Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Τωρα που τον κλεινει ο γαυρος εγινε παιχταρα; Οταν ακουστηκε για μας αμεσως αμφιβαλαμε για την αξια του γιατι παιζει στο Ισραηλ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Giati? Yphrxe periptosh na plhsiasei pote se emas?

ναι αμε, γιατι οχι? εσυ δηλαδη θα προτιμουσες τσου λου και περισσοτερα λεφτα?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Από πιτα που δεν τρως τι σε νοιάζει κι αν καεί. Επόμενος 

εντισον καβάνι ελεύθερος.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαστε σοβαρα να μην αποκτησουμε αλλον στοπερ...
Απο το καλο στο καλυτερο παμε μετα το ναυαγιο της μεταγραφης Μανταλου...
ΑΠΟΓΝΩΣΗ

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι χρειαζεται να εισαι insider. εινια εμφανες τι γινεται.

δεν υπαρχει σαλιο.

δεν εχουν λεφτα να παρουν επιπλεον παικτες. τωρα αυτα τα "ετσι αποφασισε ο Καρερα", "ψαχνουν καλυτερες λυσεις για την ταδε θεση", "ψαχνουν κατι αλλο απο τον Βρανιες" κλπ ειναι για να σπρωχνουν χρονο.

 

αν πουληθει κανας ακομα, ισως δουμε και τιποτε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι "ανοιγμα" εχουμε απο την σαιζον που τελειωσε (;) ωστε να δικαιολογειται οτι δεν μπορουμε να σπρωξουμε σε μεταγραφες τα 6 χαρτια που μας εφεραν Μπαρκας,Γιακουμακης και Οικονομου;

Link to comment
Share on other sites

Και με ποιιυς στόπερ θα παιξουμε ; με Τσιγκρίνσκι Σβάρνα και χιντ; αστείο οποίος το σκέφτηκε. Δεν βγαίνει με τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Και με ποιιυς στόπερ θα παιξουμε ; με Τσιγκρίνσκι Σβάρνα και χιντ; αστείο οποίος το σκέφτηκε. Δεν βγαίνει με τίποτα 

Δεν ξερω πραγματικα, ο Αρναου το εγραψε πριν λιγο, ευχομαι να ειναι απλα μια λαθος προβλεψη...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω απο ο,τι εχω ακουσει απο τον ΚΚ , ειναι και θεμα ρευστοτητας, δλδ δεν εχεις μετρητο, λογω του οτι δεν βγαινουν διαρκειας. ειναι και το ανοιγμα απο περισυ και εδεσε το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και να το γράφεις σαν πληροφορια ή εικασία δεν στέκει. Έναν τραυματισμό και μια κόκκινη και καθάρισες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

εγω απο ο,τι εχω ακουσει απο τον ΚΚ , ειναι και θεμα ρευστοτητας, δλδ δεν εχεις μετρητο, λογω του οτι δεν βγαινουν διαρκειας. ειναι και το ανοιγμα απο περισυ και εδεσε το πραγμα.

Ε ας κάνει διευκόλυνση ο εγγυητής. Ουτε γι'αυτό δεν μπορεί ; ο Αλαφούζος που τα βρήκε δηλ ; ελα αστειες δικαιολογίες. Και με χρόνια που πουλησες παικτες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vargas21 said:

Ε ας κάνει διευκόλυνση ο εγγυητής. Ουτε γι'αυτό δεν μπορεί ; ο Αλαφούζος που τα βρήκε δηλ ; ελα αστειες δικαιολογίες. Και με χρόνια που πουλησες παικτες 

ε, πες μου εσυ τωρα. λες και ειναι ο Αδαμιδης.

παντως για το αριθμητικο του θεματος των στοπερ, το πολυ πολυ να φερουν εναν φθηνο, απλα να εχουν να λενε οτι εχουν 5. ετσι το κοβω εγω, παντα, κι εφοσον δεν ξεφορτωθουν κανεναν ακομα (πχ Βερντε) να εχουν λιγα χρηματα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

εχουμε 5ο στοπερ κυριοι, τον Κορνεζο.

Λαθος, ειναι δανεικος ως το 21' 

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά και με αυτά εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα ο εγγυητής τι ακριβώς εγγυάται.

Το έσοδα 10 έξοδα 9, δεν αντιλαμβάνεται ότι μπορεί να το κάνει και η λογίστρια της γειτονιάς, για κανια τρομερή πατέντα μας το πλασάρει; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Ε ας κάνει διευκόλυνση ο εγγυητής. Ουτε γι'αυτό δεν μπορεί ; ο Αλαφούζος που τα βρήκε δηλ ; ελα αστειες δικαιολογίες. Και με χρόνια που πουλησες παικτες 

Εληξε η εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Με αυτά και με αυτά εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα ο εγγυητής τι ακριβώς εγγυάται.

Το έσοδα 10 έξοδα 9, δεν αντιλαμβάνεται ότι μπορεί να το κάνει και η λογίστρια της γειτονιάς, για κανια τρομερή πατέντα μας το πλασάρει; 

Ουτε τις ζημιες του δεν καλυπτει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×