Jump to content

Α.Ε.Κ. - Απόλλων Σμύρνης (22η αγ.): 23/02, 19:30, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

23 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Μπογέ
      22
    • Μπακασέτας
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πόνσε
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      12
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Γκάλο
      1
    • Τσόσιτς
      1
    • Οικονόμου
      12
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Κρστισίτς
      1
    • Μπογέ
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Μάνταλος
      4
    • Πόνσε
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Αλμπάνης
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, greg_voo said:

Μ'αρέσει η διαλλακτικότητά σου! :lol: 

Πώς το εννοείς? Και για ποιό λόγο τους κάνουμε επαγγελματικά συμβόλαια και μπαίνουν στις αποστολές? Για να συμπληρώνονται οι απαιτούμενοι γηγενείς στις λίστες? (υπάρχει καν περιορισμός για ελληνικές διοργανώσεις?)

Δεν ξερω γιατι τους βαζουμε αλλα θεωρω πως η ΑΕΚ δεν ειναι κλαμπ για να μοιραζει ευκαιριες σε μικρους. Οι μικροι να πανε δανεικοι, να παρουν εκει ευκαιριες και αν δειξουν πως αξιζουν εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Εδω η ρεαλ καποτε εδωσε ευκαιριες στον Κασιγιας, μεταξυ αλλων.

Και η Μπαρσα σε αρκετους.

Αλλα και η ΑΕΚ καποτε σε Στελιο Μανωλα, Γεωργαμλη, Βλαχο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπό κανονικές συνθήκες, δλδ πρωταθλητισμού οκ. Αφού όμως το γαμήσαμε φέτΟ, θα μπορούσαμε και να τους δούμε λίγο καλύτερα. Θα προτιμούσα να δω σε κάποια ματς Σβάρνα αντί Τσόσιτς λχ, και αντί Μπακάκη αριστερό μπακ  (:lol::lol::lol:) ας δούμε το Γιαννούτσο, που νομίζω είναι και η θέση του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Katse na sigourepsoume thn 3h thesh prota k meta...

53 minutes ago, greg_voo said:

Και σιγά σιγά, ιδίως αν/όταν διασφαλιστεί το καλό εισητήριο γιουρόπα, θα μπορούσαν να πάρουν λίγο χρόνο οι νεαροί (Σβάρνας, Γιαννούτσος, Μπότος) 

Έτσι ξεκίνησα την κουβέντα Chris.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πιστευω οτι θα ξεκουραστεί γκαλό και θα δουμε κανα μικρό σε αριστερό μπακ. 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος είναι στο ροστερ, ας πάρει ευκαιρίες να δείξει τι αξίζει, γιατί όχι. Γενικά είμαι υπέρ του rotation και αν βγει και κανένα λαβράκι κερδισμένοι είμαστε αλλιώς δεν χάθηκε και ο κόσμος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, CHⓇIS said:

Katse na sigourepsoume thn 3h thesh prota k meta...

Παντως η 3η με την 4η θεση πλην του πρεστιζ (να χαμε να λεγαμε) δεν εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα, εκτος αν παρει το κυπελλο κανας Αστερας ξερω γω....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Παντως η 3η με την 4η θεση πλην του πρεστιζ (να χαμε να λεγαμε) δεν εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα, εκτος αν παρει το κυπελλο κανας Αστερας ξερω γω....

Kalutero eishthrio ouefa nomizo

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Kalutero eishthrio ouefa nomizo

Το κοιταξα και τελικα εχεις δικιο, νομιζα οτι ξεκιναγαν απ τον ιδιο γυρο προκριματικων Γιουροπα, αλλα ο τεταρτος παει ενα γυρο πιο πισω... 

Link to comment
Share on other sites

Αν βγουμε τριτοι ή παρουμε το κυπελλον ποσους προκριματικους θα παιξουμε;;

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε νομίζω ότι η φετινή ομάδα έτσι όπως είναι μπορεί να πάρει σοβαρό ματς και άρα στο κύπελλο δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι η χρονιά τελείωσε οπότε πιστεύω ότι θα είναι καλό να δώσει χρόνο σε κάποιους πιτσιρικάδες όχι ότι έχω καμιά διάθεση φυσικά να δω αυτούς που έφαγαν 30 γκολ στο τσάμπιονς λιγκ αλλά από το να βλέπω τους άλλους τους σκατόφλωρους καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Επειδή δε νομίζω ότι η φετινή ομάδα έτσι όπως είναι μπορεί να πάρει σοβαρό ματς και άρα στο κύπελλο δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι η χρονιά τελείωσε οπότε πιστεύω ότι θα είναι καλό να δώσει χρόνο σε κάποιους πιτσιρικάδες όχι ότι έχω καμιά διάθεση φυσικά να δω αυτούς που έφαγαν 30 γκολ στο τσάμπιονς λιγκ αλλά από το να βλέπω τους άλλους τους σκατόφλωρους καλύτερα.

Συμφωνω οτι δεν ειμαστε καλοι αλλα στο κυπελλο γινονται εκπληξεις ενω ο τελικος ειναι στην εδρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι αν βελτιωθεί η φυσική κατάσταση στην ομάδα , κ δεν έχει πολλούς τραυματισμούς , θα είμαστε ανταγωνιστικοί στο κύπελλο. Θα τσέκαρα πάντως παίκτες στο πρωτάθλημα για να δω αν αξίζουν να είναι στο ρόστερ του χρόνου. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Αν βγουμε τριτοι ή παρουμε το κυπελλον ποσους προκριματικους θα παιξουμε;;

 

Λοιπον ο κυπελλουχος παιζει 2 προκριματικους (παιρνει το καλο εισιτηριο του Γιουροπα δηλαδη), ο 3ος και ο 4ος 3.

Απλα αν παρει το Κυπελλο ενας εκ των ΠΑΟΚ ή Ολυμπιακου που θα παιξουν Τσου Λου, το καλο εισιτηριο του Γιουροπα θα παει στον 3ο της βαθμολογιας.

Αρα η ΑΕΚ για να παιξει 2 προκριματικους Γιουροπα πρεπει:

1. Να παρει το Κυπελλο και ας βγει και 10η

ή

2. Να βγει 3η και να παρει το Κυπελλο ενας απ τους 2 πρωτους που θα παιξουν Τσου Λου και να παρει ετσι αυτη το καλο εισιτηριο του Γιουροπα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×