Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Just now, amd said:

το 20% παει στην ουεφα σαν προστιμο για τις μαλακιες που ειχαν κανει με το FFP 

Για πόσο καιρό ?

Link to comment
Share on other sites

1.5Μ πρόστιμο κ 10% απ την χρονιά της Βελέζ. Εκτός κ αν μέχρι να βγει η απόφαση κράτησαν το 10% από την χρονιά που περάσαμε την Βόλφσμπουργκ καθώς το πρόστιμο αφορούσε τις χρονιές 14-18.  Πλεόν η ΠΑΕ παίρνει όλα τα έσοδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bladerunner21 said:

1.5Μ πρόστιμο κ 10% απ την χρονιά της Βελέζ. Εκτός κ αν μέχρι να βγει η απόφαση κράτησαν το 10% από την χρονιά που περάσαμε την Βόλφσμπουργκ καθώς το πρόστιμο αφορούσε τις χρονιές 14-18.  Πλεόν η ΠΑΕ παίρνει όλα τα έσοδα.

Δεν ειναι την χρονια της βελεζ το προστιμο μπηκε Δεκεμβριο του 2021 και δεν εφαρμοστηκε το 22-23 αφου δεν επαιξες ευρωπη και εφαρμοζεται φετος 

Link to comment
Share on other sites

Μας εμφανίζει ο @amdψεύτικα έξοδα για να δικαιολογήσει τις μη μεταγραφές του Ιανουαρίου. Καλό το παραμύθι αλλά χορτάσαμε.

Αριστερό, δεξί μπακ, τερματοφύλακα κ εξαρι.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

Μας εμφανίζει ο @amdψεύτικα έξοδα για να δικαιολογήσει τις μη μεταγραφές του Ιανουαρίου. Καλό το παραμύθι αλλά χορτάσαμε.

Αριστερό, δεξί μπακ, τερματοφύλακα κ εξαρι.

και δημαρχο ΠΑΣΟΚ ξεχασες 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

Δεν ειναι την χρονια της βελεζ το προστιμο μπηκε Δεκεμβριο του 2021 και δεν εφαρμοστηκε το 22-23 αφου δεν επαιξες ευρωπη και εφαρμοζεται φετος 

Αυτό θέλει μια διευκρύνιση. Πάντως συνολικά είναι 1.5Μ , 10% απ τα επόμενα ευρωπαϊκά έσοδα κ 3 χρόνια επιτήρηση. Πα΄ντως εδω λέει ότι το 21/22 βγήκαμε απ την επιτήρηση άρα η όποια τιμωρία ξεκινάει 3 χρόνια πίσω.

Edit: https://www.uefa.com/insideuefa/news/0279-1603e68faca4-8a20edf89532-1000--the-cfcb-first-chamber-finalises-the-monitoring-of-clubs-having/

Edited by bladerunner21
Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

Αυτό θέλει μια διευκρύνιση. Πάντως συνολικά είναι 1.5Μ , 10% απ τα επόμενα ευρωπαϊκά έσοδα κ 3 χρόνια επιτήρηση. Πα΄ντως εδω λέει ότι το 21/22 βγήκαμε απ την επιτήρηση άρα η όποια τιμωρία ξεκινάει 3 χρόνια πίσω.

τι διευκρινηση να θελει? η τιμωρια ηταν 3 χρονια επιτηρηση 18-19 / 19-20 και 20-21 ειχαν γινει, 1.5Μ κασερι και 10% απο τα εσοδα της επομενης ευρωπαικης συμμετοχης η τελικη αποφαση βγηκε το 2021 ειχε τελειωσει η ευρωπαικη χρονια της ΑΕΚ 

και πηγε για την επομενη που θα επαιζες περσι δεν επαιξες αρα παει φετος. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Έβγαλες τόσους κ άλλους θες;

ειμαι ακομα στην αρχη σε 3,5 χρονια θα ειμαστε παλι κυβερνηση 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δε ξέρω αν το τοπικ είναι το σωστό .

 

Παρειγγειλα φανέλα , την βασική , με κάρτα μετά το παιχνίδι με την Μπράιτον .Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση .

Έστειλα 5 μέιλ, πήρα κάνα τρεις φορές τηλέφωνο στο eshop το οποίο χτυπάει και μετά από λίγο τερματίζεται η κλήση .

Σήμερα μου απάντησαν αυτό .

Είναι απίστευτα κρίμα το πώς λειτουργεί η ομάδα σε κάποια θέματα . Δεν γίνεται να κλείνεις συμφωνία με Κολοσσό εταιρεία και να μην έχεις να δώσεις φανέλες στον κόσμο . Απλά δεν γίνεται.

Screenshot_2023-11-02-13-12-19-973-edit_com.google.android.gm.jpg

  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DimiKVA said:

Δε ξέρω αν το τοπικ είναι το σωστό .

 

Παρειγγειλα φανέλα , την βασική , με κάρτα μετά το παιχνίδι με την Μπράιτον .Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση .

Έστειλα 5 μέιλ, πήρα κάνα τρεις φορές τηλέφωνο στο eshop το οποίο χτυπάει και μετά από λίγο τερματίζεται η κλήση .

Σήμερα μου απάντησαν αυτό .

Είναι απίστευτα κρίμα το πώς λειτουργεί η ομάδα σε κάποια θέματα . Δεν γίνεται να κλείνεις συμφωνία με Κολοσσό εταιρεία και να μην έχεις να δώσεις φανέλες στον κόσμο . Απλά δεν γίνεται.

Screenshot_2023-11-02-13-12-19-973-edit_com.google.android.gm.jpg

εμένα μου την έφεραν γρήγορα πάντως όταν πήρα τον Σεπτέμβριο

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DimiKVA said:

Δε ξέρω αν το τοπικ είναι το σωστό .

 

Παρειγγειλα φανέλα , την βασική , με κάρτα μετά το παιχνίδι με την Μπράιτον .Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση .

Έστειλα 5 μέιλ, πήρα κάνα τρεις φορές τηλέφωνο στο eshop το οποίο χτυπάει και μετά από λίγο τερματίζεται η κλήση .

Σήμερα μου απάντησαν αυτό .

Είναι απίστευτα κρίμα το πώς λειτουργεί η ομάδα σε κάποια θέματα . Δεν γίνεται να κλείνεις συμφωνία με Κολοσσό εταιρεία και να μην έχεις να δώσεις φανέλες στον κόσμο . Απλά δεν γίνεται.

Screenshot_2023-11-02-13-12-19-973-edit_com.google.android.gm.jpg

Πέρσυ είχα παραγγείλει την μπορντώ, 15 Δεκέμβρη. Την παρέλαβα 15 Απρίλιου.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Atlas21 said:

Πέρσυ είχα παραγγείλει την μπορντώ, 15 Δεκέμβρη. Την παρέλαβα 15 Απρίλιου.

Κατάλαβα, ευχαριστώ.

Κρίμα και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά έχω ψωνίσει από εκεί, πριν αρκετά χρόνια κιόλας, αυτή τη γραβάτα με τον δικέφαλο και μου είχε έρθει σε 1-2 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Atlas21 said:

Πέρσυ είχα παραγγείλει την μπορντώ, 15 Δεκέμβρη. Την παρέλαβα 15 Απρίλιου.

Ό,τι πρέπει, ήρθε η φανέλα λίγο πριν έρθει το ντάμπλ, και ενώ είχε αρχίσει να ανοίγει ο καιρός.

Σας σκέφτεται η ομάδα. Τι θέλετε, να κυκλοφορείτε Χριστουγεννιάτικα με τα κοντομάνικα να πουντιάσετε ;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση συμβολαίου για τον Πέτρο Μάνταλο! \\

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ \\  2/11/2023 ananeosi-symvolaiou-gia-ton-petro-mantal
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Πέτρο Μάνταλο. Ο διεθνής Έλληνας μέσος υπέγραψε συμβόλαιο με την ομάδα μας έως το καλοκαίρι του 2025.

Η εφετινή είναι η 10η διαδοχική σεζόν για τον Πέτρο Μάνταλο με τα κιτρινόμαυρα. Συμφώνησε με την ομάδα μας το καλοκαίρι του 2013, όταν αυτή αγωνιζόταν ακόμη στην 3η κατηγορία και φόρεσε τη φανέλα της ένα χρόνο αργότερα αγωνιζόμενος στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής.

Μέχρι σήμερα έχει παίξει σε 332 ματς σε όλες τις διοργανώσεις και μετρά 62 γκολ και 95 ασίστ. Έχει πανηγυρίσει με την ΑΕΚ την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας το 2016, του Πρωταθλήματος το 2018 και του νταμπλ το 2023.

Πέτρο, σου ευχόμαστε από καρδιάς ακόμη περισσότερους τίτλους και επιτυχίες με τον δικέφαλο στο στήθος!
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×