Jump to content

Recommended Posts

Just now, Nuc1924 said:

Καλα αν ετρωγε ενα απ τα 2 εκει θα χαμε κηδεια.

Ε καλά μπορούσαν να βάλουν αλλά 2 στο πρώτο . Τώρα σε ματς που λήγει 5 1 να λες τους έσωσε ο τερματοφύλακας δεν  είναι σοβαρό 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

5 βάλαν ποιος Κοταρσκυ

Ε για να βάλεις πρέπει να σε κρατήσει και ο τερμας όταν χρειαστει

Link to comment
Share on other sites

Η Ντιναμο είναι με μείον πολλους παικτες σε σχέση με όπως επαιζε με μας νομιζω.

Το πρώτο ματς οφείλεται στον κακό ΠΑΟΚ.

Οκ κάτι κάνουν μπροστά οι Κροάτες αλλά πίσω ειναι για τα μπάζα.

Σε αυτήν την διοργανωση μπορεις να πας πολύ ψηλά.

 

υγ. Και του γαυρου ο αντίπαλος δεν είναι τόσο δύσκολος, να δούμε κι εκεί τι θα δούμε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Ε καλά μπορούσαν να βάλουν αλλά 2 στο πρώτο . Τώρα σε ματς που λήγει 5 1 να λες τους έσωσε ο τερματοφύλακας δεν  είναι σοβαρό 

5-1 

Αλλά συνολικά 5-3 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά οι ομάδες στο Κόνφερενς είναι κακές .

Το να φτάσεις στους 8 πρέπει να ναι το μίνιμουμ σαν στόχος 

Link to comment
Share on other sites

Oύτε είχε χάσει ψυχολογία ο ΠΑΟΚ ούτε πήρε. Όταν μία ομάδα κάνει σοβαρή δουλειά, θα έχει μερικά σκαμπανεβάσματα αλλά θα συνεχίσει να παίζει το παιχνίδι της. Όσο κακοί και αποδυναμωμένοι να είναι οι Κροάτες, οι οποίοι στο πρώτο κέρδισαν 2-0 με λάθη αντιπάλου και χαμηλά μέτρα, το να χάνουν με 5-1 και τον ΠΑΟΚ να έχει και άλλες ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο δείχνει ότι ο ΠΑΟΚ ήταν καλύτερος και ανώτερος.

Επίσης, όταν μία ομάδα πουλά μαζικά ποδοσφαιριστές, όσο καλές μεταγραφές κάνει ή δεν κάνει, αποδυναμώνεται. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, JOSS said:

5 βάλαν ποιος Κοταρσκυ

Τα 75 από τα 90 λεπτά τους πάτησαν τους Κροάτες, αλλά με σκορ παράτασης και τους Κροάτες να έχουν το μομέντουμ, ο Κοτάρσκι τους κράτησε ζωντανούς με 2 τεράστιες αποκρούσεις.

Δεν μειώνει στο ελάχιστο την πρόκριση του παοκ αυτό ίσα ίσα δείχνει πόσο σημαντική είναι η θέση του τερματοφύλακα. Και οι βου έχουν τερματοφυλακάρα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Τα 75 από τα 90 λεπτά του πάτησαν τους Κροάτες, αλλά με σκορ παράτασης και τους Κροάτες να έχουν το μομέντουμ, ο Κοτάρσκι τους κράτησε ζωντανούς με 2 τεράστιες αποκρούσεις.

Δεν μειώνει στο ελάχιστο την πρόκριση του παοκ αυτό ίσα ίσα δείχνει πόσο σημαντική είναι η θέση του τερματοφύλακα. Και οι βου έχουν τερματοφυλακάρα.

 

και εμεις τους χειροτερους κωνους απο τους Big Four

Link to comment
Share on other sites

Πάμε ξανά για νέες ημερομηνίες, νέα σενάρια. 

Χάρηκα τον αποκλεισμό των Κροατών. Μέχρι εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Τα 75 από τα 90 λεπτά τους πάτησαν τους Κροάτες, αλλά με σκορ παράτασης και τους Κροάτες να έχουν το μομέντουμ, ο Κοτάρσκι τους κράτησε ζωντανούς με 2 τεράστιες αποκρούσεις.

Δεν μειώνει στο ελάχιστο την πρόκριση του παοκ αυτό ίσα ίσα δείχνει πόσο σημαντική είναι η θέση του τερματοφύλακα. Και οι βου έχουν τερματοφυλακάρα.

 

Δεν μπορείς να πεις πως πήραν πρόκριση λόγω τερματοφύλακα. Για εμάς αντίστοιχα μπορείς να πεις ότι βγήκαμε τελευταίοι στον όμιλο λόγω αυτού

Link to comment
Share on other sites

Just now, Λευτέρης Πέκινπας said:

και εμεις τους χειροτερους κωνους απο τους Big Four

Μας σώζει ο κλόουν που έχουν οι οριτζιναλ γαυροι εμας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

και εμεις τους χειροτερους κωνους απο τους Big Four

Δε νομίζω ότι ο Στάνκοβιτς είναι καλύτερο τέρμα από οποιονδήποτε στην Ελλάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Μας σώζει ο κλόουν που έχουν οι οριτζιναλ γαυροι εμας

θα ειμαστε η πρωτη ομαδα που θα παρουμε πρωταθλημα απο την επιθεση και οχι κλασσικα απο την αμυνα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Δεν μπορείς να πεις πως πήραν πρόκριση λόγω τερματοφύλακα. Για εμάς αντίστοιχα μπορείς να πεις ότι βγήκαμε τελευταίοι στον όμιλο λόγω αυτού

Λόγω τερματοφύλακα εγώ δεν το πα και δεν θα το λεγα, αλλα ότι ήταν κομβικότατος (και) ο Κοτάρσκι, ναι

Πχ επειδή το θεσες ωραία, εγώ πιστεύω ότι με Αθανασιάδη πιθανότατα θα χαν αποκλειστεί οι ξαδέρφες σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Λόγω τερματοφύλακα εγώ δεν το πα και δεν θα το λεγα, αλλα ότι ήταν κομβικότατος (και) ο Κοτάρσκι, ναι

Πχ επειδή το θεσες ωραία, εγώ πιστεύω ότι με Αθανασιάδη πιθανότατα θα χαν αποκλειστεί οι ξαδέρφες σήμερα

εξι θα ειχαν φαει με τον κωνο

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Λόγω τερματοφύλακα εγώ δεν το πα και δεν θα το λεγα, αλλα ότι ήταν κομβικότατος (και) ο Κοτάρσκι, ναι

Πχ επειδή το θεσες ωραία, εγώ πιστεύω ότι με Αθανασιάδη πιθανότατα θα χαν αποκλειστεί οι ξαδέρφες σήμερα

Φυσικα θα είχαν αποκλειστεί. Είναι χαωτικη η διαφορα  μας στο τέρμα με τους άλλους 3 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, JOSS said:

5 βάλαν ποιος Κοταρσκυ

Καλα ας εμπαινε το σουτ στο γαμα και θα βλεπαμε ποια 5 . μεγαλη νικη οκ αλλα μια φαση ηταν. Αλλο παιχνιδι θα βλεπαμε, Οπως η φαση του Γιονσον με μας . Ειναι το μομεντουμ. 

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν το μομεντουμ οι Κροάτες στο σημειο που το εσωσε ο Κοταρσκι, ναι έβαλαν 5, αλλά αν βάζεις 5 και τρως 4 ξέρω γω δεν γίνεται δουλειά, οπότε καθοριστικός ο Κοταρσκι τη στιγμή που έκανε τις αποκρούσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πρήξουν τα παπάρια οι μπουγάτσες δεν πειράζει, χαλάλι αφού κέρασαν αβάσταχτο πόνο τους Κροάτες...όλα καλά!

Ναζιδια, όπου βλέπετε δικέφαλο αετό θα τρέχετε να κρυφτείτε από το φόβο και τη ντροπή σας...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JOSS said:

Φυσικα θα είχαν αποκλειστεί. Είναι χαωτικη η διαφορα  μας στο τέρμα με τους άλλους 3 

ΠΑΟΚ ναι

Του βάζελου είναι πεναλτάκιας αλλά σε κανονική ροή έχει πνίξει και αρκετά, εγώ θέλω να τον δω στα πλει οφ τι θα κάνει

Ο γαύρος δεν θα βαρεθώ να λέω ότι έχει κλόουν στο τέρμα του, ο Στάνκοβιτς είναι καλύτερος

Link to comment
Share on other sites

Κουλιερακης απο sofascore
 
Goals 2
Expected Goals (xG) 0.77
Assists 1
Expected Assists (xA) 0.28
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

ΠΑΟΚ ναι

Του βάζελου είναι πεναλτάκιας αλλά σε κανονική ροή έχει πνίξει και αρκετά, εγώ θέλω να τον δω στα πλει οφ τι θα κάνει

Ο γαύρος δεν θα βαρεθώ να λέω ότι έχει κλόουν στο τέρμα του

Σε σύγκριση με τους δικούς μας τους θεωρω καλύτερους . Αν και ο Στάνκοβιτς έχει αρχίσει να βγάζει μια σταθερότητα τουλάχιστον . 

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×