Jump to content

Recommended Posts

Προπονητής που κάνει.... δημόσιες σχέσεις-να το πω ευγενικά- στα τελευταία παιχνίδια του Καμπιονάτο δεν νομίζω ότι κάνει για την κατάσταση που βρίσκεται η ΑΕΚ τώρα.  Στο οικονομικό κομμάτι με 1Μ+, ειδικά μετά την τελευταία αποτυχημένη του δουλειά, πιστεύω ότι έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Προπονητής που κάνει.... δημόσιες σχέσεις-να το πω ευγενικά- στα τελευταία παιχνίδια του Καμπιονάτο δεν νομίζω ότι κάνει για την κατάσταση που βρίσκεται η ΑΕΚ τώρα.  Στο οικονομικό κομμάτι με 1Μ+, ειδικά μετά την τελευταία αποτυχημένη του δουλειά, πιστεύω ότι έρχεται.

Καλός προπονητής με ωραίες ομάδες στο μάτι. 

Για το άλλο που λες, θα τον εκτιμήσει ο ΓΠ και ίσως τον αφήσει να δουλέψει χωρίς τρικλοποδιές. 

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πάρει τους πρώην προπονητές της Ρόμα αμπαριζα, Ρανιέρι και Φονσεκα οι επόμενοι? Πάντως μοιάζει εφικτή περίπτωση και έχει δείξει πράγματα στο παρελθόν αν και είναι ξεκάθαρα σε πτώση προπονητικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Καλός προπονητής με ωραίες ομάδες στο μάτι. 

Για το άλλο που λες, θα τον εκτιμήσει ο ΓΠ και ίσως τον αφήσει να δουλέψει χωρίς τρικλοποδιές. 

Καλός προπονητής μπορεί να είναι. Όμως αυτό που έγραψα, εμένα ατομικά με κάνει να λέω όχι.  Βέβαια θα έχει κ ενδιαφέρον να μάθουμε πως από τα 2.5Μ , φτάσαμε στο 1Μ, αν κ το είχα προβλέψει λίγα σχόλια πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Καλός προπονητής μπορεί να είναι. Όμως αυτό που έγραψα, εμένα ατομικά με κάνει να λέω όχι.  Βέβαια θα έχει κ ενδιαφέρον να μάθουμε πως από τα 2.5Μ , φτάσαμε στο 1Μ, αν κ το είχα προβλέψει λίγα σχόλια πιο πάνω.

Κάθε αγορά έχεις τα τιμολόγια της. 

Στα ίδια έπεφτε π.χ. πέρσι ο Παπασταφίδας. 

Δεν είναι θέμα αν ρίχνει το κασέ που λέμε, το θέμα είναι το όλο πρότζεκτ να είναι σοβαρό και φυσικά επείδη είσαι η ΑΕΚ των Μίμηδων είναι επιλογή να κλείσει η εκκρεμότητα. 

Μακάρι να έρθει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κάθε αγορά έχεις τα τιμολόγια της. 

Στα ίδια έπεφτε π.χ. πέρσι ο Παπασταφίδας. 

Δεν είναι θέμα αν ρίχνει το κασέ που λέμε, το θέμα είναι το όλο πρότζεκτ να είναι σοβαρό και φυσικά επείδη είσαι η ΑΕΚ των Μίμηδων είναι επιλογή να κλείσει η εκκρεμότητα. 

Μακάρι να έρθει. 

Όταν κινείσαι-θεωρητικά- σε προπονητές των 2Μ+ τότε είναι λίγο παράδοξο να έχεις τέτοιο χάσμα οικονομικό στις επιλογές σου, εκτός κ αν ψάχνεις κ την εναλλακτική σε περίπτωση που εκεί που έχεις στοχεύσει δεν πετύχεις τπτ. Από εκεί κ μετά συμφωνούμε ότι πρέπει επιτέλους το όποιο πρότζεκτ να είναι σοβαρό κ θα πρέπει ο λόγος του προπονητή να είναι ο σημαντικότερος στο αγωνιστικό κομμάτι. Η επιλογή προπονητή θα δείξει πολλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Απολους αυτους που είχαμε όλα αυτά τα χρόνια καλυτερος είναι.  

Απλά δν ειναι και τοπ όπως μας έλεγαν ότι θα; φερουν

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε κατι καλυτερο, αλλα δε μπορουμε να φερουμε κατι καλυτερο. Ρισκο φαινεται ο συγκεκριμενος με τις 3 τελευταιες θητειες του πληρως αποτυχημενες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

 Βέβαια θα έχει κ ενδιαφέρον να μάθουμε πως από τα 2.5Μ , φτάσαμε στο 1Μ

Και που 'σαι ακομα

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bukowski said:

Και που 'σαι ακομα

Έχει προβλεφθεί το στόρι. Απλά δεν το περίμενα τόσο γρήγορα. Ο Ζαχος ήταν πολύ μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι όλα τα ονόματα που βγαίνουν είναι ήδη καμμένα. Στο κάτω κάτω αν δεν μιλήσει ο δάσκαλος δεν πιστεύω τπτ. Πάντως μάλλον κάνουν κινήσεις κ δεν περιμένουν τη λήξη των πλει οφ

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MITSAKLAS said:

Πολύ καλή περίπτωση, δε νομίζω ότι οι Μίμηδες μπορούν να φτάσουν εκεί. 

Προσωπικά ο συγκεκριμένος, αποτελεί μεγάλη αδυναμία. 

 για δες στο 58:55

Δεν νομίζω να θεωρείται, "καλός"

 

Hellas Verona Hellas Verona
Manager
21/22 (Jun 7, 2021)  21/22 (Sep 14, 2021)  4 0.75
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Manager
20/21 (Aug 3, 2020)  20/21 (Feb 22, 2021)  26 0.81
UC Sampdoria Sampdoria
Manager
19/20 (Jun 22, 2019)  19/20 (Oct 7, 2019)  8 0.75
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Rigas21 said:

 για δες στο 58:55

Δεν νομίζω να θεωρείται, "καλός"

 

Hellas Verona Hellas Verona
Manager
21/22 (Jun 7, 2021)  21/22 (Sep 14, 2021)  4 0.75
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Manager
20/21 (Aug 3, 2020)  20/21 (Feb 22, 2021)  26 0.81
UC Sampdoria Sampdoria
Manager
19/20 (Jun 22, 2019)  19/20 (Oct 7, 2019)  8 0.75

Δεν πρόκειται να κάτσω να ασχοληθώ με τον μυρωδιά τον Διαμαντόπουλο.

Τον Ντι Φραντζέσκο τον έχω επισημάνει από εποχές Σασουολο.

Είχε κάνει εξαιρετική δουλειά.

 

Υ.Γ. Ο Διαμαντόπουλος αν ήταν να θέλει τον Ντι Φραντζέσκο ο γαύρος θα είχε 3ωρο βλογκ με πίπες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, giorgospalataki said:

Πελεγκρινο Αργεντινός πιο καλά απ'τον Ιταλό μακαρονα

Και αυτός είναι πολύ καλή περίπτωση.

Το πρόβλημα δεν είναι τα ονόματα που έχουν ακουστεί, το πρόβλημα στο αγωνιστικό είναι ότι μπλέκονται και περνιούνται για ειδικοί οι Μιμηδες.

Link to comment
Share on other sites

Ο εθναρχης σε όλα τα θέματα της ΑΕΚ θυμίζει εκείνο το σκετς με τον τυπο που σκύβει να πιάσει ένα τενεκεδακι και το κλωτσάει και ξανασκυβει και το ξανακλωτσαει και αυτό γίνεται ξανά και ξανά και ξανά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ο εθναρχης σε όλα τα θέματα της ΑΕΚ θυμίζει εκείνο το σκετς με τον τυπο που σκύβει να πιάσει ένα τενεκεδακι και το κλωτσάει και ξανασκυβει και το ξανακλωτσαει και αυτό γίνεται ξανά και ξανά και ξανά.

Θα αποτύχει όποιος και να έρθει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κανονικοί προπονητές και οι δύο, σε μια κανονική ΑΕΚ δεν θα τους ήθελα ποτέ, για την ΑΕΚ του Μελισσανίδη πρέπει να το πάρουμε αποφαση οτι ίσως είναι και υπέρβαση. Αν ήταν να επιλέξω με το ζόρι κάποιον θα ήταν τον Αργεντίνο γιατί έχω την αίσθηση οτι φτιάχνει λίγο πιο σκληροτράχηλες ομάδες και η ΑΕΚ το χρειάζεται άμεσα αυτό. Κατά τα λοιπά υπάρχουν αρκετοί παρόμοιοι προπονητές εκει έξω. Θα ήθελα κάτι πολύ μεγαλύτερο αλλά δυστυχώς πρέπει να προσγειωθούμε. Αυτή τη στιγμή είσαι ένα μπουρδέλο σε τριτοκοσμικό πρωτάθλημα που κατά πάσα πιθανότητα μένεις εκτός Ευρώπης. Και πολύ μας πέφτουν οι εν λόγω

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, billy21 said:

Καλός προπονητής μπορεί να είναι. Όμως αυτό που έγραψα, εμένα ατομικά με κάνει να λέω όχι.  Βέβαια θα έχει κ ενδιαφέρον να μάθουμε πως από τα 2.5Μ , φτάσαμε στο 1Μ, αν κ το είχα προβλέψει λίγα σχόλια πιο πάνω.

Άδειασε inbox σου στέλνω σύννεφο να πεσεις

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Man Of Faith said:

Άδειασε inbox σου στέλνω σύννεφο να πεσεις

Πιάσε και μένα ένα συννεφο

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκα και γω λεω θα παρουμε αυτον Manuel Pellegrini

Τελικα παμε σε αυτο S. Pellegrino φυσικό μεταλλικό νερό ανθρακούχο (750ml) - ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Στρατος ....

Μου θυμίζει έναν Αλβανό που τον είχα να μου κουβαλάει τα μάρμαρα

κλαμα

Screenshot_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×