Jump to content

Recommended Posts

Με το που έσκασε το άρθρο από το εξωτερικό για το δεκάρι, μας τελείωσε και ο κυριος. Εθιξαν τον αγαπητικο, σχόλασε ο γάμος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ;;

Στο ξενοδοχειο ναι. Μην μιλησει σε κανεναν 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bukowski said:

Ολοκληρώθηκε η συνάντηση του Δημήτρη Μελισσανίδη με τον Ματία Αλμέιδα. Οι δύο άνδρες μίλησαν επί ώρες για το ενδεχόμενο συνεργασίας και στη συνέχεια δείπνησαν. Όπως ενημέρωσε η ΑΕΚ δεν θα υπάρξει επίσημη ενημέρωση από την πλευρά της. Πιθανότατα αργότερα θα γίνουν γνωστές λεπτομέρειες για τη συνάντηση.

Ο Ανδρέας δεν έδωσε/δεν ξέρει  τίποτα, κάτι Κεφτεδες και σια θα προσπαθήσουν να μιλήσουν με το αφεντικό (αν δεν κοιμηθεί νωρις). 
Τιποτα περισσότερα, τίποτα λιγότερο.

Μου φαίνεται δύσκολο να χαλάσει εμένα παντως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Με το που έσκασε το άρθρο από το εξωτερικό για το δεκάρι, μας τελείωσε και ο κυριος. Εθιξαν τον αγαπητικο, σχόλασε ο γάμος 

Το λες και υποπτο το αρθρο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να πήγε γραφείο τίγρη κ να έφυγε έτσι… εκεί οποίος πάει υπογράφει ( κορδεροι, Αραβίδης κλπ)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ο Ανδρέας δεν έδωσε/δεν ξέρει  τίποτα, κάτι Κεφτεδες και σια θα προσπαθήσουν να μιλήσουν με το αφεντικό (αν δεν κοιμηθεί νωρις). 
Τιποτα περισσότερα, τίποτα λιγότερο.

Μου φαίνεται δύσκολο να χαλάσει εμένα παντως.

Κατα 99% εχει χαλασει λεω εγω

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ πιστεύω ότι έχει χαλάσει. Απλά πήραμε κάποιες μέρες ακόμη λόγω Πάσχα, aka να βρούμε κάποιον φθηνότερο με μικρότερο σταφ.

Link to comment
Share on other sites

ρεπορτάζ ΑΕΚ σου λέει . Πήγαν για δείπνο Μελισσανίδης Αλμειδα . Τελείωσε το δείπνο Μελισσανίδη Αλμειδα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι προφανης η διαθεση να τον κοντυνουν παντως ως image περαν του προπονητικου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λεω θα έχει πιει τα κρασακια του ο Μελισσανίδης και δεν θέλει να τον ενοχλήσει ο Αντρίκος.

Link to comment
Share on other sites

Το ενωση.γρ με τα αποκλειστικα παντως ειναι μουγκα. Τιποτα δεν εχει γραψει. Κατι αοριστα αρθρα του Καζαμπουμπου . "οποιον και αν αεπιλεξει η ΑΕΚ υπαρχει μια προυποθεση για επιτυχια" 

ναχαμε να λεγαμε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Το ενωση.γρ με τα αποκλειστικα παντως ειναι μουγκα. Τιποτα δεν εχει γραψει. Κατι αοριστα αρθρα του Καζαμπουμπου . "οποιον και αν αεπιλεξει η ΑΕΚ υπαρχει μια προυποθεση για επιτυχια" 

ναχαμε να λεγαμε 

Οποιον και να επιλεξει και εχει φωτο τον Αλμειδα. Σαν να σου λεει, οποιον Αλμειδα και να επιλεξει.

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας 1.2Μ κ 7 άτομα προσωπικό συνολικά, είναι τιμή κόστους.  Και αυτή με μπόνους στόχων, που νταξ θα φροντίσουν οι γνωστοί να μην τα πάρει ποτέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως όλο αυτό να είναι και το κόμπλεξ κάποιων απέναντι σε μια αναγνωρισμένη προσωπικότητα. Σε φάση άραξε, ξερεις ποιοι είμαστε εμείς κλπ…Να δείξουν ότι έχουν το πάνω χέρι, ότι είναι κάποιοι κλπ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πως φτάσαμε από εκεί που είχε «δώσει τα κλειδιά» να τους περνάει συνέντευξη χωρίς να έχουν κοινή γλώσσα επικοινωνίας πάντως ε 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, billy21 said:

Λίγες μέρες ακόμη κ θα φτάσουμε κ στον Άκη τον Μάντζιο,  

Κουφάλες, την ψήσατε έτσι και ....

Θα σας φέρω εν ενεργεία προπονητή της Α' ομάδας να κάνει Απονομή Σούπερ Καπ ΠκΟ και θα σας φύγει ο τάκος !!!!!!!!!

xaiman.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ όταν ακούσαμε το όνομα είχαμε ξενερώσει σχεδόν, αλλά με παρέμβαση buko και τα γνωστά καραγκιοζιλίκια τίγρη που θα φέρει Ατματζίδη, παρακαλάμε να υπογράψει. This is AEK

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα έρθει καλός προπονητής και αν θα πιάσει στην ομάδα είναι αφημένα ξεκάθαρα στην τύχη.

Οπότε εμείς το μόνο που μπορούμε να ελπίζουμε είναι να είμαστε τυχεροί.

Να είμαστε τυχεροί με το να είναι ο Αλμέιδα καλός προπονητής

Και να είμαστε τυχεροί με το να πιάσει στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον Ήδη ετοιμάζονται τα άρθρα ότι παμε σε, κάτι καλυτερο κτλ κτλ. 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον ξέρω τον κύριο, τον πάω γιατί είναι μαλλιάς και παιζει να είναι κατακάθι, αλλά προπονητής δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να θεωρείται. Τέλος πάντων, Γιαννικη και κάτι τέτοιους έχεις τα τελευταία χρόνια, θέλω να πω ότι η ΑΕΚ με τις επιλογές που έχει κάνει εσχάτως, στη θέση του προπονητή και αλλού, δεν είναι σε θέση σαν μέγεθος να αμφισβητεί ούτε αυτον, ούτε οποιοδήποτε άλλο σουργελο φέρουν για προπονητή.

Η ΑΕΚ είναι τόσο αστεία περίπτωση που οποιοσδήποτε καταδεχτει να κάτσει στον πάγκο της, χάρη μας κάνει.

Δημήτρη Μελισσανίδη μακάρι να μην προλάβεις Μ. Πέμπτη ζωντανός

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×