν είναι τόσο ξεφτιλας θα φανεί, αλλά αδυνατω να το πιστέψω.

 

Σε πολιτικό επίπεδο πάλι, να σημειώσουμε μερικά πράγματα. Στηρίχτηκε ο ΠΑΟΚ; Ναι. Από όλο το Νταου Πεντέλης. Απο περιθωριακά κόμματα, βουλευτές που έβγαλαν με βύσμα στο γυμνάσιο και κάτι δημαρχους κάτι χωριών κοντά στη Θεσσαλονίκη. Αγράμματοι άνθρωποι, νομοθέτες, που ζητούσαν απλώς να μην εφαρμοστεί ο νόμος. Ο Βασιλειάδης τους απάντησε μια χαρά σήμερα γιατί είναι καραγκιόζηδες.

 

Ταυτόχρονα δεν ξέρω αν ζεις Θεσσαλονίκη, αλλά επειδή εγώ ζω εδω, δε βλέπω πουθενά αυτό που φαντάζονται οι Αθηναίοι ότι συμβαίνει αυτές τις μέρες εδώ πάνω. Κανένας, εντελώς κανένας δεν ασχολείται με το θεμα. Στο συλλαλητήριο χθες είχε 1000 άτομα στην κορύφωση. Τις προηγούμενες μέρες είχε 200 άτομα σε ένα συλλαλητήριο στο υπουργείο και ένα βράδυ 30 αλβανακια γυρνούσαν στην πόλη και κατέληξαν στο Μετρόπολις που δήλωσαν στο μικρόφωνο ότι πήγαν να κάνουν κατάληψη στο αεροδρόμιο αλλά δεν τους άφησε η αστυνομία. Α εμφανίστηκαν και 4 άτομα σε Βέροια Έδεσσα Κοζάνη και κόλλησαν αυτοκόλλητα στα γραφεία των κομμάτων.

 

Άρα, αν μπορούν να επηρεάσουν έναν δικαστή ένα συλλαλητήριο 1000 ατόμων, 3 κτηνοβατες βουλευτές και μια γύρα στη Θεσσαλονίκη από 30 Αλβανούς, ε χαλάλι τότε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέω εδώ και μέρες, νομικά δεν υπάρχει τίποτε άλλο από την πρωτόδικη απόφαση. Απλά επειδή εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη κρατάω και 5 μποσικα.

 

Στη σημερινή διαδικασία δεν προέκυψε πουθενά ότι πρέπει να ελαττωθεί η ποινή. Δεν ξέρω τι δικαστής είναι ο Σκουτερης αλλα δεν προέκυψε κάτι που να του επέτρεπε να ελαττώσει την ποινή. Αν είναι τόσο ξεφτιλας θα φανεί, αλλά αδυνατω να το πιστέψω.

 

Σε πολιτικό επίπεδο πάλι, να σημειώσουμε μερικά πράγματα. Στηρίχτηκε ο ΠΑΟΚ; Ναι. Από όλο το Νταου Πεντέλης. Απο περιθωριακά κόμματα, βουλευτές που έβγαλαν με βύσμα στο γυμνάσιο και κάτι δημαρχους κάτι χωριών κοντά στη Θεσσαλονίκη. Αγράμματοι άνθρωποι, νομοθέτες, που ζητούσαν απλώς να μην εφαρμοστεί ο νόμος. Ο Βασιλειάδης τους απάντησε μια χαρά σήμερα γιατί είναι καραγκιόζηδες.

 

Ταυτόχρονα δεν ξέρω αν ζεις Θεσσαλονίκη, αλλά επειδή εγώ ζω εδω, δε βλέπω πουθενά αυτό που φαντάζονται οι Αθηναίοι ότι συμβαίνει αυτές τις μέρες εδώ πάνω. Κανένας, εντελώς κανένας δεν ασχολείται με το θεμα. Στο συλλαλητήριο χθες είχε 1000 άτομα στην κορύφωση. Τις προηγούμενες μέρες είχε 200 άτομα σε ένα συλλαλητήριο στο υπουργείο και ένα βράδυ 30 αλβανακια γυρνούσαν στην πόλη και κατέληξαν στο Μετρόπολις που δήλωσαν στο μικρόφωνο ότι πήγαν να κάνουν κατάληψη στο αεροδρόμιο αλλά δεν τους άφησε η αστυνομία. Α εμφανίστηκαν και 4 άτομα σε Βέροια Έδεσσα Κοζάνη και κόλλησαν αυτοκόλλητα στα γραφεία των κομμάτων.

 

Άρα, αν μπορούν να επηρεάσουν έναν δικαστή ένα συλλαλητήριο 1000 ατόμων, 3 κτηνοβατες βουλευτές και μια γύρα στη Θεσσαλονίκη από 30 Αλβανούς, ε χαλάλι τότε.

 

 

koita , den epireastikan dikastes otan o zmpaorgk eixe kai avanta apo mas kai vazelo logo tis eksigiansis 

 

pios tha dikastis tha parei to meros toy tipota gia na exei apenanti emas ,gavro kai ti fanela tou vazela + ooooli ti koini gnomi pou eklaige apo ta gelia me ton ivits sto foreio persy

Link to comment
Share on other sites

tha fane kai -2 gia tou xronou kai teza oi vou

Όταν κάνεις έφεση δε γίνεται να χειροτερεύσει η θέση σου

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Παντως να σταθουμε σε δυο-τρια σημεια,ο δικαστης εκανε σχολιο για την πρωτοδικη,δεν ξερω ποια ειναι η κυρια αλλα ειχε πιεση χρονου,δλδ αν ηταν αυτος στην πρωτοδικη  δεν θα εβγαζε αυτην την αποφαση,αναφερθηκε δυο φορες ποσο κακοι ειναι οι κανονισμοι και ηταν παρων ο ιδιος στο παιχνιδι.

 

Αν ηθελαν να τον τυλιξουν σε μια κολλα χαρτι,δεν θα καθοταν ο αλλος να ακουει 5 δικηγορους και βιντεο και σεκιουριταδες για 2,5 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις έφεση δε γίνεται να χειροτερεύσει η θέση σου

e otan kaneis efesi kai pas kai les evala to mixanaki me asthenoforo mesa ki ama psofage kaneis  tha ton fortonan se karotsa datsun dendropotamitiko me tenta Soulis , e tote tou les pare re patsavouri ki ena -2 doro kai tou kolas kai mia karpaza

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις έφεση δε γίνεται να χειροτερεύσει η θέση σου

Εχω την εντυπωση οτι εχει παιξει κατι τετοιο σε μπαλα αλλα μπορει να θυμαμαι και λαθος χωρις να εχω φυσικα επαφη με νομικα

Link to comment
Share on other sites

Παντως να σταθουμε σε δυο-τρια σημεια,ο δικαστης εκανε σχολιο για την πρωτοδικη,δεν ξερω ποια ειναι η κυρια αλλα ειχε πιεση χρονου,δλδ αν ηταν αυτος στην πρωτοδικη δεν εβγαζε αυτην την αποφαση,αναφερθηκε δυο φορες ποσο κακοι ειναι οι κανονισμοι και ηταν παρων ο ιδιος στο παιχνιδι,

 

nai giati tin stoxopoihsane

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×