Jump to content

ΤΙΓΡΗΣ Ο ΤΖΑΜΠΟΜΑΓΚΑΣ


nikos
 Share

Recommended Posts

Just now, Hades said:

Φαντάσου προβλήματα σε άμυνα και κέντρο είχαμε από τότε, με τον Ηρακλή Ψαχνων. 

Μια χρονια δεν ειχαμε προβληματα δτην αμυνα εδω και 25 χρονια, πηραμε πρωταθλημα και διωξαμε τον προπονητη γιατι ηταν αμυντικογενης 

Link to comment
Share on other sites

- «Πριν μερικά χρόνια, όταν ξεκινούσε η ΑΕΚ από την Γ΄Εθνική και ήδη κάποιοι είχαν αρχίσει να ασχολούνται πολύ μαζί μας, είχα πει να μη βιάζονται, να έχουν υπομονή και να μη φοβούνται τόσο πολύ ήδη, γιατί εγώ θα τους ειδοποιούσα πότε θα έπρεπε να αρχίσουν να ετοιμάζονται και να φοβούνται… Δεν το έχω ξεχάσει και θυμίζω λοιπόν απόψε (σ.σ βράδυ Κυριακής) πως ακόμη δεν έχω καν ειδοποιήσει… Ακόμη δεν το έχω πει καν ότι πρέπει να αρχίσουν να φοβούνται…», ήταν ακριβώς η αποκλειστική δήλωση του Δ. Μελισσανίδη, που μεταφέρουμε σήμερα.

https://www.sport-fm.gr/article/Tasos Tsatalis/melissanidis-sto-sportfm-gr-akomi-den-exw-kan-eidopoiisei/3497328

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Nestoridis21 said:

HWraTwnSporI.jpgΚ

 

Και στο πάνω μέρος της σελίδας, για το γήπεδο στο Ελληνικό των 20000 θέσεων που θα γινόταν προσωρινή έδρα....

Εάν ο Απόλλων επιμείνει στην άρνηση. Δεν δέχεται όχι, ο Μελ. 

Link to comment
Share on other sites

Θα συμμετέχουμε σε κανένα τηλεπαιχνίδι αθλητικού περιεχομένου στο μέλλον, θα πέφτει  ερώτηση, " ποιος παιχταράς ήταν τρελαμένος με την έλευση τίγρη" 

Α) Μαραντονα

Β) Νίκος Γκαλης 

Γ) Πετρόπουλος - Πετρογκολ

Δ) Πελέ 

Και θα κοιτάμε σαν τα σφαγμενα αρνιά 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×