Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Ρε πουστη μου, εχουμε Λιβαι Αμραμπατ. Εχουμε Τανκοβιτς. Εχουμε Μανταλο Αλμπανη. Δεν μου προκύπτει οτι η θέση του αριστερου φτερου είναι προτεραιοτητα, σε σχέση με τον κεντρικό χαφ, που ειμαστε 5 φορες χειρότερα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η μονη λογικη(;) εξήγηση είναι ότι (και) λόγω ηλικίας ο Αμραμπατ υπολογίζεται για αξονα για να μην τρεχει και πολυ. Με Πέτρο Μάνταλο να πιάνει παγκο.

Η άλλη λογική εξήγηση είναι ότι απλά θα πάρουν κάποιον της πλακας για παγκο…

Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν εχουν προταη για καποιον απο αυτους και τον δωσουν μολις εξασφαλισουμε αντικαταστατη 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Ρε πουστη μου, εχουμε Λιβαι Αμραμπατ. Εχουμε Τανκοβιτς. Εχουμε Μανταλο Αλμπανη. Δεν μου προκύπτει οτι η θέση του αριστερου φτερου είναι προτεραιοτητα, σε σχέση με τον κεντρικό χαφ, που ειμαστε 5 φορες χειρότερα.

Ο Μανταλος είναι βαρίδι αριστερά (και γενικότερα βέβαια). Ο Αλμπάνης είναι ανεπαρκής. Τον Τανκοβιτς δείχνει να τον υπολογίζει πίσω και κοντά στον φορ. Ο Λιβαι είναι επιρρεπής σε τραυματισμός. Και εγώ κεντρικό χαφ θα έπαιρνα αλλά θέλουμε και κάποιον αριστερά. Από ό,τι φαίνεται επιλέγουν αυτή τη θέση γιατί ο Πετρακης δε βγαίνει από την 11αδα και από το κέντρο 

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον θα φυγει κανεις. Ολο σκουπα και ολο εδω ειναι ολοι ακομα!!! Γεμισε η σακουλα μπαρμπα Μητσο ..θελει αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Hades said:

Ο Μανταλος είναι βαρίδι αριστερά (και γενικότερα βέβαια). Ο Αλμπάνης είναι ανεπαρκής. Τον Τανκοβιτς δείχνει να τον υπολογίζει πίσω και κοντά στον φορ. Ο Λιβαι είναι επιρρεπής σε τραυματισμός. Και εγώ κεντρικό χαφ θα έπαιρνα αλλά θέλουμε και κάποιον αριστερά. Από ό,τι φαίνεται επιλέγουν αυτή τη θέση γιατί ο Πετρακης δε βγαίνει από την 11αδα και από το κέντρο 

Άρα το δεύτερο που εγραψα λες εσυ. Για παγκο θα πάρουν παικτη. Γιατί ο Άμραμπατ με 1 μυριο συμβόλαιο δεν νομιζω να αποκτήθηκε για παγκο.

Εγω ΕΛΠΙΖΩ να ισχυει το πρώτο που εγραψα. Αμραμπατ αξονα, καπιτανο αλλαγή του και θα φέρουν για βασικό αριστερα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Ρε πουστη μου, εχουμε Λιβαι Αμραμπατ. Εχουμε Τανκοβιτς. Εχουμε Μανταλο Αλμπανη. Δεν μου προκύπτει οτι η θέση του αριστερου φτερου είναι προτεραιοτητα, σε σχέση με τον κεντρικό χαφ, που ειμαστε 5 φορες χειρότερα.

Αν φέρουμε κεντρικό χαφ για βασικό, χάνουν τη θέση στην ενδεκάδα οι Γαλανόπουλος Σιμάνσκι που θέλουμε να αναδειξουμχαχαχαχα και να πουλήσουμε ακριβαχαχαχαχα. Επίσης αρνούμαστε σταθερά να δώσουμε σε μέσο ακριβότερο συμβόλαιο απ' όσα παίρνει ο Μάνταλος.

Η λογική αυτή είναι ξεκάθαρη απ' το καλοκαίρι του '18 και δεν αλλάζει

Ναι, είναι εξωφρενικά κοντόφθαλμη, αλλά το αγωνιστικό «βάρος» είναι για το αφεντικό τόσα χρόνια έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Η μονη λογικη(;) εξήγηση είναι ότι (και) λόγω ηλικίας ο Αμραμπατ υπολογίζεται για αξονα για να μην τρεχει και πολυ. Με Πέτρο Μάνταλο να πιάνει παγκο.

Η άλλη λογική εξήγηση είναι ότι απλά θα πάρουν κάποιον της πλακας για παγκο…

ΑΕΚ και λογική είναι έννοιες που δεν συμβαδίζουν οπότε μην το πολυψάχνεις

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ ακόμα και οι αρδ λενε θες 3.

πχ https://www.enwsi.gr/1037763/aek/aek-podosfairo/panos-loypos-tha-eprepe-treis-alla-mallon-i-aek-paei-gia-enan-video.html

Ο «δεν είναι πρόβλημα το μπατζετ» γιατί παει για έναν; 
 

 

Έσκισε πάλι το καλσόν του και φέτος… ο τύπος ειναι ντροπη πλέον 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πλέον έχω αρχίσει και πιστεύω ότι είναι στημένο όλο αυτό το παραμυθάκι από τους δημοσιογράφους. Ξέρουν ότι δεν θα έρθει άλλος όποτε σε συνεννόηση με την ΠΑΕ και καλά «γκρινιάζουν» ενω στην πραγματικότητα κρύβουν την αλήθεια. Ίσα ίσα να μην φάνε το κρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Theo21
2 minutes ago, Skepastos said:

Πλέον έχω αρχίσει και πιστεύω ότι είναι στημένο όλο αυτό το παραμυθάκι από τους δημοσιογράφους. Ξέρουν ότι δεν θα έρθει άλλος όποτε σε συνεννόηση με την ΠΑΕ και καλά «γκρινιάζουν» να στην πραγματικότητα κρύβουν την αλήθεια. Ίσα ίσα να μην φάνε το κρα 

Ναι, παιζει πολύ. Γενικά υπαρχει... αγαστη συνεργασια ΠΑΕ-ΑΡΔ κ αυτο βγαίνει προς τα έξω. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nikos said:

Άρα το δεύτερο που εγραψα λες εσυ. Για παγκο θα πάρουν παικτη. Γιατί ο Άμραμπατ με 1 μυριο συμβόλαιο δεν νομιζω να αποκτήθηκε για παγκο.

Εγω ΕΛΠΙΖΩ να ισχυει το πρώτο που εγραψα. Αμραμπατ αξονα, καπιτανο αλλαγή του και θα φέρουν για βασικό αριστερα.

Αν κρατήσουν τον Μάνταλο στο ροστερ ή τέλος πάντων δε φύγει ο ίδιος, τότε δεν είμαι και βέβαιος ότι θα είναι πάγκο. Εκτός αν τα μπινελίκια γίνουν περισσότερα οπότε και αναγκαστικά θα πάρει μπουλο. Σε κάθε περίπτωση είναι ο παίχτης που καθορίζει την πορεία μας όσο υπερβολικό και να ακούγεται για έναν παίχτη. Αντί να είναι βαρόμετρο είναι βαρίδι 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διοίκηση αυτή τώρα ομαδας πρωταθλητισμου. Έσοδα έξοδα και το μ@υνι της μ@νας τους 

 

 

Εντωμεταξυ αύριο Μάνταλος Μπακακης είναι «τραυματίες» ακόμα 

 

Με προπόνηση στα Σπάτα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΑΕΚ για το φιλικό με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ το Σάββατο (20:00, Cosmote TV). 

Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς είδε τους Λιβάι Γκαρσία και Εχσάν Χατζισαφί να κάνουν θεραπεία, ενώ οι Πέτρος Μάνταλος, Μιχάλης Μπακάκης και Αντρέ Σιμόεςακολούθησαν ατομικά προγράμματα εκγύμνασης. Οι προαναφερθέντες δεν θα αγωνιστούν στο φιλικό, ενώ οι υπόλοιποι παίκτες προπονήθηκαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχααχ θα γυρισει ο Σιμοες πιο γρηγορα απο τον σοβαρο τραυματισμο του απο οτι οι Μπακακης Μανταλος. 

Δεν ντρεπεστε ρε ολοι εκει στην ΠΑΕ?  και οι αρδ μαζι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές οι τραυματισμοί δείχνουν αλλά πράγματα από πίσω όπως τα μισόλογα για χαφ. 

Ίσως ψάχνονται για εξωτερικό αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται. 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην κάνουμε καμία μεταγραφη σοβαρή στο κέντρο μη τυχόν και περάσουμε τον παοκ

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω απλά κερδίζουν χρόνο με την ακατάσχετη ονοματολογία και τις δήθεν πιέσεις προς την ΠΑΕ για περισσότερες μεταγραφές. Ο οπαδος όσο διαβάζει ονόματα και βλέπει να υπάρχουν απαιτήσεις, δεν γκρινιάζει περιμένοντας τις εξελίξεις. Ξαφνικά θα αρχίσει το πρωτάθλημα και….

«Σταματήστε τη γκρίνια ότι εγινε εγινε, τώρα όλοι κοντά στην ομάδα, ο Γενάρης είναι κοντά για διορθωτικές κινήσεις, με ένα παιχνίδι την βδομάδα δεν έχουμε πρόβλημα, ο προπονητής πάντα πίστευε στο Μπακακη και δεν ήθελε να φύγει»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος δηλώνεται τραυματίας με καθαρή μαγνητική εδώ και 3 εβδομάδες και δεν υπάρχει ΕΝΑΣ να τον στείλει στο ΔΙΑΟΛΟ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Στις χειμερινές μεταγραφές θα διαβάσουμε πως δεν υπήρχε κάτι αξιόλογο που θα βοηθούσε άμεσα την ομάδα οπότε δεν έγινε κάποια κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Ας ρωτήσει κάποιος τον Τσαταλη ή κάποιον άλλο σφουγγοκωλάριο τι έχει ο Μανταλος και κάνει ατομικο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ας ρωτήσει κάποιος τον Τσαταλη ή κάποιον άλλο σφουγγοκωλάριο τι έχει ο Μανταλος και κάνει ατομικο. 

μουτρακια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ας ρωτήσει κάποιος τον Τσαταλη ή κάποιον άλλο σφουγγοκωλάριο τι έχει ο Μανταλος και κάνει ατομικο. 

Παρατεταμένη περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×