Jump to content

Recommended Posts

Υπαρχει 1 ενας ηρωας παοκτζης ευρυτερα στα νοτια προαστια της Αττικης ο οποιος

καποιος τον εφερε στο δρομο μου και δουλευει σχεδον μαζι .Αυτος λοιπον μου ειπε ειρωνικα το πρωι οτι

τον ευρ. αερα του παοκ και τις ευρωπαικες νικες του δεν προκειται να τι δω ποτε.

Εκεινη τη στιγμη απο μεσα μου ειπα 'τον καριολη να ψωφησει πριν προλαβει να παρει το σιντρομ στις 2'

και απεξω του πα 'τι να μας πεις και συ ρε παοκ τωρα σκεψου πως ακομα και γω χαρηκα χθες '

Φευγοντας απεξω μου ψελλισα και ενα

'αντε γαμησου ρε μαλακα ' αλλα οχι τοσο δυνατα ωστε να ακουστει σε ολους .

 

Απο και και περα ελαψιστα λεπτα μετα

λουφαροχαζευοντας τα μπουτια και τα βυζγια μιας μικρης ξεκωλιαρας ασθενους που περιμενε απεξω σκεφτηκα οτι ο μπαοκ

που εβριζα ψελλιζοντας

εχθες αν και ταμπουρι σταθηκε καλα σε μια γερμανικη εδρα

ενω εμεις φθασαμε να σχολιαζουμε αρνητικα την αποδοση των Ντουμπερετ-Σταθακη στο Βελεστινο.

 

Αυτο με εκανε να σκεφτω 2εως5 πραγματα

1)Ο Παοκ εχει κανει βηματα προοδου

2)Η ΑΕΚ εχει μικρυνει τοσο το τσουτσουνι μου οταν βουταω στα καταγαλανα νερα της Σαντα Μαριας.

3)Το πουτανακι που περιμενε να εξετασθει ηθελε πουτσο.

4)Η συμβια θα μου χωνε τηγανολαβιδιά στο ματι αν μπορουσε να διαβασει τη σκεψη μου.

5)Πρεπει να αγορασω καινουριο αμαξι .

6)Ο Δελλας ειναι για τον πουτσο.

 

Κυριοι ο παοκ θα αποκλεισθει. Αλλα ειναι σε αλλο επιπεδο απο εμας πλεον.

Δε μπορουμε να κοροιδευουμε .

Ισως σε 2 χρονια και αν γινει το 20% απο αυτα που διαβαζουμε.

 

Οποιος εφερε την ΑΕΚ σε αυτη την κατασταση

ειναι για πολλα γαμησια.

 

Λυπη,σκεψη και τεραστια υπομονη για την ΑΕΚαρα μας.

Αυτα εμεις .

Τιτανοτεραστιο ποστ ανταξιο του τρισμεγιστου. Το ρεπ ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για ενα τετοιο επος!

Link to comment
Share on other sites

Ρωσοποντ εισαι φιλε ? Ασβερκος ο κοινος ?

 

Οχι δε τη χουφτωσα .Οταν βλεπω ξεκωλακια τα αφηνω να τα δει ενα παχυδερμο που εχουμε εκει.

Στερημενο απο σεξ,μπαλα και κουλτουρα.

Αυτο οποτε βλεπει καμια ξωβυζη τρεχει να την εξετασει.Μετα απο 10-15 λεπτα παντα παραταει το περιστατικο

και παει στο θαλαμο.

Εχω σκεφτει οτι δε ξερει τι του γινεται και φοβαται να παρει την ευθυνη αλλα

εσχατως κρινω πως το πιο πιθανο ειναι να φτιαχνεται και μετα παει μεσα και τραβαει .

 

Αυτο δεν το λεω ετσι .

Γυριζει παντα λουσμενος στον ιδρωτα και με ενα χαμογελο οπως του

Γροντη οταν γυρισε στην προετοιμασια της ΑΕΚ και ετρεξε μη χασει λεπτο απτο μαθημα

Δελλα στην προπονηση.

 

Στο θεμα μας παντως ,αυτος ο Στοχ καλος παιχτης .

Ειδικα το μαλλι 'οσα εχω τα κανω μοικανα ' θα ταιριαζε και σε μενα.

 

xD

Μια απο τα ιδια μονο που δεν με αφηνει να σου δωσω κι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Ριμπο εχεις πολλα να δωσεις .Καλα καταλαβα πως εισαι δικο μας παιδι οταν σε πρωτοδιαβασα στο

Πορνειο των μαχων και των ψυχων.

Η αναλυση σου για τον Ρωσοποντιο μου ανοιξε τα ματια και ευχαριστω.

 

Οσο για τα αλλα ολοι δινετε αστερακια και ρεπ

και μενα μου χτυπουνε πανω μπαινοντας

νοτιφικέισο

αλλα ολο ενα-1 εχω ρεπουτασιόν πάουερ.

 

Η διοικησις να δωσει εξηγησεις .

 

Εχει χαλασει το μηχανημα ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Εμενα δεν με χαλαει να περασει η μπουγατσα στους ομιλους παντως.

 

Ουτε ο χοντρος θα παρει ολο το market pool οπως συνηθιζει και ενδεχομενως ο μπαοκ να παρει ενα καποιο μπουσταρισμα ωστε να κοντραρει λιγο την πειραιωτικη αηδια στο πρωταθλημα.

 

Ασε που χρειαζομαστε ομαδες να παρουν καναν ποντο για την καταταξη της Ουεφα ωστε οταν η αρμαδα του Τιγρεως παρει πρωταθλημα να μην αναγκαστει να παιξει τιποτα προκριματικα μεσα στον Αυγουστο.

 

 

Υ.Γ : Ενημερωτικα , εκτος απο Χουντελααρ , Παπαδοπουλο ελειπε και η παιχταρα ο Ντραξλερ ο οποιος γαμει και δερνει.

Link to comment
Share on other sites

Γιωργη αλλο ματς εβλεπες ρε ? Επαιζε ο Ντραξλερ και 9 στις 10 επιθεσεις τους η μπαλα περνουσε απο τα ποδια του.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Αχαχαχαχαχαχα.

 

Αληθεια επαιζε ;;;;;

 

αχαχαχαχαχα.

 

Το συζηταγα με εναν φιλο -δημοσιογραφο πριν το ματς και μου ειπε οτι λειπει και αυτος.

Και μετα το ματς το ειδα χωρις ηχο και δεν τον προσεξα :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Πυ ινε ι μετοχε Κοτακι μυ?????????????? Συ πο εγο ρε φιλεεεεεεεεεεεεε ο σοκρατις ο κοκαλις τις εχει κλειδωμενες στην ιντρακομμμμμμμμμμμμμμμμ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xD

Link to comment
Share on other sites

Πυ ινε ι μετοχε Κοτακι μυ?????????????? Συ πο εγο ρε φιλεεεεεεεεεεεεε ο σοκρατις ο κοκαλις τις εχει κλειδωμενες στην ιντρακομμμμμμμμμμμμμμμμ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xD

 

Μr. skatomygas στο Ραπτόπουλο xD

 

Στυλ ζμπαουγκτζής στα Νότια Προάστεια???

Να τον βαλσαμώσουμε και μετά να τον ρίξουμε στα νερά της Ποσειδώνος...'Η και το ανάποδο...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Μr. skatomygas στο Ραπτόπουλο xD

 

Ελα βρε τωρα βρε......τσουτσες !!! xD

 

Συ πω γω ρε φιλεεεεεεεεεε ο Ανδρεας ο Βγενοπουλος τις εχει κρυμενες στην προπελα στο ΚοτεροοοοοοοοxD

Link to comment
Share on other sites

ε ναι, το ειπε και ο Ραπ. απο τοτε που εκλεισε η ΕΡΑ, ολος ο Πειραιας ακουει Ραπτο

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ωχ Ωχ Ωχ Ωχ !!!! Αρχισε να ενοχλει το ΞΕΠΛΥΜΑ τον Πουτιν !!! xD

 

Επιφυλάξεις Πούτιν για τις επενδύσεις του Ιβάν Σαββίδη στην Ελλάδα

 

Ο Ρώσος Πρόεδρος εξέφρασε τις επιφυλάξεις σε διευρυμένη σύσκεψη για την ανάπτυξη της Περιφέρειας του Ροστόφ, από όπου κατάγεται και αναπτύσσει μεγάλο μέρος των επιχειρηματικών του δραστηριοτήτων ο ομογενής επιχειρηματίας

news247 Αύγουστος 23 2013 11:51

"Πρέπει να ερευνήσουμε, γιατί επενδυτές και δικοί μας και ξένοι επενδύουν αρκετά μεγάλα ποσά στο εξωτερικό, αν και έχουν τη δυνατότητα να το κάνουν αυτό εδώ", είπε ο Βλαντίμιρ Πούτιν, προεδρεύοντας σε διευρυμένη σύσκεψη για την ανάπτυξη της Περιφέρειας του Ροστόφ, από όπου κατάγεται και αναπτύσσει μεγάλο μέρος των επιχειρηματικών του δραστηριοτήτων ο ομογενής επιχειρηματίας Ιβάν Σαββίδης.

"Ορισμένοι συνάδελφοι, που είναι παρόντες εδώ, το κάνουν αυτό, αλλά δεν γνωρίζω εάν είναι παρόντες εκείνοι, που επενδύουν αρκετά μεγάλα χρηματικά ποσά στο εξωτερικό. Μεταξύ άλλων με έκπληξή μου ανακάλυψα ότι μια αρκετά σοβαρή επένδυση πραγματοποιήθηκε το τελευταίο διάστημα στην Ελλάδα", είπε στην παρέμβασή του ο Β.Πούτιν χωρίς να κατονομάσει τον ομογενή επιχειρηματία.

"Η Ελλάδα είναι μια καλή χώρα, πνευματικά κοντινή μας, αλλά γνωρίζουμε ποια οικονομικά και εν γένει χρηματιστικά προβλήματα υπάρχουν εκεί. Την ίδια στιγμή, εάν ένας επενδυτής επιλέγει μια τέτοια χώρα, προφανώς προβληματική, για τις επενδύσεις του και την προτιμά, ας πούμε, από την Περιφέρεια του Ροστόφ, γεννάται το ερώτημα: γιατί και τι δεν είναι εδώ αρκετό; Μπορεί η ρίζα του προβλήματος να είναι αυτό, που οι επιχειρηματίες ονομάζουν συχνή αλλαγή των κανόνων του παιχνιδιού;", κατέληξε ο Β.Πούτιν ζητώντας από τους παριστάμενους να συζητήσουν εκτενώς τις ελλείψεις, αλλά και τις προοπτικές ανάπτυξης της περιοχής αυτής του ρωσικού Νότου.

Μέχρι στιγμής οι τρεις επενδύσεις του Ιβάν Σαββίδης είναι η αγορά του ξενοδοχείου Μακεδονία Παλλάς, της καπνοβιομηχανίας ΣΕΚΑΠ και του ΠΑΟΚ.

(Με πληροφορίες από ΑΠΕ)

 

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/diethnis-politiki/epifylakseis_poutin_gia_tis_ependuseis_toy_ivan_savvidh_sthn_ellada.2380698.html

Link to comment
Share on other sites

και τους κραταγαν εκτος περιοχης.

 

Τώρα αυτό είναι τι;; :D

 

Τεσπά, και πολύ ασχοληθήκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αυτό είναι τι;; :D

 

Τεσπά, και πολύ ασχοληθήκαμε.

 

Κοιτα οταν παιζει Σαλκε-μπαογκ αυτο εννοω καλη εμφανιση μπαογκ. Ειδικα οταν διαβαζα απο τους δηθεν ειδικους αρδ πριν το ματς, οτι λογικα η Σαλκε τον εχει ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι παιδες, δεν το συζητω. Οταν παιρνουν λιγο αερα οι ανυπαρκτοι γυφτοι γινονται ακομα πιο εκνευριστικοι.

Link to comment
Share on other sites

Παντως κατα παραδοξο τροπο οι οπαδοι παοξ ηταν οι πολιτισμενοι της υποθεσης σε οτι αφορα το συγκεκριμενο παιχνιδι καθως οι οπαδοι της Σαλκε επιδοθηκαν με ευχαριστηση στο ευγενες σπορ της καγκουριας (σημαια Σκοπιων στο πεταλο, ξυλο με τα ΜΑΤ).

 

Απ'οτι ακουγεται φαγαν και αρκετοι μεμονωμενοι παοκς ξυλο εξω απο το γηπεδο. Με βαση τα δικα τους στανταρ συμπεριφορας παλια στο τεξας οταν παιζαμε Θεσσαλονικη (=κρυβομαστε στα πανεπιστημια και περιμενουμε να περασει κανας ανυποπτος φιλησυχος φιλαθλος προκειμενου να βγαλουμε κομπλεξ), δε μπορω να πω οτι στεναχωρηθηκα για το δραμα του οικογενειαρχη λαζοdeutch που εφαγε ξυλο μπροστα στο παιδι του στο μαγευτικο Γκελζενκιρχεν

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

2-0 στον ΠΑΤΟ ΤΟΥΣ απο τον Παναιτωλικο στο 56'' !!! Ελα και ενα τριμπαλο απο σαλκε στην ΚΩΛΟτουμπα τους μεσα και θα δουμε μετα ομορφιες.........αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!! Σιγα παντοφλοποντιε μην παρεις και πρωταθλημα αητητος ρε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Με βατραχοπεδιλα τους εβαλε μεσα ο στεφενς και δεν μπορουν να αλλαξουν μια μπαλια?xD Πλακα τους κανει ο χαβος,ο μπογιοβιτς τους εχει κανει να χασουν τον υπνο τους.

 

Η Σαλκε παλι εχασε,καλο αυτο,γιατι τριτο κακο αποτελεσμα στατιστικα δεν βγαινει.

Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×