Jump to content

Πανιώνιος – ΑΕΚ (18η αγ): 26/01, 19:30, Novasports 2


George_D
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

17 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Οικονόμου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Άλεφ
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μάνταλος
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
    • Κρίστιτσιτς
      0
    • Μπογιέ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
    • Γκάλο
    • Άλεφ
    • Χουλτ
      0
    • Μπακασέτας
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
    • Πόνσε
      0
    • Κρίστιτσιτς
    • Μπογιέ
      0


Recommended Posts

10 minutes ago, The Magician said:

Ειναι λαθος η αλλαγη του Κρστιτσιτς κρατωντας μεσα Μπακασετα και Πετρο. 

Το ιδιο λαθος με τα φθινοπωρα. Τρεις ομοειδεις παικτες σε λιγα τετραγωνικα. Κουταμαρες ΠΟΠ Εβρου.

Στην αρχή μετέφερε τον Μάνταλο μπροστά και όχι τον Μπακασέτα, κάνοντάς το πρακτικά 3-6-1 μιας και ο Μάνταλος γύρναγε πολύ πίσω. Του πήρε κανένα τέταρτο να το καταλάβει και να φέρει τον Μπακασέτα μπροστά που καθόταν πιο ψηλά, αλλά είχε ήδη βρει την τρύπα αριστερά ο Πανιώνιος και χτυπάει από εκεί.
Εκεί αριστερά στο δεύτερο υπάρχει θέμα με την τριάδα Μπακάκη-Hult-Μπακασέτα (/Σέρβο). Δεν ξέρω γιατί άλλαξε πλευρά στο τρίγωνο σε Μάνταλο-Μπακασέτα, αλλά δεν του βγήκε καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

0-1 με αμφισβητουμενο και πονοματο. Η ΑΕΚ του Μανολο, η ΑΕΚ που υποφερει, η ΑΕΚ που θελετε.

Link to comment
Share on other sites

Πονοματος... παντως κριμα που θα αφανιστουν και δε θα μεινει κανεις να γραφει τα πανο.

Link to comment
Share on other sites

Καυλα.  Πόσο το ευχαριστιέμαι εναντίων αυτων.  Μια παρόμοια νίκη με το μπαοκ και εγώ είμαι ευχαριστημένος για φέτος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαλασε το Π κ Ο,αλλα χαλαλι για Πονσε.

Εχουμε 10 χρονια να βγαλουμε πρωτο σκορερ, ευκαρια να βγαλουμε φετος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθει η αναμενομενη νικη με το Λεβαδειακο μεσοβδομαδα και μετα ερχεται η ωρα της αληθειας για τους Κρις αυτου του κοσμου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Καυλα.  Πόσο το ευχαριστιέμαι εναντίων αυτων.  Μια παρόμοια νίκη με το μπαοκ και εγώ είμαι ευχαριστημένος για φέτος. 

Ετσι μπραβο. Αλλοι θα ειναι ευχαριστημενοι με το πρωταθλημα και αλλοι γιατι νικησαν Πανιωνιο στη Νεα Σμυρνη και ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Μια χαρα. Τσαφ Τσουφ Τοκυος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Ακολουθει η αναμενομενη νικη με το Λεβαδειακο μεσοβδομαδα και μετα ερχεται η ωρα της αληθειας για τους Κρις αυτου του κοσμου.

Nikh h thanatos

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Magician said:

0-1 με αμφισβητουμενο και πονοματο. Η ΑΕΚ του Μανολο, η ΑΕΚ που υποφερει, η ΑΕΚ που θελετε.

Ναι αλλα κουδουνιζουν γλυκα οι 3 βαθμοι στο σακουλι

Link to comment
Share on other sites

Πόνσε εκτός από παιχτουρα και εντυπωσιακά φιλότιμος. Εχει μπει στην καρδια μου η γαμιολα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Ετσι μπραβο. Αλλοι θα ειναι ευχαριστημενοι με το πρωταθλημα και αλλοι γιατι νικησαν Πανιωνιο στη Νεα Σμυρνη και ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Μια χαρα. Τσαφ Τσουφ Τοκυος.

Και μου δίνεις πάσα να ξαναπώ τα... δικά μου

Νίκες και τίτλοι ακόμα και με... πονόματο και Ισπανούς... δήθεν Αλέφαντους μέχρι να ξαναποκτήσω νοοτροπία νικητή σαν οργανισμός. Και σταδιακά θα αρχίσω να τα απαιτώ και με καλή μπάλα

Οι πούτσες με πολλά γκολ στα χωριά άμα είναι να συνδυάζονται χωρίς ασημικά στην παρουσα φαση μου είναι αδιάφορες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Nikh h thanatos

Ετοιμαζω κηδειοχαρτο

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ναι αλλα κουδουνιζουν γλυκα οι 3 βαθμοι στο σακουλι

Ε ναι, ειναι και σημαντικοι οι τρεις βαθμοι, να διατηρησεις τη διαφορα απο τον Ατρομητο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The Magician said:

Ετσι μπραβο. Αλλοι θα ειναι ευχαριστημενοι με το πρωταθλημα και αλλοι γιατι νικησαν Πανιωνιο στη Νεα Σμυρνη και ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Μια χαρα. Τσαφ Τσουφ Τοκυος.

Εγώ το έχω πει από Μπενφίκα όσα πανε και όσα έρθουν δεν περιμενα τπτ και δυστυχώς επιβεβαιώθηκα.  Από τι στιγμή που τελείωσε πλεον το πρωταθλημα και δεν έχω καμιά μεγάλη χαρά να περιμένω αυτές οι εφήμερες χαρές απέναντι στους κομπλεξικούς μου φτάνουν για φέτος (από το τπτ).  Του χρόνου παλι βλέπουμε για πρωταθλημα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Mvp ο Μπάρκας

Χειρότερος ο Μπακασέτας

Κοουτσάρισμα για τον πούτσο (έλεος με τον πονόματο του 3-5-2, φέραμε κόουτς για 4-4-2 και μπαλάρα)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×