Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Κατι μου λέει οτι θα αρχίσει ξαφνικα να χάνει βαθμούς ο βαζελος. Πάνω που έπαιζε μπαλα τυπου γκαλακτικος 😂

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gybe21 said:

Τελικά όλοι θέλουν να το πάρει η βαζελα..

received_5258265194295934.jpeg

Μιλάμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ξενέρωμα…

αιώνιος μπάρμπας

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκωσε και γλυκανε ο μεγάλος. Ούτε πεπόνια, ούτε τυριά, ούτε τσουτσουνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εγώ του εχω σούρει πολλά, αλλά μου φαίνεται ότι διαβάζετε ό,τι θέλετε. Αν δεν το πάρουμε εμείς λέει, από εκεί ξεκινάει η πρόταση. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

-Ποιος είναι ο στόχος από εδώ και πέρα:

«Να πηγαίνει η ομάδα καλά. Να τη χαιρόμαστε. Να παίρνουμε πρωταθλήματα και Κύπελλα, τι άλλο να ζητήσω;».

-Για τη μάχη του τίτλου:

«Κανείς δεν ξέρει ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα. Κάποτε ξέραμε από πριν τι θα γίνει. Πιστεύουμε ότι έχουμε καλή ομάδα. Έχουμε έδρα, η διαδρομή θα δείξει. Και ο Παναθηναϊκός είναι δυνατός, μια νοικοκυρεμένη ομάδα. Θέλω να το πάρει η ΑΕΚ φυσικά! Αλλά να σας πω κάτι, αν δεν το πάρει η ΑΕΚ, χίλιες φορές να το πάρει ο Παναθηναϊκός. Μεγάλη ομάδα είναι, μετά από τόσα χρόνια μπορεί να το δικαιούται. Στη διεκδίκηση όμως είναι και ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟΚ, θα δούμε».

Link to comment
Share on other sites

Και το επισημαίνω γιατί θα πιαστείτε πάλι από μια φράση και θα γράφετε σελίδες χωρίς λόγο ε

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που κρατάω εγώ είναι ότι έχει άγριες διαθέσεις για την εκμετάλλευση του γηπέδου.  Θα δείνει μέχρι και τον αγωνιστικό χώρο  αποδυτήρια.  Τα πάντα νοικιαζονται με τη σωστή τιμή. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Και το επισημαίνω γιατί θα πιαστείτε πάλι από μια φράση και θα γράφετε σελίδες χωρίς λόγο ε

Το ποτάμι ξεκίνησε και δεν γυρίζει πισω, βαλε ποπκόρν στο μικροκυμάτων 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είχαμε που είχαμε το Ρώσο, τώρα μας προέκυψε νέος αγαπητικός …. Ο Αλαφούζος ! Ο οποίος μας έκλεψε ΗΔΗ με τα 2 πέτσινα πέναλτι στη Λεωφόρο και διαμόρφωσε πέτσινη βαθμολογία και ψυχολογία ,αλλά για το μπάρμπα … πέρα βρέχει !!! 
Και μπορεί όλοι μας να είμαστε αντι γαύροι πάνω απ όλα , αλλά δε λέγονται τέτοια πράγματα από πρόεδρο της ΑΕΚ, ΗΛΙΘΙΕ !!!!

μαλάκυνση reloaded 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τα πολυπιστεύω αυτά . Και άλλα έχει πει , δεν θα με χάλαγε να πάρει το κυπελλο επαρχιακή ομάδα και έμπαινε μετά και στραμπούλαγε αρχιδια . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Hades said:

Συμφώνησαν όλοι φέτος για πρωταθλητή Αλαφούζο. 

Μουνι τίγρη αν κάνεις πίσω. Αρχιδι 

 

Άμα τονε βλέπετε έτσι πολιτισμένο κάτι ετοιμάζει. 

Άμα ήμανε βάζελος θα με έζωναν τα φίδια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε τον Ντέμη Μελισσανιδη...

Όταν τα έλεγε ο κοντός βαρούσαν τα νταούλια του ανένδοτου,  τώρα βαράνε οι ζουρναδες του ανεκδότου 

Συκωφυγεπουλατωρα21R

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, billy21 said:

Τα έσοδα 40Μ από το γήπεδο είναι αυτό που εξασφαλίζει την ΑΕΚ. Και είναι αυτό που φοβάται κ ο στιχουργός. Καθώς είναι το μίνιμουμ. Αν βάλουμε κ πιθανά ευρωπαϊκά έσοδα το ποσό μπορεί να ξεπεράσει κ τα 60Μ. Χωρίς καν να χρειαστεί ο εκάστοτε ιδιοκτήτης να βάλει έστω κ 5ευρω. Αν δε, υπάρξει κ κανένας τρελός, καυλωμένος, να χώσει κιόλας, γάματα με μαύρα γράμματα Βαγγέλη. Μένει φυσικά η διάθεση του ιδιοκτήτη να επενδύσει αυτά τα λεφτά στην ομάδα. Ίσως το επόμενο καλοκαίρι να είναι πιο μεγάλο από το φετινό, τελικά.

Σωστά λοιπόν τα λογαριάζαμε κάποια μέρα αν θυμάσαι. 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα λέει, ότι σκεφτόμαστε όλοι μας. Ακόμα και για το πρωτάθλημα λέει ξεκάθαρα θέλω να το πάρει η ΑΕΚ, αν όμως δεν τα καταφέρουμε προτιμώ να το πάρουν οι ζελες από τις άλλες 2 λινατσες. 

Υπάρχει δηλαδή εδώ άνθρωπος που λέει αν δεν το πάρει η ΑΕΚ, προτιμά να το πάρουν οι βουλγαρες ή οι απόγονοι; 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τσαμπιολι εσοδα καθε χρονο λοιπον.

Ελπιζω Οχι και κερασάκια τυπου Γιαννωτα, γιατι τα εχω συσχετισμένα στο μυαλο μου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duck_Season said:

Ρε τον Ντέμη Μελισσανιδη...

Όταν τα έλεγε ο κοντός βαρούσαν τα νταούλια του ανένδοτου,  τώρα βαράνε οι ζουρναδες του ανεκδότου 

Συκωφυγεπουλατωρα21R

Ρελάνς Ντέμη την άλλη Δευτέρα στη Νόβα, "όποιος θέλει τίτλους να γίνει ΑΕΚ".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panther-21- said:

Μια χαρά τα λέει, ότι σκεφτόμαστε όλοι οι ΑΕΚτζηδες. Ακόμα και στο πρωτάθλημα λέει ξεκάθαρα θέλω να το πάρει η ΑΕΚ, αν όμως δεν τα καταφέρουμε προτιμώ να το πάρουν οι ζελες. Υπάρχει δηλαδή εδώ άνθρωπος που λέει αν δεν το πάρει η ΑΕΚ να το πάρουν οι βουλγαρες ή οι απόγονοι; 

Εγώ πάλι αν δεν το πάρει η ΑΕΚ προτιμώ να το πάρει οαρης.

Μην ξεχνάμε ότι ο πρώτος ανταγωνιστής της ΑΕΚ λόγω Αθήνας είναι η βαζελα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Εγώ πάλι αν δεν το πάρει η ΑΕΚ προτιμώ να το πάρει οαρης.

Και εγώ ο Ιωνικός. Από αυτές που μπορούν συζητάμε. 

Link to comment
Share on other sites

Από τα λόγια του Τσίπη (περάσαμε το χάνιμουν με το γήπεδο) κρατάω ότι είναι εντυπωσιασμένος με Αλμέιδα. Ευχάριστο

Link to comment
Share on other sites

Νταξ ας το σηκώσουμε και ας λέει στο τελος δεν περιμέναμε να το πάρουμε από την πρώτη μας χρονιά στα Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

Από τα λόγια του Τσίπη (περάσαμε το χάνιμουν με το γήπεδο) κρατάω ότι είναι εντυπωσιασμένος με Αλμέιδα. Ευχάριστο

Και για Μανολο γλυκόλογα έλεγε αν θυμάμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×