Jump to content

ΤΙΓΡΗΣ Ο ΤΖΑΜΠΟΜΑΓΚΑΣ


nikos
 Share

Recommended Posts

Να ειναι ολος ο κοσμος τοσα χρονια οτι οταν μπει ο τιγρης θα τα γαμησει ολα, ακόμα και οι αντιπαλοι να φοβουνται την περιπτωση που αναλαβει ξανα την ΑΕΚ και να καταφέρνεις, ενω χτιζεις και γηπεδο, να γινεις περιγελος και του κοσμου της ΑΕΚ και των αντιπαλων δεν μπορω να καταλαβω πως το καταφερε. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, nikos said:

19119175.jpg

Βλέπεις ημερομηνία το 2014 και από τη μια συνειδητοποιεις πόσα χρόνια είναι στην ομάδα ο μπακακης και πόσα χρόνια έχει ξεκινήσει η διαδικασία του γηπέδου και η χρηματοδότηση της περιφέρειας. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hoffman21 said:

Κανονικα τα πρωτοσελιδα υμνοι της ωρας για Μελ πρεπει να γινουν βιβλιο..

1325979.jpg

Εδώ δεν δουλεύουν την ημέρα. Χαχαχαχα  μεταξύ γράφουν για την ονοματοδοσια ότι θα πήγαινε Γερμανία και μια sport5 ενώ τελικά τα έδωσε ο ΟΠΑΠ Χαχαχα και όλα αυτά ενώ ο σκοπό πήγαινε στη Σάντερλαντ δλδ ένα αιώνα πριν Χαχαχ 

Υγ είχα ξεχάσει ότι είχαμε ποδοσφαιριστή σαρρη ( κάτι θυμάμαι αμυδρά) 

Link to comment
Share on other sites

Quote

«Επενδύσεις να παντελονιάζουμε;»

Ακούω τον κ. Μαρινάκη που μιλά για επενδυτές. Εγώ έχω πει ότι θα φτιάξω την ομάδα μου. Μπήκα πριν λίγο καιρό στην ΑΕΚ. Θα δώσω 10 εκατ. ευρώ για το γήπεδο, ίσως και 15, και θα φτιάξω την ΑΕΚ πάλι. Ακούω αυτή την καραμέλα αλλά επενδύσεις δεν βλέπω. Επένδυση είναι να παίρνουμε κάθε χρόνο 60-70 από το ποδόσφαιρο, να πουλάμε παίκτες να τα παντελονιάζουμε και να λέμε μετά για επενδύσεις;

 

Link to comment
Share on other sites

Νταξει μαγκες, καλα παμε...

 

Δημοσιογράφος: -Μετα απο μια επιτυχημενη πορεια της ΑΕΚ τα τελευταια χρονια, σημερα επι προεδριας Δ.Μ. η ΑΕΚ δεν παει καλα. Γιατι;

ΔΜ: -Καταρχην, διαφωνω.

Δημοσιογράφος: -Σε τι;

ΔΜ: -Που βλεπετε οτι η ΑΕΚ δεν παει καλα;

Δημοσιογράφος: -Ειναι πρωτη;

ΔΜ: -Δηλαδη για να παμε καλα πρεπει να ειμαστε μονο πρωτοι;

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×