Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Ανήμερα της ονομαστικής εορτής ο Δημήτρης Μελισσανίδης μίλησε στο Feel Good Radio 104.9 και δήλωσε: «Εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων».

«Εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων, φτιάξαμε ένα γήπεδο στολίδι», δήλωσε στο Feel Good Radio 104.9 και τη Νατάσα Ράγιου ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης μιλώντας ανήμερα της ονομαστικής του εορτής.

Σε ερώτηση για το αν συνειδητοποιεί τι χαρά έχει δώσει στον κόσμο με την δημιουργία του γηπέδου, ο διοικητικός ηγέτης ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης σχολίασε αρχικά: «Η χαρά είναι και δική μου πολύ μεγάλη. Όνειρο ζωής. Πρώτα εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων».

«Κουραστήκαμε αλλά τα καταφέραμε», είπε ακόμη ο κ. Μελισσανίδης και πρόσθεσε: «Έχουμε φτιάξει ένα γήπεδο στολίδι, πρότυπο και πρέπει τώρα και οι νέοι μας να το διαφυλάξουν, να το προσέξουν και να παραμείνει πάντα έτσι όμορφο όπως το παραδίδουμε».

 

Όσο για το αν είναι τυχαίο που η ομάδα μετράει μόνο νίκες από τότε που μπήκε στη Νέα Φιλαδέλφεια ανέφερε: «Το γήπεδο δίνει πάντα την δική του δυναμική αλλά έχουμε και καλή ομάδα. Όλα αυτά τα χρόνια παίζαμε σε αυτό το Νταχάου εκεί , ούτε να το ακούω δεν θέλω αυτό το γήπεδο. Το άχαρο το ψυχρό ΟΑΚΑ. Αλλά τώρα έχουμε το γήπεδο μας, έχουμε και την δεύτερη έδρα μας στα Σπάτα αν χρειαστεί, οπότε βλέπουμε με αισιοδοξία το μέλλον»

Link to comment
Share on other sites

Τελειώσανε οι οικοδομές τώρα. Όλο το βάρος πλέον στην ομάδα. Κάνε την ΑΕΚ δυνατή, πρωταγωνίστρια, πρωταθλήτρια, νταμπλούχο, να τους γαμαει όλους. Χρόνια πολλά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2022 at 10:03 PM, tarasfw said:

Τελειώσανε οι οικοδομές τώρα. Όλο το βάρος πλέον στην ομάδα. Κάνε την ΑΕΚ δυνατή, πρωταγωνίστρια, πρωταθλήτρια, νταμπλούχο, να τους γαμαει όλους. Χρόνια πολλά 

Τελειωσαν οι οικοδομές?  Μάλλον τώρα άρχισαν...  :P

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Τελειωσαν οι οικοδομές?  Μάλλον τώρα άρχισαν...  :P

Φτάνει φτάνει όχι αλλά μπετά 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Φτάνει φτάνει όχι αλλά μπετά 

Τωρα που πήρε φόρα και του λένε ότι φτιάχνει ωραια πράγματα τώρα είναι που θα ρέει το μπετόν.  

Τα οικόπεδα τα έχει,  εχει βρει και ανθρώπους και σκοπεύει να τους αξιοποιήσει.  

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2022 at 9:19 PM, Araujo21 said:

Ανήμερα της ονομαστικής εορτής ο Δημήτρης Μελισσανίδης μίλησε στο Feel Good Radio 104.9 και δήλωσε: «Εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων».

«Εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων, φτιάξαμε ένα γήπεδο στολίδι», δήλωσε στο Feel Good Radio 104.9 και τη Νατάσα Ράγιου ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης μιλώντας ανήμερα της ονομαστικής του εορτής.

Σε ερώτηση για το αν συνειδητοποιεί τι χαρά έχει δώσει στον κόσμο με την δημιουργία του γηπέδου, ο διοικητικός ηγέτης ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης σχολίασε αρχικά: «Η χαρά είναι και δική μου πολύ μεγάλη. Όνειρο ζωής. Πρώτα εκπλήρωσα το δικό μου όνειρο και όλων των ΑΕΚτζήδων».

«Κουραστήκαμε αλλά τα καταφέραμε», είπε ακόμη ο κ. Μελισσανίδης και πρόσθεσε: «Έχουμε φτιάξει ένα γήπεδο στολίδι, πρότυπο και πρέπει τώρα και οι νέοι μας να το διαφυλάξουν, να το προσέξουν και να παραμείνει πάντα έτσι όμορφο όπως το παραδίδουμε».

 

Όσο για το αν είναι τυχαίο που η ομάδα μετράει μόνο νίκες από τότε που μπήκε στη Νέα Φιλαδέλφεια ανέφερε: «Το γήπεδο δίνει πάντα την δική του δυναμική αλλά έχουμε και καλή ομάδα. Όλα αυτά τα χρόνια παίζαμε σε αυτό το Νταχάου εκεί , ούτε να το ακούω δεν θέλω αυτό το γήπεδο. Το άχαρο το ψυχρό ΟΑΚΑ. Αλλά τώρα έχουμε το γήπεδο μας, έχουμε και την δεύτερη έδρα μας στα Σπάτα αν χρειαστεί, οπότε βλέπουμε με αισιοδοξία το μέλλον»

Καλα αν δεν υπήρχε το Νταχάου, θα παρακαλούσαμε τον Απόλλωνα και θα παιζαμε 20 χρόνια μεταξύ Ριζούπολης  και  Άνω Λιοσίων. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Τωρα που πήρε φόρα και του λένε ότι φτιάχνει ωραια πράγματα τώρα είναι που θα ρέει το μπετόν.  

Τα οικόπεδα τα έχει,  εχει βρει και ανθρώπους και σκοπεύει να τους αξιοποιήσει.  

Ακτωρας θα γίνουμε στο τέλος με το γέρο, όχι ποδοσφαιρικό club

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μην χρειαστεί να ξεκινήσουμε τις καλημέρες από Δευτέρα. Πάρε όσα σου χρωστάνε. ΑΕΚάρχη μου!

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Ωχ! Ο Χαγκα

Πολυ χάρηκα που τον ειδα

 

Πουστρες σας γαμαει ο πάντα παΝΤΟΥ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

ΤΙΓΡΗ ΜΟΥ, τα μάρκετινγκ σου, τελειωμό δεν έχουν !!!!!!!!!!!!!!!!

314029070_491900516296598_22639241199473

Ρότα σωστός με το αριστερό το πιρούνι, ο άλλος τσέλιγκας εκ Ελβετίας.

Υγ Μη τρώτε υδατάνθρακες βρε μπουστηδες..

@Hades mode off.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

ΤΙΓΡΗ ΜΟΥ, τα μάρκετινγκ σου, τελειωμό δεν έχουν !!!!!!!!!!!!!!!!

Χρεώνει με το κεφάλι λογικά.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, panther-21- said:

Πουστρες σας γαμαει ο πάντα παΝΤΟΥ 

Τον πανταπαντου τον γαμανε γυφτακια στα Λιόσια για ένα τσιγάρο με αλβανο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gybe21 said:

Ρότα σωστός με το αριστερό το πιρούνι, ο άλλος τσέλιγκας εκ Ελβετίας.

Υγ Μη τρώτε υδατάνθρακες βρε μπουστηδες..

@Hades mode off.

Την πατάτα τσίμπησε, δεν ειχε κόψει το μπεργκερ ακόμα 😄

Τους τρέχει πολύ ο Αλμειδα χρειάζονται ενέργεια.

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μάθω τι περιλαμβάνει η συμφωνία της χορηγίες . Δωρεάν μπέργκερ ?? 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gybe21 said:

Ρότα σωστός με το αριστερό το πιρούνι, ο άλλος τσέλιγκας εκ Ελβετίας.

Υγ Μη τρώτε υδατάνθρακες βρε μπουστηδες..

@Hades mode off.

Αριστεροχειρας μπορει να ειναι ο Ελβετος, και τρώει με δεξι χέρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geologos said:

Αριστεροχειρας μπορει να ειναι ο Ελβετος, και τρώει με δεξι χέρι.

Αυτό. Εν τω μεταξύ ως δεξιόχειρας έχω πολύ καλό αριστερό, άμα χρειαστεί κάνω σουτ στο μπάσκετ, παίζω μπιλιάρδο, στην ανάγκη γράφω κιόλας, αλλά να φάω με το πιρούνι στο αριστερό, ε μα ρε Μπούστη μου, είναι βάσανο. Ιδίως άμα είναι και κάνα ρύζι ή κάτι τέτοιο. Κόβω με το αριστερό και πιρούνι στο δεξί, τέλος. Και ψαλίδι μόνο με το δεξί. Αυτές ήταν οι χρήσιμες πλΕροφορίες σας Σαββάτο πγωί πγωί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×