Jump to content

ΑΕΚ-Παναιτωλικός (26η αγ.): 31/03, 17:15, Novasports 2


George_D
 Share

ΜVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

10 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      1
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Κρστισιτς
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Μπογέ
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμπάνης
      1
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Κλωναρίδης
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κρίστισιτς
      0
    • Μπακασέτας
      4
    • Μπογέ
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Μάνταλος
      4
    • Αλμπάνης
      0
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Φιλικό με το δελλα της καρδιάς μας.

Τραι γύρνα το καλοκαίρι για να φτιάξεις μια μεγάλη ελληνική ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τον πετσωσε στο πρωτο ματς ο Βδελλας τον σκατινο παντως. Τωρα μπορει να κανει το καλο παιδι μηπως γυρισει πισω συμφωνω φιλικο θα ειναι αν και νομιζω θα ειναι ευκολοτερο να γυρισει αν μας κερδισει. Δεν μπορω προβλεψω πως θα κινηθει ο Σιανιδης. Θα δουμε. Παντως δεν εχουν και μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας οι 2 ομαδες......

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ πως αν νικήσει ο τραι, έρχεται ευκολότερα.....δεν εχουν μεγαλη διαφορά οι ομαδες γιατί ο Παναιτωλικός δε σιαχνει γήπεδο???

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μπουγατσοφόρουμ ή σε γαυροφόρουμ δεν γράφεται ότι δεν έχουν μεγάλη διαφορά δυναμικότητας η ΑΕΚ με τον Παναιτωλικό...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ελαφρώς καλύτερος ο Παναιτωλικός από την ΑΕΚ για να είμαστε ακριβείς.

Link to comment
Share on other sites

Στα ίσια τώρα.

Μετά το φετινό αίσχος με τον ερχομό του Σαχλαμαρίνου, είμαι έως και χαλαρός σε προοπτική Δέλλα.

Ξεκάθαρα πράγματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
7 minutes ago, Bukowski said:

Στα ίσια τώρα.

Μετά το φετινό αίσχος με τον ερχομό του Σαχλαμαρίνου, είμαι έως και χαλαρός σε προοπτική Δέλλα.

Ξεκάθαρα πράγματα.

Ε και εγω αποδεχομενος την μοιρα μας το εχω χωνεψει οτι θα ξαναζησουμε το εργο. Σε σχεση με Σκατινο και εγω προτιμαω βΔελλα. Αφου ξερουμε οτι σε αυτο το επιπεδο παιζει ο μεγιστανας πρεπει να το εμπεδωσουμε και αντι για γλυφτες του βαζελου ας εχουμε γλυφτες ΑΕΚτζηδες εστω γιατι κανονικο προπονητη δεν θα εχουμε ποτε οσο ο Μελ ειναι στην ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Δέλλας μετά την ΑΕΚ δεν έκανε καριέρα "Κλαρίνου" ή "Ελευθερόπουλου" σε Πανιωνίους, Αστέρες και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις έτσι;

ΟΚ πήγε Ατρόμητο και Παναιτωλικό όπου ειδικά στον δεύτερο δεν τα πάει και τόσο άσχημα έχω την αίσθηση χωρίς να παρακολουθώ ιδιαίτερα.

Πάντως ούτε γυρολόγος είναι, ούτε βύσμα, ούτε εξυπνάκιας και ψωνάρα σαν τον άλλο τον πουθενά που φέραμε το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, firebird said:

Ότι δλδ ο Μανόλο που έχεις τώρα δεν είναι κανονικός;

Αν λέμε ρε παιδί μου δεν κρατήσει τον Μανόλο ο Μελισσανίδης από τον Τεννέ ή τον Παυλή που θα σκεφτεί πως αξίζουν μιαΝ ευκαιρία προτιμώ τον Δέλλα. Αν και παίζει πάντα και ο Ελευθερόπουλος για να μην ξεχνίομαστε έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα σε όσους είναι αυτή την στιγμή στην Super League, ο μόνος που ίσως να μπορεί να σταθεί είναι ο Κάναντι παρότι με τις δηλώσεις που έκανε να πάει να γαμηθεί κι αυτός. Αν τώρα πρέπει σώνει και ντε να φέρουμε Έλληνα, κι εγώ προτιμώ τον Δέλλα από τις άλλες επιλογές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ιδανικό σενάριο για μένα θα ήταν βέβαια να έφερνες βορειοευρωπαίο κόουτς (ιδανικά Γερμανό) που να του έδινες τα κλειδιά για την επόμενη τριετία να γίνει ο απόλυτος άρχοντας στο αγωνιστικό.

Link to comment
Share on other sites

Μας εφτασε ο Μελισσαν να ξανασυζηταμε για τον Δελλα.

Και εις ανωτερα τιγρη μας.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω θέμα σε προέλευση, αρκεί να είναι από σαφώς καλύτερο πρωτάθλημα από εμάς και να έχει κάνει πράγματα εκεί (άλλο π.χ. να φέρεις τον Martins και άλλο τον Marco Silva). Από κει και πέρα, προφανώς και πρέπει να στηθεί πιο ορθολογικά η κατάσταση με σταθερό προπονητή και σταθερό και αξιόλογο ΤΔ/scouting.

Επειδή δεν θα τα δούμε αυτά σύντομα, ας ελπίσουμε να μείνει ο Μανόλο για χρόνια μπας και σώσει ότι σώζεται.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι βασικό το θέμα της προέλευσης.

Άλλο ποδόσφαιρο παίζουν οι Ισπανοί, άλλο οι Πορτογάλοι, άλλο οι Ιταλοί και άλλο οι Γερμανοί.

Αν θες πονόματο προτιμάω Ιταλό.

Αν θες πιο δυναμικό παιχνίδι προτιμώ Γερμανό.

Πάντα ανοιχτός βέβαια να συζητήσω και για Αργεντίνο, Χιλιανό ή Ουρουγουανό κόουτς, ενώ όνειρο (τρελό βέβαια) να κάτσει στον πάγκο μας και να διαπρέψει Ιάπωνας.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναπει, σε αυτή την φάση δεν με καίει τι ποδόσφαιρο θα παίζουμε αρκεί να κάνουμε σταθερά πρωταθλητισμό.

Από κει και πέρα, σχετικά είναι όλα. ΙΖπανός είναι και ο Guardiola, ΙΖπανός και ο Manolo, ΙΖπανός είναι και o Luis Enrique, ΙΖπανός ήταν και ο συγχωρεμένος ο Aragones. Καμία απολύτως σχέση αυτοί μεταξύ τους.
Αντίστοιχα, Γάλλος και ο Zidane, Γάλλος και ο Deschamps, Γάλλος και ο Wenger. 

Καταλαβαίνω όμως τι λες και ότι θες παιχνίδι με βάση φυσική κατάσταση κλπ το οποίο προσωπικά μου αρέσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παλι με 10.....αν και σε κατι τετοια αδιαφορα ματς με μικρομεσαιες ομαδες το παιζει σταρ ηγετης και βαζει το τριτο γκολ αν κερδιζουμε 2-0. Ο Αντιπαθεστατος ( νικητης poll ) .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα έχουμε φιλικές δηλώσεις δελλα για να στρώσει το χαλί της επιστροφής.....θα πετάξει κανένας αγνός αρδ δικός μας καμιά ερώτηση τυράκι, του στυλ να μας πει την άποψή του για την ΑΕΚ και ο κολοσσός θα αρχίσει τις αγάπες, τα σάλια και τα λουλούδια!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×