Jump to content

Ιδιοκτησιακό


Recommended Posts

Κάτι ανώνυμοι στο 365 τα γράφουν. Πιάσε κόκκινο Γιώργο κι εγώ για αυτόν κοίταγα τώρα.

Ειχε έρθει μια φορά ΟΑΚΑ, είναι φίλος Γιωργακη ο υιός. Μέχρι εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Καλτσιδης σπρωχνοταν για Βαζελο απο την πρωην κυβερνηση (υπαρχουν σχετικα αρθρα αν ψαξετε).

Για Χ, Ψ λογους δεν ενδιαφερθηκε για Βαζελο συγκεκριμενα.

Παντως διαθεση για επιχειρηματικη εισοδο τυπου Ιβαν και στην Αθηνα υπαρχει.

Θα δειξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μπαινει λεει σε κανεναν Πανιωνιο τελικα, σπρωχνει φραγκα αλλα Ιβαν παιρνει κανα πρωταθλημα και διαβαζουμε πως τριτος πλεον σε κοσμο ο Πανιωνιος ξεπερασε τον τεταρτο πια ΠΑΟΚ. ROLF

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
16 hours ago, stavros 9-11 said:

Σκεφτόμουν σήμερα ότι η μόνη λύση για την ιστορική ξεφτίλα που βιώνει η ομάδα τα τελευταία χρόνια είναι η γενικευμένη αποχή. Κάποτε ήμουν εναντίον της αποχής, αλλά εδώ δε μιλάμε για ομάδα με οικονομικά προβλήματα κλπ. Μιλάμε για ομάδα που διοικείται από έναν παλιοπουστα, για ομάδα που δουλεύει τον κόσμο της, για ένα σιχαμα. Αν ήταν στο χέρι μου θα προέτρεπα τον κόσμο να μη ξαναπατήσει γήπεδο μέχρι να ξεκουμπιστει ο μπινες. Γιατί σε τελική ανάλυση οποίος δεν θέλει να κοροϊδεύει τον εαυτό του, ξέρει ότι η μόνη λύση για την ΑΕΚ είναι να ξεκουμπιστει το αρχίδι. Εκτός κι αν κανείς είναι τόσο αφελής που να πιστεύει ότι ο Μελισσανίδης θα γίνει άνθρωπος. Αποχή και καλό ψοφο

Εισακούστηκες Σταυρή!!

 

https://emea.gr/special/578624/sta-cheria-filaretoy-kaltsidi-aek/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR2UQjGmdfFX23xHHz_U6rl2TXFT5r6nEkDpWKCghta8Fs1NKLSTR7bWCRA

Link to comment
Share on other sites

Οσο το διαβαζα νομιζα οτι ειναι πρωταπριλιατικο ή ειδηση σε στυλ Το Κουλουρι.  Και καλά ο αντίστοιχος Σαββίδης, σε φάση έψαχνα κανα λογοπαίγνιο που θα κανουν με το Φιλάρετος. Ξεκίνησα δύσπιστος και μειδιάζοντας, αλλά όσο έφτανα στο τέλος οι λεπτομέρειες φαινόντουσαν πολύ προσεγμένες για τρολιά.  Τώρα όλες μου οι ελπίδες έχουν ονοματεπώνυμο : κος Φιλάρετος Καλτσίδης aka Filaret Galchev aka Ο Βασιλιάς του Τσιμέντου. 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω μονο εκει υπαρχει η ειδηση αλλα δεν πιστευω οτι δεν εχει βαση.Δεν θυμαμαι επι ημερων τιγρη να εχει διαρρευσει αλλο ονομα, νομιζω ειναι η πρωτη φορα που γραφεται κατι τετοιο για την ομαδα, οποτε το θεωρω αξιοπιστο.Ειμαι αισιοδοξος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

Είναι η μόνη πηγή που υπάρχει εν τω μεταξύ. Πώς το βρήκατε ρε

Ειχε γραψει πριν λιγες μερες για το 50% μεγαλης ΠΑΕ το ιδιο σαιτ και οτι περισσοτερα θα εχει σε λιγες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξαναγραφτεί το όνομα και το έχουμε ξανασυζητήσει αν θυμάστε.

 

Το σημείο κλειδί προς το παρόν είναι ποσο σοβαρό είναι αυτό το site. Οι περισσότεροι πιστεύαμε ότι μίλαγαν για τον βαζελο όταν το πρωτοέγραψαν προχθες.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×