Jump to content

Recommended Posts

@nikos μαζι δεν λεγαμε οτι ο κεφτες ολη την ωρα μιλαει με τοση σιγουριά για πραγματα τα οποία δεν ειναι καθολου σιγουρο οτι θα γίνουν εν τελεί;

κοιτα τίτλο απο τα σφηνάκια.

Το ποδόσφαιρο είναι δίκαιο και θα δώσει στον Αλμέιδα αυτό που αξίζει

https://www.aek365.org/sfinaki.php?id=2304

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν το λεγαμε μαζι, αλλα οκ γνωστα αυτα τα πραγματα τοσα χρονια με αυτον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουν το ντέρμπι με βαζελο όλοι να σκίσουν τον Αλμέιδα. Ότι επιλογή και να κάνει θα τον κραξουν. Ακόμα και Χ να φέρει θα τα ακουσει

Link to comment
Share on other sites

βλακες αμπαλοι ρε. καλα τους ειπε ο τσαρτας να πανε να κανουν κανα σεμιναριο προπονητικης για να χουν αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Good morning guys. Μια ερώτηση 

Στο Facebook στην σελίδα του 365 δεν έχω πλέων την δυνατότητα να κάνω like η να βρίσω εμμμ εννοώ σχολιάσω.

Έχετε και εσείς το πρόβλημα ή μόνο εγώ. Μπορεί να με έβαλε ο Köfte σε μπλάκ λίστ 😀

Link to comment
Share on other sites

Κανενας προπονητης δεν μπορει να μπει παραπανω απο τον Μεγαλο.

Το πριονισμα της καρεκλας στον πλανητη ΑΕΚ ξεκιναει απο την πρωτη μερα,ειτε σε αυτη καθεται ο Οφρυδοπουλος ειτε ο Πεπ.Ειναι ενα procedure της εταιρειας και ενα προληπτικο μετρο του μηχανισμου,ωστε παντα ο Μεγαλος να ειναι ισχυροτερος.

Αν ο Αλμειδα κανει μεθαυριο το νταμπλ και ζητησει πχ μεταγραφες,αντε εσυ τοτε να πας κοντρα στο ποταμι και να ξεκινησεις τοτε την προσπαθεια αποδομησης του.Θα ειναι αργα.

Πληρης αδυναμια διαχειρισης εστω και της υπονοιας οτι μπορει να υπαρξει επιτυχια.

Η γνωστη ψυχεδελεια του οργανισμου ΑΕΚ με λιγα λογια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Αρναούτογλου γραφει αυτο σημερα για τον Σιντιμπε:

Η έλευσή του σηματοδοτεί και την 'παγίωση' της διάταξης με τέσσερις στην άμυνα, αν κρίνει κάποιος και από τα λεγόμενά του όταν επέστρεψε στη Μονακό μετά το πέρασμά του από την Έβερτον: ''Επέστρεψα διότι είχα τις εγγυήσεις ότι θα παίζω δεξιά, εκεί που ξέρω ότι μπορώ να αποδώσω καλύτερα''. Ναι μεν έχει χρησιμοποιηθεί και ως αριστερό μπακ ή και δεξί στόπερ σε άμυνα τριών, όμως είναι σαν να τον αποδυναμώνεις.
 

Ο κεφτες διατυμπανίζει οτι επιλέχθηκε επειδη μπορει να παιξει και σε άλλες τρεις θεσεις, άνω λεει πως μπορει να μην αποκτουνταν κανενα αλλο δεξι μπακ αν δεν ερχονταν ο Γάλλος.

Δεν βγαζεις άκρη με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καποιος κακοπροαιρετος θα μπορουσε να πει πως οι αξιοτιμοι ρεπορτερ της ομαδας μας προσπαθουν να ασκησουν πιεση στον Αλμειδα.

 

E0B1DDC4-DD02-4D32-BFA4-F0AC904B0784.jpeg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε εμείς στον μουλοι τον Τσακίρη πως να γράφει; είπαμε που να γράψει; 

Αντε με όλα τα λαμόγια που κάνουν υποδείξεις. Ας κοιταξουν την καμπουρα τους που είναι οσφυοκαμπτες στον καθε Πανουτσο που βγαίνει για ένα 10 λεπτό μόνο για τα νέα της ΑΕΚ. Όταν τα πρασινοκοκκινα ΑΡΔ έχουν από ένα μισάωρο ο καθένας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Είπαμε εμείς στον μουλοι τον Τσακίρη πως να γράφει; είπαμε που να γράψει; 

Αντε με όλα τα λαμόγια που κάνουν υποδείξεις. Ας κοιταξουν την καμπουρα τους που είναι οσφυοκαμπτες στον καθε Πανουτσο που βγαίνει για ένα 10 λεπτό μόνο για τα νέα της ΑΕΚ. Όταν τα πρασινοκοκκινα ΑΡΔ έχουν από ένα μισάωρο ο καθένας

Καλά αυτό δεν ισχύει, πάνω κάτω 10λεπτο βγαίνουν και οι άλλοι, άντε να βγαίνουν 2-3 λεπτά παραπάνω καμιά φορά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amarillonegro said:

Καλά αυτό δεν ισχύει, πάνω κάτω 10λεπτο βγαίνουν και οι άλλοι, άντε να βγαίνουν 2-3 λεπτά παραπάνω καμιά φορά.

Όσες φορές έχω ακουσει ο Νικολακο μιλάει 20 λεπτά αλλά τόσα ο Νίκολόγια και ο Τσακίρης βγαίνει 2 παρα 10 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Aussie said:

Καποιος κακοπροαιρετος θα μπορουσε να πει πως οι αξιοτιμοι ρεπορτερ της ομαδας μας προσπαθουν να ασκησουν πιεση στον Αλμειδα.

 

E0B1DDC4-DD02-4D32-BFA4-F0AC904B0784.jpeg

Ο Αλμειδα δεχεται 24/7 κανονιοβολισμο να τελειωνει με το 3-5-2,γιατι οι γυρω γυρω ξερουν οτι η ομαδα για αυτο το σχημα ειναι ελλιπης.

4-3-3 σου λεει,γιατι πισω θα μεινει μονο το κενο αριστερα,γεμιζεις χαφ με Γιονσον,Πινεδα,Γκατσινοβιτς και μπροστα Τσουμπερ,Αραουχο,Λιβαι για να μην πεταξουμε και τον Φεερτ βασικο και καταλαβουν ολοι με την πρωτη οτι δεν ειναι Μπεργκ.

Εχεις κ φυσικο ηγετη ετοιμο να ρολαρει στα χαφ.

Εχεις καποιες εναλλακτικες στην αμυνα.

Εχεις και ολες τις μεταγραφες στις θεσεις τους.

 

Που παει τωρα ο μαλακας ο χαιταιος να μας μαθαινει ιταλικα συστηματα,μας εχει ζαλισει τα παπαρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Araujo21 said:

Όσες φορές έχω ακουσει ο Νικολακο μιλάει 20 λεπτά αλλά τόσα ο Νίκολόγια και ο Τσακίρης βγαίνει 2 παρα 10 

Νομίζω ότι ο Τσακίρης βγαίνει περίπου 13:50, ο Νικολακο περίπου 13:20 και ο Νικολογιαννης που έχει και ολόκληρη εκπομπή πιο πριν βγαίνει περίπου 12:50. Δεν τους έχω χρονομετρησει αλλά το 20λεπτο είναι σίγουρα υπερβολικό, δεν ισχύει, απλά τον Τσακίρη μερικές φορές τον κόβουν στο τέλος για να κλείσουν την εκπομπή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Here we go again!

προπονητης 2.png

προπονητης 1.png

Να μην ηρεμήσουμε ποτέ. Ο ίδιος παντως έχει δηλώσει ότι δεν θέλει να εργαστεί Αργεντινή. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Να μην ηρεμήσουμε ποτέ. Ο ίδιος παντως έχει δηλώσει ότι δεν θέλει να εργαστεί Αργεντινή. 

Ποιος ξέρει από που το ξέθαψαν οι αρδ μας. Κάποιος είπε να κάνει..... ρεπορταζζζζζ. Ίσως κ με εντολή. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Τσακιρη σαλτα και γαμησου μλκα.

Οταν ο πογιετ επαιζε 433 δε γουσταρατε γιατι παιζαμε αμυντικα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, billy21 said:

Γνώστης του 4-3-3 ο Τσακίρης, lol. 

Ο Γιωργάκης είναι φίλος και συμμαθητής παρόλο που έχουμε να μιλήσουμε χρόνια νομίζω ότι πρέπει να τον πάρω ένα τηλέφωνο 🤬🤬

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad_habiT said:

Ο Γιωργάκης είναι φίλος και συμμαθητής παρόλο που έχουμε να μιλήσουμε χρόνια νομίζω ότι πρέπει να τον πάρω ένα τηλέφωνο 🤬🤬

Στον ρυθμό των τυμπάνων χορεύει κ αυτός. Άλλοι είναι οι αρχηγοί των.... αγριόσκυλων....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Στον ρυθμό των τυμπάνων χορεύει κ αυτός. Άλλοι είναι οι αρχηγοί των.... αγριόσκυλων....

Ναι αλλά εγώ αυτόν ξέρω... Οπότε δεν πρέπει να τον πάρω και να τον ρωτήσω γιατί γαμιέστε έτσι με τον Αλμέιδα ρε κουφάλες;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bad_habiT said:

Ναι αλλά εγώ αυτόν ξέρω... Οπότε δεν πρέπει να τον πάρω και να τον ρωτήσω γιατί γαμιέστε έτσι με τον Αλμέιδα ρε κουφάλες;

Ενημέρωσέ μας αν κάνετε κουβεντούλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bad_habiT said:

Ο Γιωργάκης είναι φίλος και συμμαθητής παρόλο που έχουμε να μιλήσουμε χρόνια νομίζω ότι πρέπει να τον πάρω ένα τηλέφωνο 🤬🤬

Δεν χρειαζεται να τηλεφωνησεις. Περνα ενα βραδακι απο το Λουκιδελη. Ειναι αυτος που γλειφει τα δαχτυλα και λεει στο γκρασονι "αδεRφουλη, μια γυRα ακομα"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, The Magician said:

Δεν χρειαζεται να τηλεφωνησεις. Περνα ενα βραδακι απο το Λουκιδελη. Ειναι αυτος που γλειφει τα δαχτυλα και λεει στο γκρασονι "αδεRφουλη, μια γυRα ακομα"

Ή στην Γκαζόζα, μετά τα αμελετητα στου Λούκι, για Χοσέ Κουέρβο ντε.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×