Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

Παίκτης άλλης εποχής. Περισσότερο θα ταίριαζε στην δεκαετία του 80. Πάρα πολύ αργός για το σύγχρονο ποδόσφαιρο, εξαιρετικά αδύναμος ώστε να ανταπεξέλθει απέναντι στα θηρία που υπάρχουν στο κέντρο καλών αντιπάλων, χωρίς αντοχές και σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να περάσει αντίπαλο μιάς και δεν έχει υποψία ντρίμπλας.

Η σύγκριση με τον Φορτούνη τον εκθέτει πάρα πολύ από την μία, από την άλλη δεν φταίει ακριβώς αυτός που είναι κοντός και αδύναμος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εύγε Σταύρο για αυτό το Τόπικ. 10000 likes από εμένα.

Η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική απάτη των τελευταίων 20 ετών στην ΑΕΚ. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά έχει και με το μέρος του διάφορα αρχιδάκια κι έχουν κάνει την ομάδα μουνί.

Πέρυσι ο Θεός ήταν ΑΕΚ. Τον έβγαλε έξω τον πουσταρά και ο Μανόλο αναγκάστηκε να παίζει ορθολογικά, χωρίς να κάνει την ομάδα άνω κάτω για να μπορεί να παίξει το κακομαθημένο.

Διακοπή συμβολαίου από εμένα γιατί έτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Saxon21

Θα μας πρηξουν τα μεζεα τωρα,και να ο αρχηγος,το πηρε πανω του με δυο γκολ,καθαρισε τον ατρομητο και γαμησε μας.Δωστον πισω στο σεριφη δανεικο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πείθει εμένα αυτός που να βάλει δέκα γκολ όχι δυο. Φάνηκε σε ενα παιχνιδι και τι έγινε? 

Μην ξεχάσω οτι με το που βάζει το γκολ φορτώνεται αυτοπεποίθηση και παει και κανει τη μαλάκια του παλι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KonstadinosR21 said:

Δεν με πείθει εμένα αυτός που να βάλει δέκα γκολ όχι δυο. Φάνηκε σε ενα παιχνιδι και τι έγινε? 

Μην ξεχάσω οτι με το που βάζει το γκολ φορτώνεται αυτοπεποίθηση και παει και κανει τη μαλάκια του παλι.

Καλά άμα αρχίσει να βάζει 10 γκολ και να δίνει 10 ασίστ την χρονιά εγώ παίρνω φανελάρα του.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα τι θα αρχισει να κανει.

το εχω γραψει πολλες φορες, μεχρι ομαδα 3ης θεσης καλος ειναι να παιζει.

 

με βορειους/νοτιους γαυρους και σε τσαμπιονς λιγκ ειναι που ζοριζεται το αγορι. και αυτος και ακομα περισσοτερο ο χοντροΜπακασετας.

 

αρα αν διαλεγουμε να ειμαστε επισημως τριτοι, ας τους εχουμε για βασικους.

αν δεν το ανεχομαστε, ειτε να πανε παγκο, ειτε για βασικοι σε τιποτε Αρηδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο Μάνταλος για 250κ είναι μια χαρά (αλλαγή ή να παίζει με Απόλλωνες). Από την στιγμή που παίρνει 600+ κορδελίτσα, το χθεσινό βίντεο σε όλους τους σκάουτερς του κόσμου κι αντίο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

δεν ειναι θεμα τι θα αρχισει να κανει.

το εχω γραψει πολλες φορες, μεχρι ομαδα 3ης θεσης καλος ειναι να παιζει.

 

με βορειους/νοτιους γαυρους και σε τσαμπιονς λιγκ ειναι που ζοριζεται το αγορι. και αυτος και ακομα περισσοτερο ο χοντροΜπακασετας.

 

αρα αν διαλεγουμε να ειμαστε επισημως τριτοι, ας τους εχουμε για βασικους.

αν δεν το ανεχομαστε, ειτε να πανε παγκο, ειτε για βασικοι σε τιποτε Αρηδες.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορεί να κάνει την διαφορά ΟΥΤΕ με Απόλλωνες και Λαμίες και Ξάνθες.

Από όσο έχουμε δει μέχρι τώρα δηλαδή έτσι;

Ας μην κάνει την διαφορά με γαύρους βορρά και νότου.

Ας κάνει την διαφορά με τις υπόλοιπες 13 ομάδες της λίγκας.

Μιλάμε δηλαδή για 26 από τις 30 αγωνιστικές.

Αν τα καταφέρει, τότε μια χαρά παιχταράς διαφοράς θα αποδείξει πως είναι και ηγέτης.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mantalos-card.jpg

Τρία ασημένια μετάλλια σε τελικούς Κυπέλλου μόνο εσύ ως αρχηγός σε όλη μας την ιστορία!

Τρεις σερί χαμένους τελικούς από τον ΠΑΟΚ μόνο εσύ!

Είσαι λίγος, αδιάφορος, λιπόψυχος μια μετριότητα σε όλα σου.

Είσαι και πολλά ακόμα που δεν είναι της παρούσης.

Το topic αυτό το έφτιαξα γιατί είναι κρίμα να υπάρχει σχετικό topic για τον Καβούρια και τον εκάστοτε Προπονητή και να μην υπάρχει για τον Captain του ποδοσφαιρικού τμήματος.

Ως Captain θα τρως το σκατό που σου αναλογεί όταν η ομάδα είναι για τον πούτσο, όπως ακριβώς σηκώνεις και τίτλους σαν τον περσινό επειδή είσαι τέτοιος ακόμα και αν δεν είχες συμμετοχή στην κατάκτηση τους.

Σήκω φύγε ή το καλοκαίρι δώσε το περιβραχιόνιο αλλού παλιοάχρηστε.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×