Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Bukowski said:

Πρεπει να φερει Ντεμαρο ο Τιγρης μονο και μονο για να απολαυσουμε Nedved (εννοειται δεν θα τον φερει, γιατι αν ασχοληθει ο Ντεμης με το ποδοαφαιρικο θα το στρωσει το μπουρδελακι του γενιστανα και αρα θα φανει ποσο αμπαλος ηταν, ειναι και θα ειναι).

ναι Μπουκο μου, ο Ντεμης θα στρωσει. Δεν ξερω αν εχει τις ανασες να στρωσει ενα κρεβατι.

Link to comment
Share on other sites

Το μπάτζετ πάντως θα εξαρτάται  από τις διαθέσεις  του παππού και όχι από τον κοντό. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ ρωτάω το εξής .

Να έρθει ο Νικολαίδης ως τι ?

Πρόεδρος ? 

Τεχνικός διευθυντής ? 

Γενικός αρχηγός  ? 

Αντί Βασίλη Δημητριάδη ? 

 

Πρόεδρος αποκλείεται γιατί είναι διακοσμητική θέση , για όλα αποφασίζει ο ΔΜ.

Τεχνικός διευθυντής αποκλείεται γιατί οι γνωριμίες του περιορίζονται στον ζήκο και σε PR νυκτερινών μαγαζιών.

Γενικός αρχηγός , ίσως σε μια μορφή όπως ήταν ο Μπάγεβιτς αλλά δεν έχει εξ ορισμού το ειδικό βάρος για αυτή τη θέση ειδικά με τα μυαλά που κουβαλάει 

Αντο Βασίλη Δημητριάδη δεν γίνεται γιατί ο ΔΜ του έχει τάξει σύνταξη .

Άρα ? 

Μπορεί να έρθει και σαν τηλεσχολιαστης στο Πόντος TV. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ ρωτάω το εξής .

Να έρθει ο Νικολαίδης ως τι ?

Πρόεδρος ? 

Τεχνικός διευθυντής ? 

Γενικός αρχηγός  ? 

Αντί Βασίλη Δημητριάδη ? 

 

Πρόεδρος αποκλείεται γιατί είναι διακοσμητική θέση , για όλα αποφασίζει ο ΔΜ.

Τεχνικός διευθυντής αποκλείεται γιατί οι γνωριμίες του περιορίζονται στον ζήκο και σε PR νυκτερινών μαγαζιών.

Γενικός αρχηγός , ίσως σε μια μορφή όπως ήταν ο Μπάγεβιτς αλλά δεν έχει εξ ορισμού το ειδικό βάρος για αυτή τη θέση ειδικά με τα μυαλά που κουβαλάει 

Αντο Βασίλη Δημητριάδη δεν γίνεται γιατί ο ΔΜ του έχει τάξει σύνταξη .

Άρα ? 

Θα μπορούσε να έχει το ρόλο που είχε ο Μελισσανίδης το 99 επι Νετμεντ και με ακόμα αυξημένες αρμοδιότητες ίσως όπως την επιλογή των ατόμων για στελέχωση της εταιρείας. Ο παππούς μπορεί να παίζει με τις εγκαταστάσεις 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Θα μπορούσε να έχει το ρόλο που είχε ο Μελισσανίδης το 99 επι Νετμεντ και με ακόμα αυξημένες αρμοδιότητες ίσως όπως την επιλογή των ατόμων για στελέχωση της εταιρείας. Ο παππούς μπορεί να παίζει με τις εγκαταστάσεις 

Πιο πιθανό είναι να κερδίσω το joker πάρα να εκχωρήσει ο ΔΜ τέτοια αρμοδιότητα στον Νικολαίδη 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πιο πιθανό είναι να κερδίσω το joker πάρα να εκχωρήσει ο ΔΜ τέτοια αρμοδιότητα στον Νικολαίδη 

Μπορεί. Επίσης ομως ο Μελ δεν θα ρισκάρει νέο γήπεδο με γιούχα. Θα τα βάλει κάτω και ότι τον ξελασπώσει θα το κάνει. Εγω δεν ξέρω τι θα γίνει, δινω περισσότερες ελπίδες από ποτε όμως. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ ρωτάω το εξής .

Να έρθει ο Νικολαίδης ως τι ?

Πρόεδρος ? 

Τεχνικός διευθυντής ? 

Γενικός αρχηγός  ? 

Αντί Βασίλη Δημητριάδη ? 

 

Πρόεδρος αποκλείεται γιατί είναι διακοσμητική θέση , για όλα αποφασίζει ο ΔΜ.

Τεχνικός διευθυντής αποκλείεται γιατί οι γνωριμίες του περιορίζονται στον ζήκο και σε PR νυκτερινών μαγαζιών.

Γενικός αρχηγός , ίσως σε μια μορφή όπως ήταν ο Μπάγεβιτς αλλά δεν έχει εξ ορισμού το ειδικό βάρος για αυτή τη θέση ειδικά με τα μυαλά που κουβαλάει 

Αντο Βασίλη Δημητριάδη δεν γίνεται γιατί ο ΔΜ του έχει τάξει σύνταξη .

Άρα ? 

Έτσι πρόχειρα που το σκέφτομαι στη θέση του Μήτσι που σε λίγο πρέπει να βγαίνει στη σύνταξη.

Άνετα νομίζω μπορεί να την κάνει τη δουλειά ο κοντογιοντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θέλω κάνεις να ξεπλύνει κανέναν , άμα μπορεί κάποιος να προσφέρει , ας έρθει να προσφέρει .

Ο Νικολαιδης δεν είναι ένας από αυτούς .

 

Το απέδειξε στην πράξη αποτυγχάνοντας 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελ είναι ικανός να τον φέρει στη θέση του Αραούχο, για να γλιτώσει το συμβόλαιό του 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

ναι Μπουκο μου, ο Ντεμης θα στρωσει. Δεν ξερω αν εχει τις ανασες να στρωσει ενα κρεβατι.

Το έστρωνε το κρεββάτι, για να του το χαλάει αλλος.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλουμε ανίκανο παοκτζή για να μας σώσει, ας το κλείσουμε μια ώρα αρχύτερα. 

Τί λέτε ρε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zara said:

Αν θέλουμε ανίκανο παοκτζή για να μας σώσει, ας το κλείσουμε μια ώρα αρχύτερα. 

Τί λέτε ρε. 

Ζάρα αν ξερεις να διαβάζεις τα σημάδια θα καταλάβεις ότι έρχεται. Γίνεται να μπουν σε ένα καράβι όλοι αυτοί και να πάνε στο γεροδιαολο; Δυστυχώς έχει πέσει πολύ χαμηλά η ομάδα….Δεν τα έχουμε δει όλα ακομα

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

 Φαντάσου πόσο σκατα τα έχει κάνει ο Μελ, που θα ενεργοποιήσει Ντέμη μπας και γλιτώσει τη Γιούχα....δηλαδή απίστευτες καταστάσεις. Που στην πραγματικότητα δε θέλει ούτε να τον βλέπει

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο ψιψινος θα κάνει διαχειριστή των χρημάτων του ή έστω των χρημάτων της δικής του παε, τον Ντεμη; 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πω να κάτσει στα αυγά του ο Ντέμης γιατί χρειαζόμαστε εναλλακτικές για την μετά Μελισσανίδη εποχή

Link to comment
Share on other sites

Να έρθει ο Ντέμης να τον βάλει στο νέο γήπεδο προεδρο ο Τίγρης. Να του πει είδες ο ΟΔΔΥ ;  Πλακα κάνουμε τώρα. 

Να βάλει ένα σοβαρό ΤΔ ξένο και ξένο προπονητή και να παριε τα χαφ. Και φυσικά να διώξει το τσίρκο που μάζεψε δίπλα του. 

Ουτε διαιτησία έχει με αυτους ουτε τιποτα. Πληρώνει τους μνηστήρες της Κλυταιμνήστρας και τους κηφήνες 

Link to comment
Share on other sites

Φάνταζομαι τον τίγρη να συστήνει στον Ντέμη τον ΓΠ. Ντέμη μου από εδώ ο Τζόνυ, -αυτοί που σε έκλεβαν δηλ σαν παίκτη κ σαν πρόεδρο-, θα είστε μαζί από εδώ κ πέρα. Θα δακρύσουν απ τα γέλια μέχρι κ τα πλακάκια στα Σπάτα. Γιατί ο ΓΠ δεν πρόκειται να φύγει φυσικά. Το σκέφτομαι κ πραγματικά.... άστο.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Φάνταζομαι τον τίγρη να συστήνει στον Ντέμη τον ΓΠ. Ντέμη μου από εδώ ο Τζόνυ, -αυτοί που σε έκλεβαν δηλ σαν παίκτη κ σαν πρόεδρο-, θα είστε μαζί από εδώ κ πέρα. Θα δακρύσουν απ τα γέλια μέχρι κ τα πλακάκια στα Σπάτα. Γιατί ο ΓΠ δεν πρόκειται να φύγει φυσικά. Το σκέφτομαι κ πραγματικά.... άστο.

Καλα δεν νομιζω να εχει κανενα τετοιο θεμα ο Ντεμης, για τον Μαρινακη δουλευει και πριν δουλευε για τον Σαββιδη. Εχει φιλησει χερια μαφιοζων χωρις καμια ντροπη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nedved21 said:

ναι Μπουκο μου, ο Ντεμης θα στρωσει. Δεν ξερω αν εχει τις ανασες να στρωσει ενα κρεβατι.

Η αν ξέρει να το στρώσει 

Η θέση του Τζίλη θα έχει κοινά χαρακτηριστικά με του Ψαριανού

Ουδείς γνωρίζει, ουδείς ενδιαφέρετε αν το κρεβάτι μείνει άστρωτο ή βάλει τα σεντόνια πάνω από την κουβέρτα

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Καλα δεν νομιζω να εχει κανενα τετοιο θεμα ο Ντεμης, για τον Μαρινακη δουλευει και πριν δουλευε για τον Σαββιδη. Εχει φιλησει χερια μαφιοζων χωρις καμια ντροπη.

Πολλοί συνεργάζονται ή συνεργαζόνταν με εχθρούς της ΑΕΚ. Άλλοι φανερά με μισθό κ άλλοι υπόγεια κ κρυφά. Δεν ξέρω αν φίλησαν χέρια ή κώλους βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πολλοί συνεργάζονται ή συνεργαζόνταν με εχθρούς της ΑΕΚ. Άλλοι φανερά με μισθό κ άλλοι υπόγεια κ κρυφά. Δεν ξέρω αν φίλησαν χέρια ή κώλους βέβαια.

Ο  τίσίπης πρώτος πρώτος του εθνικού προμηθευτή 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την τελευταία ΠΑΝΑΕΚΤΖΗΔΙΚΗ μάζωξη την θυμάμαι τον Φεβρουάριο του 13. Μετά αρχίσαμε να παίζουμε ακόμα χειρότερα και χαθηκε εκεινη η προσωρινή ανάκαμψη που είχαμε και τελικά πέσαμε.

Το να χουμε πάλι ευρεία μάζωξη δεν το βλέπω για καλό.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, billy21 said:

Πολλοί συνεργάζονται ή συνεργαζόνταν με εχθρούς της ΑΕΚ. Άλλοι φανερά με μισθό κ άλλοι υπόγεια κ κρυφά. Δεν ξέρω αν φίλησαν χέρια ή κώλους βέβαια.

Δεν αναφερομαι στο "εχθρος της ΑΕΚ," απλα αναφερω οτι δεν εχει κανενα θεμα ο Ντεμης να συναναστραφει και να προπαγανδισει με/για καποιον μαφιοζο. Επειδη λες οτι "θα γελασουν και τα πλακακια στα Σπατα" στη συναντηση Ντεμη-ΓΠ, ενω ο Ντεμης κουναγε το δαχτυλο σε επαγγελματια ποδοσφαιριστη γιατι δεν βγηκε στο γηπεδο που σουλατσαρε ο ενοπλος εργοδοτης του, Ιβαν Σαββιδης. Γιατι πες, πες, γινεται χρονια τωρα προσπαθεια να βγει οτι ο Ντεμης αντιπροσωπευει "καθαρο ποδοσφαιρο," κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nedved21 said:

Καλα δεν νομιζω να εχει κανενα τετοιο θεμα ο Ντεμης, για τον Μαρινακη δουλευει και πριν δουλευε για τον Σαββιδη. Εχει φιλησει χερια μαφιοζων χωρις καμια ντροπη.

Ισχυει αυτο. Βεβαια το επραξε ενω πια δεν ηταν μελος της ΑΕΚ. Σε αντιθεση με τον γυφτο πχ που ενω ηταν στην ΑΕΚ μια χαρα ντηλαρε με τους εκαστοτε νταβαδες του ποδοσφαιρου και της χωρας. Εκει ειναι η διαφορα τους. Οτι ο ενας συναναστραφηκε με μαφιοζους για να βγαλει μισθο μετα την ΑΕΚ, ενω ο αλλος συναναστραφηκε με την ΑΕΚ μονο και μονο για να ντηλαρει μεσω αυτης με μαφιοζους και να βγαλει εκατομμυρια.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×