Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Πέρσι 10η αγωνιστική ήσουν 2ος, όχι 5ος.

Επίσης τι outsider είσαι; μετά το σημερινό δεν είσαι outsider πρωτάθλημα, είσαι φαβορί για την 3η θέση και αυτό μόνο αν σταματήσει ο τύπος στον πάγκο να κάνει μπάφους στα ημίχρονα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το λαθος μετα το λαθος δεν επιτρεπεται.

Δεν διαφωνω. Νομιζω οτι δεν αντεχει την πιεση, αυτη την αισθηση μου δινει η διαχειριση του. Σημερα λογω ισορροπιων και αποδυτηριων φοβηθηκε να κανει την αλλαγη που επρεπε με τον Πονσε στη θεση του Λιβαγια ή του Μανταλου και ουσιαστικα ανακατεψε την ομαδα κανοντας την να χασει τον προσανατολισμο της. Δεν τον εχει βοηθησει ο προεδρος, αλλα και ο ιδιος δεν βοηθαει τον εαυτο του με τη διαχειριση που κανει στα τελευταια ματς. Ακομα και την καλη εικονα του πρωτου ημιχρονου στο Μοναχο, τη διελυσε στο δευτεορ ημιχρονο. Τεσπα. Τετοια μερα ολοι νευρα εχουν και ειναι πολυ δυσκολο να μιλησουμε κανονικα και να δουμε τι ειναι το σωστο αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Δεν διαφωνω. Νομιζω οτι δεν αντεχει την πιεση, αυτη την αισθηση μου δινει η διαχειριση του. Σημερα λογω ισορροπιων και αποδυτηριων φοβηθηκε να κανει την αλλαγη που επρεπε με τον Πονσε στη θεση του Λιβαγια ή του Μανταλου και ουσιαστικα ανακατεψε την ομαδα κανοντας την να χασει τον προσανατολισμο της. Δεν τον εχει βοηθησει ο προεδρος, αλλα και ο ιδιος δεν βοηθαει τον εαυτο του με τη διαχειριση που κανει στα τελευταια ματς. Ακομα και την καλη εικονα του πρωτου ημιχρονου στο Μοναχο, τη διελυσε στο δευτεορ ημιχρονο. Τεσπα. Τετοια μερα ολοι νευρα εχουν και ειναι πολυ δυσκολο να μιλησουμε κανονικα και να δουμε τι ειναι το σωστο αυτη τη στιγμη.

στις επιχειρισεις που εχω εργαστεί,και ελληνικες και πολυεθνικες,ο εκάστοτε "κλαρινος" εχει "σκουπιστεί σε χρονο ντετε,μετα απο τετοια,επαναλαμβανομενα ….λαθη.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Χιμενεθ για προεδρος-προπονητης.Λεφτα εχει.

Τι να τα κανει? Ο αλλος με 0 το παιζει μαγκας και ιδιοκτητης......ασε που με τοσα εσοδα ο Χιμενεθ θα επαιρνε πρωταθλημα για 10 χρονια σερι....

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω. Νομιζω οτι δεν αντεχει την πιεση, αυτη την αισθηση μου δινει η διαχειριση του. Σημερα λογω ισορροπιων και αποδυτηριων φοβηθηκε να κανει την αλλαγη που επρεπε με τον Πονσε στη θεση του Λιβαγια ή του Μανταλου και ουσιαστικα ανακατεψε την ομαδα κανοντας την να χασει τον προσανατολισμο της. Δεν τον εχει βοηθησει ο προεδρος, αλλα και ο ιδιος δεν βοηθαει τον εαυτο του με τη διαχειριση που κανει στα τελευταια ματς. Ακομα και την καλη εικονα του πρωτου ημιχρονου στο Μοναχο, τη διελυσε στο δευτεορ ημιχρονο. Τεσπα. Τετοια μερα ολοι νευρα εχουν και ειναι πολυ δυσκολο να μιλησουμε κανονικα και να δουμε τι ειναι το σωστο αυτη τη στιγμη.

Λόγω ισορροπιών και αποδυτηρίων πέφτει η πούτσα σύννεφο.

Από την ώρα που βγήκε ο αρχιμαλάκας και μίλησε στους αρδ για την αδυναμία του και ότι τους διώχνει όλους και φέρνει άλλους δεν έχεις σταματήσει να μετράς φάπες.Λέτε όλοι για τον ουζουνίδη λες και δεν ξέρετε ποιό είναι το πραγματικό πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Flint δεν εγραψα εγω αυτο το σχολιο ο Sepultura το εγραψε απλα εγω το εκανα quote αλλα απο το κινητο δεν τα καταφερνω.Η απαντηση μου για τους πανηγυρισμους για τα εκατομμυρια που θα παιρναμε απο πωλησεις ειναι οτι ποτε δεν ειχαμε τα λεφτα και ειμασταν παντα φτωχοι ως ομαδα και λογικο ειναι καπου να εχουμε κατοχικα συνδρομα.Επισης οταν πουλας ακριβα ανεβαζεις το status της ομαδας.Τα πανηγυρια παντως ειναι για τα λεφτα που ποτε δεν ειχαμε ακομα και οταν παιζαμε τσουλου.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ισορροπιών και αποδυτηρίων πέφτει η πούτσα σύννεφο.

Ηταν πολυ λαθος που βγηκαν οπως βγηκαν προς τα εξω οι ατακες στο τραπεζωμα. Συμφωνω. Επρεπε να γινει διαφορετικη εντελως επικοινωνιακη διαχειριση γιατι ο καθενας την καθε ατακα μπορει να την ερμηνευει οπως του καπνισει. Και ηδη καταλαβαμε πως ερμηνευσε ο Ουζουνιδης που σε 2 ματς μετα την ατακα εχει παει το Μανταλο "στη θεση του". Και ειμαι σιγουρος οτι ουτε ο Πετρος το ζητησε ουτε ασφαλως ο προεδρος. Αλλα μεχρι εκει φτανει το κεφαλι του Μαρινου. Τελος παντων. Μεγαλο λαθος και επικοινωνιακο αυτογκολ και η εξωτερικευση για πολυ χαμηλα οικονομικα ταβανια και οι διαχωρισμοι παικτων με τον Πετρο ναι ειναι ο αγαπημενος και ο Σιμοες ο αποδιοπομπαιος. Θα δουμε ρε Τολη, τι να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρολαρω Μπιλ. Ψυχραιμια συστηνω. 10η αγωνιστικη ειναι και περσι τετοιο καιρο 5ος ησουν. Δυσκολα ξανασυνωμοτουν οι πλανητες και η εικονα δεν ειναι καλη, αλλα δε θελει πανικους και αποφασεις εν θερμω η φαση. Ο Ατρομητος ειναι πολυ καλος, συμπαγης και δεν εχει χασει μονο με τον ΠΑΟΚ και στη Νεα Σμυρνη που ηρθε Χ στο τελος. Ειναι αηττητος και σημερα δεν αξιζε τη νικη. Ισοπαλο επρεπε να ερθει το παιχνδι αλλα του το εδωσε ο Ουζουνιδης. Ας δεχτουμε οτι και ο προπονητης εχει δικαιωμα στο λαθος, ας πουμε αυτο. Το κακο ειναι οτι ειναι το δευτερο σερι λαθος μετα το παιχνιδι με τον Παναθηναϊκο που δεν το πληρωσες και πηρες τον ποντο. Θεωρω οτι τριτο λαθος δεν μπορεις να κανεις. Τα ανελυσα και στο αλλο θρεντ. Φετος δεν φτανουν οι 74 για πρωταθλημα, εκτος αν ξαναπαιξουν τιμωριες. Εισαι το αουτσαιντερ και πολυ δυσκολα προλαβαινεις. Αλλα ας δωσουμε στην ομαδα το δικαιωμα να διεκδικησει οτι μπορει τωρα που στρωνει το προγραμμα της καπως. Να φυγουν απ τη μεση τα ευρωπαϊκα και να δουμε που θα ειμαστε πριν το ματς με τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

 

Αυτοτροτρολαρεσαι. Λες οτι για να παρεις πρωταθλημα χρεαζεσαι πανω απο 74 βαθμους. Δλδ μαξιμουμ 15 χαμενοι.Ε, εχεις χασει ηδη 11.Σα να λεμε εχεις καβα 2 ισοπαλιες και αν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοτροτρολαρεσαι. Λες οτι για να παρεις πρωταθλημα χρεαζεσαι πανω απο 74 βαθμους. Δλδ μαξιμουμ 15 χαμενοι.Ε, εχεις χασει ηδη 11.Σα να λεμε εχεις καβα 2 ισοπαλιες και αν.

 

Ποστ 18 και Ποστ 21 στο θρεντ με τον Ατρομητο η αναλυση. Καθολου τρολινγκ. Πριν το ματς τα εχω γραψει και σημερα πριν τη σεντρα εγραψα οτι μυριζει γκελα γιατι ειδα το σχημα.

Link to comment
Share on other sites

Ποστ 18 και Ποστ 21 στο θρεντ με τον Ατρομητο η αναλυση. Καθολου τρολινγκ. Πριν το ματς τα εχω γραψει και σημερα πριν τη σεντρα εγραψα οτι μυριζει γκελα γιατι ειδα το σχημα.

Το δες. Το παιξες στο Π κ Ο;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και -20 άνετα.

 

 

Αυτή τη στιγμή είσαι στο -9, επειδή στρώνει το πρόγραμμα πιστεύω άντε να σου ξεφύγει άλλους 3 βαθιμούς μέχρι τότε. Ρεαλιστικά και μην υπολογίζοντας τυχούσες τιμωρίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×