Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ανακατευτεί ο γέρος. 

Αν φερει Σαντος η τετοιον και αρα ενδεχομενη απολυση του κοστισει 7ψηφιο με το 2 μπροστα, μια χαρα θα κατσει στα αυγα του. Οπως τσιμπουκια επαιρνε στον καθε Λιβαγια και μαγκιες εκανε στον Πεταυρακη και τον Λαμπροπουλο ετσι και εδω κλαρινετο θα κατσει στον Σαντος ή τον Ζαρντιμ κλπ κλπ. Τσαμπα μαγκας ειναι.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Αν φερει Σαντος η τετοιον και αρα ενδεχομενη απολυση του κοστισει 7ψηφιο με το 2 μπροστα, μια χαρα θα κατσει στα αυγα του. Οπως τσιμπουκια επαιρνε στον καθε Λιβαγια και μαγκιες εκανε στον Πεταυρακη και τον Λαμπροπουλο ετσι και εδω κλαρινετο θα κατσει στον Σαντος ή τον Ζαρντιμ κλπ κλπ. Τσαμπα μαγκας ειναι.

Δεν πρόκειται, δε σκέφτεται, δε φτάνει το μυαλό του μέχρι εκεί που λες (να σκεφτεί την αποζημίωση). 

Εκεί φτάνει όταν σκάσει το εξώδικο της αποζημίωσης.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δεν πρόκειται, δε σκέφτεται, δε φτάνει το μυαλό του μέχρι εκεί που λες (να σκεφτεί την αποζημίωση). 

Εκεί φτάνει όταν σκάσει το εξώδικο της αποζημίωσης.  

Τσιμπουκια ο Τιγρης αν ερθει κανας Σαντος κλπ. Εδω ικετευε Λιβαγια (λολ) να ανανεωσει, μεχρι και Καρερα εδιωξε για παρτη του και τελικα τον αφησε να φυγει και ενα 6μηνο νωριτερα επειδη ο μανατζερ του θα εφερνε προταση απο Ιταλια για Σβαρνα 🤡

Ειπαμε για μαγκιες σε Πεταυρακηδες, Λαμπροπουλους και Γιαννικηδες καλος ειναι. Για λιγο πιο πανω Πογετ στελνει αλλους (Μπαγεβιτς). Ε για Σαντος, Βαλβερδε και Ζαρντιμ δεν θα τον ξαναακουσουμε.

Link to comment
Share on other sites


out of topic alert

Λίγο άσχετο αλλα το παραθέτω ως βίωμα, μετά από τις τελευταίες μαύρες μέρες. 
Έπεσα χθες κατά τις 12, κουρασμένος να κοιμηθώ. Έχοντας χαζέψει λίγο ΚΜ έκλεισα τα μάτια μου σκεφτόμενος τι καλά που δεν έχουμε αγώνα μέσα στην εβδομάδα. 
 

καποια στιγμή κατά την διάρκεια της νύχτας, μετά από άνευ ουσίας όνειρα, βρίσκομαι μόνος μου σε μια καφετέρια. Διαβάζω εφημερίδα ήρεμα, απολαμβάνοντας τον ήλιο, μέχρι που ξαφνικά ξεπροβάλει ο Μελ με γνωστή αμφίεση που τονίζει την γεροκοιλια & μαύρο γυαλί εμπόριο αρμανι.

μου λέει να κάτσω; Κάτσε προεδρε λέω, φυσικά. «Σε βλέπω αγχωμένο μου λέει». Είμαι προεδρε του λέω. Δεν πάει καλά η ομάδα. «Ρε μην αγχώνεσαι. Σε 10 λεπτά βάλε sport fm να ακούσεις τι χαφαρα έκλεισα. Και σε μια εβδομάδα να δεις τι προπονηταρα θα φέρω» 

πες μου το όνομα προεδρε, θα δεις μου λέει , με το γνωστό χαμόγελο (χωρίς πούρο)

χαμογελασα, και καπου εκεί πρέπει να ξύπνησα. Ομολογώ γελαγα με την κατάντια μου, να έχω τέτοια έννοια τον Παπαρα και στον ύπνο μου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yiannis_21 said:

Μια ζωή διαχειριζόταν λεφτά άλλων ο πουθενάς, πιστεύεις ότι θα δεχτεί να δώσει το μάνατζμεντ και να διαχειρίζεται τα λεφτά (τουχαχαχαχαα) της ΠΑΕ άλλος;

Άμα βρεθεί κανένα κορόιδο να του τα σκάσει και τον αφήσει να παίζει με τα οικοδομικά του, πιστεύω μια χαρά πασο θα πάει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

ΑΝΤΕ και φερνει και καλυτερο του Σαντος.

Και; 
 

Ένας προπονητης είναι το θέμα τοσον καιρό και το λύσαμε το πρόβλημά μας;

ναι ρε συ θα φερει ξερω γω Μπιελσα και δεν θα λυσουμε τα προβληματα μας

μα τι λεμε τωρα? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι λυνεις προβληματα με την ελευση ΜΕΓΑΛΟΥ προπονητη

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

ναι ρε συ θα φερει ξερω γω Μπιελσα και δεν θα λυσουμε τα προβληματα μας

μα τι λεμε τωρα? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι λυνεις προβληματα με την ελευση ΜΕΓΑΛΟΥ προπονητη

 

Παπαρια «Εννοειται» λεω εγώ.

Και να ψηθεί (για κάποιον περίεργο λόγο) να έρθει ο κάθε Μπιελσα, θα έχει ένα αφεντικό που 

- θέλει να εμπλέκεται σε ολα 

-δεν θα του μαρτυράει το μπατζετ (το οποίο βέβαια θα είναι υποπολλαπλάσιο των αλλων 2)

-θα έχει νεο τεχνικό διευθυντή κανέναν μαθητευόμενο γιες μαν

-θα έχει Γιαννακηδες Παπαδοπουλους από πάνω του και Βασιλομπιλαρους διπλα του 

 

Αν τυχον εννοείς να του ξεκόψει κάποια από τα παραπανω, απλά ξεχνάμε την ελάχιστη πιθανοτητα να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Εγω παντως θα το ξαναγραψω. Κεντροευρωπαιο κοουτς θες.

Kai o Gianikis kentroevropaios einai. 

Link to comment
Share on other sites

Το "δίδυμο" Τίγρης - Σάντος αξίζει να το δούμε έστω και μόνο για το dress code της καταστάσεως.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

Το "δίδυμο" Τίγρης - Σάντος αξίζει να το δούμε έστω και μόνο για το dress code της καταστάσεως.

Επιτομή της κομψότητας.

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει ο Σαντος θα φύγει μιλωντας για σαρδέλες.

Το έχουμε ξαναδει αυτό.

Αποψουλα μου παντα.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Νονός said:

Το "δίδυμο" Τίγρης - Σάντος αξίζει να το δούμε έστω και μόνο για το dress code της καταστάσεως.

 

images (8).jpeg

Link to comment
Share on other sites

Για μένα 3 είναι τα κριτήρια. 
1. Πρωταθλητισμος

2. Προσωπικοτητα

3. Χρόνια παραμονής σε ομαδες

Κλοντ Πιελ, Ρούντι Γκαρσια, Ρουι Βιτορια, Μαρσέλ Κολερ διαθέτουν αυτά τα 3 για μένα πλην Σαντος εννοείται. Πιστεύει κανεις ότι μπορεις  να τους προσεγγίσεις; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Για μένα 3 είναι τα κριτήρια. 
1. Πρωταθλητισμος

2. Προσωπικοτητα

3. Χρόνια παραμονής σε ομαδες

Κλοντ Πιελ, Ρούντι Γκαρσια, Ρουι Βιτορια, Μαρσέλ Κολερ διαθέτουν αυτά τα 3 για μένα πλην Σαντος εννοείται. Πιστεύει κανεις ότι μπορεις  να τους προσεγγίσεις; 

Εξωγήινοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εξωγήινοι.

Σαντος και πολύ μας είναι. Αν και ούτε αυτός δεν πρόκειται. 
 

Το αντικειμενικό ταβάνι σου είναι τύπου Ρεμπροφ, Ιβιτς, Νίκολιτς, Νταμπραουσκας και κανενα πρωην δυνατό όνομα - ταλαίπωρος υπέργηρος με μια στο εκατομμύριο να σου κάτσει Ρεχαγκελ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Σαντος και πολύ μας είναι. Αν και ούτε αυτός δεν πρόκειται. 
 

Το αντικειμενικό ταβάνι σου είναι τύπου Ρεμπροφ, Ιβιτς, Νίκολιτς, Νταμπραουσκας και κανενα πρωην δυνατό όνομα - ταλαίπωρος υπέργηρος με μια στο εκατομμύριο να σου κάτσει Ρεχαγκελ

Τρυπάει ταβάνια με αυτά τα ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Νονός said:

Το "δίδυμο" Τίγρης - Σάντος αξίζει να το δούμε έστω και μόνο για το dress code της καταστάσεως.

Βλέπω @The Magician μέσα.

Θεωρώ ότι θα τοποθετηθεί σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Ας ξεκινήσουν το ψάξιμο, Μάιο να έχουμε νεο προπονητή. Να ξεκινήσει ο σχεδιασμός νωρίς να πάει η ομάδα σωστα σε προετοιμασία. Ας δείξουμε μια σοβαρότητα στα πιο λογικά πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Τρυπάει ταβάνια με αυτά τα ονόματα.

Με διοίκηση Μελ και πολύ μας πέφτουν ακόμα και αυτοί

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Με διοίκηση Μελ και πολύ μας πέφτουν ακόμα και αυτοί

Αδιανόητες υπερβάσεις κάθε ένας από αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×