Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Εντάξει είπαμε γουστάρουμε τέτοιες κινήσεις και μπορεί πραγματικά στους 10 Λατσι, Σαμπα, Ραντόνια να σου βγούν οι 2-3. Αυτό ειναι και το ποσοστό του γαύρου πάνω κάτω με τα Γαλλοσερβάκια που έχει φέρει κατά καιρούς. Δεν μπορεί μια ομάδα σαν την ΑΕΚ να στηριχτεί ούτε κατά διάννοια σε τέτοιους παίχτες ούτε σε Σταμούληδες, ούτε σε Μποτους, όυτε σε Μαχαίρες. Αν φύγει ο Μπακάκης θέλεις καλύτερο του και καλύτερο και απο τον Παουλίνιο. Αν βγει ο πιτσιρικάς σε 2 χρόνια βλέπουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να ειπωθει για τον παικτη ειναι αρκουδια δςν τον ξερει κανεις.

Καλο ειναι να γινει γλεντι για το γουρι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Οτι και να ειπωθει για τον παικτη ειναι αρκουδια δςν τον ξερει κανεις.

Καλο ειναι να γινει γλεντι για το γουρι.

Το περιμενες; Εγω παλι οχι! Αρα ΒΟΜΒΑ.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Το περιμενες; Εγω παλι οχι! Αρα ΒΟΜΒΑ.

Συνεχισε να μιλας για βομβες και στο χει ετοιμο ο ΚΚ το διευκρινιστικο σφηνακι που διαχωριζει τις βπμβες αναλογα το βεληνεκες.

Αυτος ο ραντόνια ας πουμε, ειναι σκορδακι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδομάζωμα κάνουμε;

Να θυμίσω πόσοι από τους νεαρούς παίκτες που αποκτήθηκαν μετά την επάνοδο μας, "έχουν βγεί";

Κανένα έτοιμο αθλητή θα παρΩμε;

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, CHⓇIS said:

Re banaristhke o dik o reloaded k monima? 

Ετσι εμαθα κι εγω απο εγκυρη πηγη. Ποτε θα τελειωσει αυτη η βλακεια, δε ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Ετσι εμαθα κι εγω απο εγκυρη πηγη. Ποτε θα τελειωσει αυτη η βλακεια, δε ξερω.

Συγνώμη ρε αντμινς/μοντς μια ενημέρωση επί του θέματος θα υπάρξει; 

Ενημερωθηκαμε τι συνέβη με τους χαμπους, δεν θα μάθουμε για τα παλιά κι αξιόλογα μέλη;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε ο μπακακης η ήρθε πρόταση για να συζητάμε για τον αντικατάσταση του? Λογικά περνει τη θέση του βασιλαντονοπουλου που btw είναι ακόμα στο ροστερ. Φαίνεται ότι έχει διάθεση ο Ιταλός να δουλέψει και με μικρούς και αυτό είναι καλό αλλά το ροστερ πάει να ξεχειλωση αριθμητικά ( στόπερ μας λυπεί) αλλά έχουν μαζευτεί πολλά προσπεκτς και δεν ξέρω που θα οδηγήσει αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

προφανως θα οδηγησει πολλους μικρους σε δανεισμο (Καρακλαγιτς 20 ετων, Σαμπανατζοβιτς 21 ετων, Ραντονια 19 ετων, Ιατρουδης 21 ετων)

ενα δευτερο συμπερασμα ειναι οτι η ομαδα κοιταζει για τον βασικο της κορμο ΚΥΡΙΩΣ νεους σε ηλικια και ταλαντουχους ποδοσφαιριστες με προοπτικη πωλησης (Λιβαι Γκαρσια 22 ετων, Χνιντ 23 ετων, Αλεις Γκαρσια 23 ετων, Ενομπακαρε 22 ετων) μαζι με φθηνους και γνωστους για το τί μπορουν να προσφερουν παιχτες (Ινσουα, Ανσαριφαρντ) που προφανως δεν εχουν περιθωριο για μελλοντικη πωληση λογω ηλικιας αλλα ειναι σιγουρο οτι μπορουν να προσφερουν ΑΜΕΣΑ και γνωριζεις τί ακριβως αγοραζεις (θα εβαζα και την περιπτωση Βρανιες εδω)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Όποτε διαβάζω πάντως για επένδυση για το μέλλον, μου έρχεται στο μυαλό αυτό το άρθρο του Κωστή του Κετσετζόγλου για την ψαγμένη μεταγραφή του Ντάρκο του Ζόριτς..

https://www.aek365.org/sfinaki.php?id=1265

Τι διαμάντι είναι αυτό!

Άψογο το άρθρο, περισσότερο μου άρεσε το κάτωθι απόσπασμα: 

"Κι αν ο Μαρινάκης έχει καταφέρει να κάνει κάποιες δουλειές προσοδοφόρες για όλους με Μέντεζ και Ραϊόλα φανταστείτε τι μπορεί να κάνει ο Μελισσανίδης και λόγω ισχύος αλλά και λόγω προσωπικότητας. "

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Τι διαμάντι είναι αυτό!

Άψογο το άρθρο, περισσότερο μου άρεσε το κάτωθι απόσπασμα: 

"Κι αν ο Μαρινάκης έχει καταφέρει να κάνει κάποιες δουλειές προσοδοφόρες για όλους με Μέντεζ και Ραϊόλα φανταστείτε τι μπορεί να κάνει ο Μελισσανίδης και λόγω ισχύος αλλά και λόγω προσωπικότητας. "

 

Μιλάμε για αριστούργημα....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Τι διαμάντι είναι αυτό!

Άψογο το άρθρο, περισσότερο μου άρεσε το κάτωθι απόσπασμα: 

"Κι αν ο Μαρινάκης έχει καταφέρει να κάνει κάποιες δουλειές προσοδοφόρες για όλους με Μέντεζ και Ραϊόλα φανταστείτε τι μπορεί να κάνει ο Μελισσανίδης και λόγω ισχύος αλλά και λόγω προσωπικότητας. "

 

ΜΝΗΜΕΙΩΔΕΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Φωτο Κριστιανο-Μουρινιο και αναλυσαρα για Ζοριτς Νταρκο ??

Ψαγμένη μεταγραφή, από το Μαυροβούνιο που έχει βγάλει το Ντέγιαν Σαβίσεβιτς...Ένας αυτός και ένας ο Ντάρκο ο Ζόριτς...

Link to comment
Share on other sites

πω πω ξεφτυλικια . Δεν ειχα μυαλο μικρος να βγαζω λεφτα απο το τιποτα. Δηλαδη να γλειφω το μελισσανιδη και να κανω ρεπορτχαχαχα της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Σκρηνσοτ γιατι μας διαβαζει και θα το κατεβασει. Οπως κατεβασε και το προχτεσινο που παρουσιαζε την Φενερ περιπου ως Λαμια της Τουρκιας οικονομικα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×