Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Σε πρώτη φάση η πρόσληψη του Κονέ ως αθλητικού διευθυντη κοντά στην ομάδα είναι όχι απλά θετικό αλλά θετικότατο. Μιλάμε για αρχιδαρά παίχτη, που απο νοοτροπία δεν έβλεπε κανέναν στους αγωνιστικούς χώρους, που εμψύχωνε όλη την ομάδα και την έπαιρνε στις πλάτες του, που ήταν ο σύνδεσμος μεταξύ Ελλήνων και ξένων παιχτών, που είχε το σεβασμό όλων, που είναι ΑΕΚάρα, νικητής και πρωταθλητής. Χίλια μπράβο, τετοιους θες για τα ποδυτήρια και όχι μπουζουκόβιους που βρωμοκοπάνε ουίσκι και έχουν το φλασκί μεσα στο μπουφαν. Ο Κονέ οτι δει δεν θα κωλώσει να το πει στα μόυτρα όλων και να το επικοινωνήσει σε όλη τη διοίκηση. Μας αγαπάει και τον αγαπάμε. Γεια σου γίγαντα Παναγιώταρε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη έτοιμη λύση είναι πάντα ο Χιμένεθ, ο οποίος δεν θα χε σχέση με την ΑΕΚ αν δεν τον είχε φέρει κάποτε ο Αδαμίδης.

Edit. ρε σεις, μήπως να βάλει τεχνικό διευθυντή τον Αδαμίδη ο Μελ; από τον Λύμπε καλύτερα θα τα πάει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η λογική (ααχαχχαχααααα, τι είπα τώρα) λέει ότι αν "πιστεύεις" Μανόλο, την όποια "σκούπα" σε παίκτες την κάνεις κατόπιν υποδείξεων του και όχι ΠΡΙΝ.

Για να δούμε ....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Σε πρώτη φάση η πρόσληψη του Κονέ για αθλητικό διευθυντη κοντά στην ομάδα είναι όχι απλά θετικό αλλά θετικότατο. Μιλάμε για αρχιδαρά παίχτη, που απο νοοτροπία δεν έβλεπε κανέναν στους αγωνιστικούς χώρους, που εμψύχωνε όλη την ομάδα και την έπαιρνε στις πλάτες του, που ήταν ο σύνδεσμος μεταξύ Ελλήνων και ξένων παιχτών, που είχε το σεβασμό όλων, που είναι ΑΕΚάρα, νικητής και πρωταθλητής. Χίλια μπράβο, τετοιους θες για τα ποδυτήρια και όχι μπουζουκόβιους που βρωμοκοπάνε ουίσκι και έχουν το φλασκί μεσα στο μπουφαν. Ο Κονέ οτι δει δεν θα κωλώσει να το πει στα μόυτρα όλων και να το επικοινωνήσει σε όλη τη διοίκηση. Μας αγαπάει και τον αγαπάμε. Γεια σου γίγαντα Παναγιώταρε

Δηλαδή ρε συ Σκεπαστέ -αν δεν τρολλάρεις- περιμένεις από Παναγιώτη Κονέ να τρίξει τα δόντια της Μανταλένας και του Λιβαγια? 'Η να δώσει τον Μπακάκη που ξύνει πεάκι?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πούλησε Μάριο Οικονόμου, που ο Δημάτος ήθελε να του δώσει κι άλλα πριν φύγει μήπως ίσως τον αδικήσαμε. 

Μιμή, τέτοια θέλει. Αγαθομουνηδες ακίνδυνους τριγύρω του. Και είναι τυπική συμπεριφορά προφίλ κομπλεξικού πλουσίου απατεώνα. Τους ξύπνιους τους φοβάται ότι θα τον δέσουνε αργά ή γρήγορα, θα βρεθούνε από πάνω, κλπ. 

Τόνι Σοπράνο από τα Λιντλ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το περίμενα να τον διώξει τον Ίλια το θεωρώ λογικο . Απλά περίμενα να γίνει αργότερα αυτό .

Τόσο καιρό έλεγε στο Μηνά πως η ομάδα δε βλέπεται και ο Ίλια στήριζε και ξαναστηριζε τον Καρέρα.

Σας είχα γράψει νομιζω πως δυο φορές είχε ερωτηθεί για αντικαταστάτη απτον μεγάλο και τις δυο δεν είχε φέρει καμία ,μα καμία πρόταση.

Επίσης η απραξία του Καρέρα στις προπονήσεις του έγινε γνωστή απο τον Τσιγκρίνσκι .

Θα φύγουν και άλλοι, αναμένουμε.

Θα μάθουμε και άλλα , σύντομα.

Κονέ καλώς ήλθες , καιρός να πιεστεί και κανας κώλος στα Σπάτα.

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και τον Μόντσι να φέρει ΤΔ , άλλος κάνει κουμάντο.

Τα λέει ο Κούγιας, αλλά είστε εμπαθείς μαζί του.

Ποιος κάνει κουμάντο? Ειλικρινά δεν παρακολουθώ τι λέει ο Κούγιας και παρόλο που ήξερα ότι έχει την ομάδα γραμμένη ο άλλος μου φαίνεται παράλογη κίνηση, δεν βγάζω νόημα.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙ ΘΕΕ ΜΟΥ. ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΚΟΝΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ.

ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ?????

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Αν και δεν το περίμενα να τον διώξει τον Ίλια το θεωρώ λογικο . Απλά περίμενα να γίνει αργότερα αυτό .

Τόσο καιρό έλεγε στο Μηνά πως η ομάδα δε βλέπεται και ο Ίλια στήριζε και ξαναστηριζε τον Καρέρα.

Σας είχα γράψει νομιζω πως δυο φορές είχε ερωτηθεί για αντικαταστάτη απτον μεγάλο και τις δυο δεν είχε φέρει καμία ,μα καμία πρόταση.

Επίσης η απραξία του Καρέρα στις προπονήσεις του έγινε γνωστή απο τον Τσιγκρίνσκι .

Θα φύγουν και άλλοι, αναμένουμε.

Θα μάθουμε και άλλα , σύντομα.

Κονέ καλώς ήλθες , καιρός να πιεστεί και κανας κώλος στα Σπάτα.

 

Αν δεν φυγουν και 2-3 γνωστοι παικτες δεν αλλαζει η γαμημενη νοοτροπια στην ομαδα. Τα αποδυτηρια μυριζουν Λουζερια . Ηττοπαθεια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλεπετε με καλο ματι αρκετοι την προοπτικη Κονε ως τεχνικο διευθυντη. Μακαρι να βγει ετσι οπως τα λετε, αλλα ας μην ξεχναμε οτι οι παικτες μαλλον τον θεωρουν "δικο τους". Ειναι και κοντα ηλικιακα. Προσωπικα δεν με ενθουσιασε ως αντι-Ιβιτς. Ισως αν ερθει ακομη ενας μαζι του να ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Κονέ λογικά θα φέρει τον Μπουκόφσκι στα πράγματα. 

Γωγουλινι υγραίνεται, Μάνταλος κοιτάει τριγύρω σαν να εκτέλεσε μόλις στημένο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Αν και δεν το περίμενα να τον διώξει τον Ίλια το θεωρώ λογικο . Απλά περίμενα να γίνει αργότερα αυτό .

Τόσο καιρό έλεγε στο Μηνά πως η ομάδα δε βλέπεται και ο Ίλια στήριζε και ξαναστηριζε τον Καρέρα.

Σας είχα γράψει νομιζω πως δυο φορές είχε ερωτηθεί για αντικαταστάτη απτον μεγάλο και τις δυο δεν είχε φέρει καμία ,μα καμία πρόταση.

Επίσης η απραξία του Καρέρα στις προπονήσεις του έγινε γνωστή απο τον Τσιγκρίνσκι .

Θα φύγουν και άλλοι, αναμένουμε.

Θα μάθουμε και άλλα , σύντομα.

Κονέ καλώς ήλθες , καιρός να πιεστεί και κανας κώλος στα Σπάτα.

 

Με Κονέ θα πιεστεί κώλος? Χλωμό..

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι μόνο να φύγουν κάποιοι, αλλά κυρίως ποιοι θα τους αντικαταστήσουν. Άκρη δεν βγάζεις...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Βλεπετε με καλο ματι αρκετοι την προοπτικη Κονε ως τεχνικο διευθυντη. Μακαρι να βγει ετσι οπως τα λετε, αλλα ας μην ξεχναμε οτι οι παικτες μαλλον τον θεωρουν "δικο τους". Ειναι και κοντα ηλικιακα. Προσωπικα δεν με ενθουσιασε ως αντι-Ιβιτς. Ισως αν ερθει ακομη ενας μαζι του να ειναι καλυτερα.

τι "δικός τους" ρε , είναι φίλοι  τα πίνουν μαζί.  Πάρε κόσμε σανό

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα φάει κ Δημητριαδη, σε λίγο κ Ηλία Ατματζίδη από την κερκίδα και θα λέει ολική επαναφορά 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πραγματικά όλοι βλέπατε τοσο καιρό πχ τον Ίλια να κάνει ντα τους παίκτες,να τους μιλάει όπως πρέπει και να διευθύνει το ποδοσφαιρικό τμήμα ...και τωρα σας χαλάει ο χ ψ που θαρθει ;

Δηλαδή κρίνετε απο ολο  το έργο που είδαμε απο τον Ιλια , πως είναι λάθος η απομάκρυνση Ίβιτς; 

Ανεξαρτήτως ποιου θαρθει στη θέση του.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Δηλαδή πραγματικά όλοι βλέπατε τοσο καιρό πχ τον Ίλια να κάνει ντα τους παίκτες,να τους μιλάει όπως πρέπει και να διευθύνει το ποδοσφαιρικό τμήμα ...και τωρα σας χαλάει ο χ ψ που θαρθει ;

Δηλαδή κρίνετε απο ολ οτο έργο που είδαμε απο τον Ιλια , πως είναι λάθος η απομάκρυνση Ίβιτς; 

Ανεξαρτήτως ποιου θαρθει στη θέση του.

 

Δασκαλε φοβομαστε για το ποιος θα ερθει. Ολοι ξερουμε ποιος. 

Οσο  για τον Ιλια τουλαχιστον μας ανοιξε καποιες πορτες.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Επίσης η απραξία του Καρέρα στις προπονήσεις του έγινε γνωστή απο τον Τσιγκρίνσκι .

Δάσκαλαχαχαχαχαχχαχαχαχαααααα "δίνεις" στεγνά Δημητρό Τσιγκρίνσκη ως ΤΣΑΤΣΟ της διοίκησης και ρουφ μέσα στην ομάδα ???

Ντροπή ! ΦΤΟΥ ΣΟΥ !

Κρίμα τα βρωμοκοπούντα σούσια κι οι άλλες αηδιαστικές γλίτσες που χλαπακιάζατε μαζί στα Γιαπωνέζικα χαμαιτυπεία .....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nestoridis21 said:

Δηλαδή ρε συ Σκεπαστέ -αν δεν τρολλάρεις- περιμένεις από Παναγιώτη Κονέ να τρίξει τα δόντια της Μανταλένας και του Λιβαγια? 'Η να δώσει τον Μπακάκη που ξύνει πεάκι?

Καθόλου δεν τρολάρω. Τον Κονέ τον σέβονταν και τον κοίταζαν στα μάτια όλοι αυτοί που περιγράφεις. Συν οτι λόγω χαρακτήρα θα δώσει ενα ευχαριστο κλιμα στα αποδυτήρια. Ο Κονε λόγω νοοοτροπίας και παραστάσεων δεν τα βλέπει καν αυτά τα τσουτσέκια και είναι κάτι που το εκπέμπει στα αποδυτήρια. Ενα παράδειγμα θα σου δώσω απο τα πολλά που έχω. Στον ημιτελικό Κυπέλλου που αποκλείσαμε το γαυρο στο ΟΑΚΑ 2-1, όταν οι περισσότεροι μπήκαν στα αποδυτήρια χεσμένοι στην ανάπαυλα με το σκορ στο 0-0, τους μάζεψε και τους είπε μέσα σε άλλα "Ποιός είναι ο Ρομαό ρε; Ποιος ο Μιραλλάς; Ποιος ο έτσι και ποιος ο αλλιώς; Δεν τους βλέπουμε καν. Είμαστε η ΑΕΚ και θα τους αγαπήσουμε"

Αυτός ειναι ο Παναγιώτης Κονέ που σαν άλλος Θεωμάς (Θέε μου συγχώρα μου την παρομοίωση) μπήκε στα αποδυτήρια και τους δήλωσε σε φάση οτι "αν δεν μπορείτε εσείς θα τους γαμήσω μόνος μου" Προφανώς δεν ήμουν μπορστά, οποιος θέλει πιστεύει οτι θέλει. Δεν ειναι ένας αυτός που μου τα έχει πει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω μεσα ειχαμε γραψει οτι ο Κονε θα ηταν καλη λυση για τη θεση του Δηματου,ε ο τιγρης το πηγε λιγο παραπερα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δηλαδή πραγματικά όλοι βλέπατε τοσο καιρό πχ τον Ίλια να κάνει ντα τους παίκτες,να τους μιλάει όπως πρέπει και να διευθύνει το ποδοσφαιρικό τμήμα ...και τωρα σας χαλάει ο χ ψ που θαρθει ;

Δηλαδή κρίνετε απο ολο  το έργο που είδαμε απο τον Ιλια , πως είναι λάθος η απομάκρυνση Ίβιτς; 

Ανεξαρτήτως ποιου θαρθει στη θέση του.

 

Να τους κάνει ντα σε τι;

Είχαμε πειθαρχικά παράπτωμα;

Είχαμε αντι-επαγγελματικες συμπεριφορές;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Δηλαδή πραγματικά όλοι βλέπατε τοσο καιρό πχ τον Ίλια να κάνει ντα τους παίκτες,να τους μιλάει όπως πρέπει και να διευθύνει το ποδοσφαιρικό τμήμα ...και τωρα σας χαλάει ο χ ψ που θαρθει ;

Δηλαδή κρίνετε απο ολ οτο έργο που είδαμε απο τον Ιλια , πως είναι λάθος η απομάκρυνση Ίβιτς; 

Ανεξαρτήτως ποιου θαρθει στη θέση του.

 

Σε αυτά που μπορώ να κρίνω ,για το τι συμβαίνει στα αποδυτήρια δεν μπορώ να ξέρω εγώ, μεταγράφικα του βάζω θετικό πρόσημο, ο καρερα ήταν μια λογική επιλογή, πούλησε Μπάρκα και παραλιγο να γλυτωναμε από Μάνταλο, μπακακη, Σιμάο. Οπότε ναι ο τελευταίος που μου φταίει είναι ο Ίβιτς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Καθόλου δεν τρολάρω. Τον Κονέ τον σέβονταν και τον κοίταζαν στα μάτια όλοι αυτοί που περιγράφεις. Συν οτι λόγω χαρακτήρα θα δώσει ενα ευχαριστο κλιμα στα αποδυτήρια. Ο Κονε λόγω νοοοτροπίας και παραστάσεων δεν τα βλέπει καν αυτά τα τσουτσέκια και είναι που το εκπέμπει στα αποδυτήρια. Ενα παράδειγμα θα σου δώσω απο τα πολλά που έχω. Στον ημιτελικό Κυπέλλου που αποκλείσαμε το γαυρο στο ΟΑΚΑ 2-1, όταν οι περισσότεροι μπήκαν στα αποδυτήρια χεσμένοι στην ανάπαυλα με το σκορ στο 0-0, τους μάζεψε και τους είπε μέσα σε άλλα "Ποιός είναι ο Ρομαό ρε; Ποιος ο Μιραλλάς; Ποιος ο έτσι και ποιος ο αλλιώς; Δεν τους βλέπουμε καν. Είμαστε η ΑΕΚ και θα τους αγαπήσουμε"

Αυτός ειναι ο Παναγιώτης Κονέ που σαν άλλος Θεωμάς (Θέε μου συγχώρα μου την παρομοίωση) μπήκε στα αποδυτήρια και τους δήλωσε σε φάση οτι "αν δεν μπορείτε εσείς θα τους γαμήσω μόνος μου" Προφανώς δεν ήμουν μπορστά, οποιος θέλει πιστεύει οτι θέλει. Δεν ειναι ένας αυτός που μου τα έχει πει.

Μακαρι να εχει αυτην την νοοτροπία? Θα είναι υπεύθυνος και επι των μεταγραφικών? Αν ναι, με τι κονέ?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×