Jump to content

A.E.K.- σκουλήκι (Playoffs, 4η αγ.): 10/04/22, 19:30, CosmoteSport 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Επίσης μόνο πάνω από τα Γιάννενα θα βγουν, δηλαδή Ευρώπη δεν υπάρχει περίπτωση οποίος και αν το πάρει

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι κάτι δηλώσεις μπάρμπατιγρη εκεί κατά το '14 ότι το πιο εύκολο είναι να φτιάξεις ομάδα ή κάτι τετοιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Γκρεγκόρζ Κριχόβιακ αποδοκιμάστηκε από τον κόσμο της ΑΕΚ 

χαχαχαχαχαχαχαχ χαχαχαχαχαχαα 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι χτίσαμε γήπεδο χωρίς δάνειο, θα σας έλεγα να μην απομακρύνεστε κ πολύ απ την παραλία. Ας το αφήσουμε να... εξελιχθεί.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα χωρις ευρωπη, 1 εξτρα μηνας ξεκουρασης απο αυτη τη σκληρη χρονια με κοβιντ, 1 εξτρα μηνας ψαξιμου προπονητη "οχι απλα για να παρουμε" και σοβαρος προγραμματισμος της ΑΕΚ της Αγιας Σοφιας, χωρις αγχος και βιασυνης του χτισιματος της ομαδας, μην τυχον και αποκλειστουμε απο καμια Βελεζ. 

Αυτα ακριβως σκεφτεται ο Γεμιστανας αυτη τη στιγμη οτι και να λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για μια τραγωδία από όπου και να το πιάσεις.

Ομάδα που της αξίζει να μεινει εκτός Ευρώπης.

Οπαδοί ευνουχισμένοι (λευτεριά!).

Στο 96 με εγκαλεσε ο μπροστινος μου γιατί έβριζα τον Μανταλο (πάπιας).

Οριακά δεν παίξαμε μπουκέτα.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μελλισανιδηςςς οεο μελισσανιδης

Μελλισανιδηςςς οεο μελισσανιδης

Μελλισανιδηςςς οεο μελισσανιδης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Στο 96 με εγκαλεσε ο μπροστινος μου γιατί έβριζα τον Μανταλο (πάπιας).

Επρεπε να του πεις οτι σου θυμισε τα τρεξιματα του μπεν τζονσoν

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ αν βγουμε Ευρωπη κάτι έγινε. Πάλι ρεζίλι θα γίνουμε από καμια βελεζ

 

Link to comment
Share on other sites

εχω να παω γηπεδο απο το τελευταιο ματς προ κοβιντ με αρη κυπελλο . ελεγα και εγω για φιλαδελφεια κτλ να το ζησουμε . εε παρα πολυ δυσκολα θα με ψησει αυτο τσιρκο που εχει φτιαξει . μιλαμε για ξηλωμα οχι αστεια με πρωτο τον ιδιο .

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις σταματηστε με το "να μη βγουμε Ευρώπη καλυτερα", αυτό ακριβως θέλει και ο Μίμης να φτάσουμε να λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ρε σεις σταματηστε με το "να μη βγουμε Ευρώπη καλυτερα", αυτό ακριβως θέλει και ο Μίμης να φτάσουμε να λεμε.

Μονοι μας αυτομαστιγωνομαστε χρονα τωρα. Ο μιμης μια χαρα θα βολευτει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμυνα παιδικη χαρα....ομαδα χωρις αυτοματισμους και αγωνιστικο πλανο..αυτο ηταν το εργο που παρακολουθησαμε ολη τη χρονια γιατι να αλλαξει τωρα?Καθε πικραμενος μαζι μας πιστευει οτι μπορει να παρει αποτελεσμα δειτε δηλωσεις καργα https://www.aek365.org/a-852442/karga-euxomai-me-thn-aek-na-paroume-to-prwto-ma-triponto.htm 

Δεν υπαρχει σωτηρια μαγκες πλεον η ομας βλαπτει σοβαρα την ψυχικη μας υγεια,πραγματικα δεν εχω κουραγιο ουτε να τους κραξω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή να γίνει και καμια σοβαρότερη κουβέντα για το ρόστερ.

Δλδ κι εκεί έχεις περισσότερα θέματα από όσα νόμιζες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δηματο και Κοσμά, θα περιμένουμε πολυ ακόμα να τα πάτε καλύτερα από Ντεμη και Θανοπουλο αντίστοιχα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν αρχισει η σκουπα απο τα στελεχη ΣΥΝΤΟΜΑ δεν θα αλλαξει κανενας Γκαρσια και να ερθει.  Η ομαδα εχει σοβαρότατα θεματα σε πολλους τομεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Κάποια στιγμή να γίνει και καμια σοβαρότερη κουβέντα για το ρόστερ.

Δλδ κι εκεί έχεις περισσότερα θέματα από όσα νόμιζες.

Ισχύει και αυτό και γενικά αυτό που βλέπω ειναι ότι η ομάδα ξαναγύρισε σε όλα τα επίπεδα στο '15-'16, χωρίς τις νίκες στα ντέρμπι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Κάποια στιγμή να γίνει και καμια σοβαρότερη κουβέντα για το ρόστερ.

Δλδ κι εκεί έχεις περισσότερα θέματα από όσα νόμιζες.

Εκει όμως δεν μπορουσες να ξερεις απο την αρχη της χρονιας οτι ο πχ βρανιες θα ειναι ετσι, οτι θα αλλαζες 2 προπονητες και θα κατεληγες με υπηρεσιακο.

Ηξερες οτι ποναγες στο κεντρο. στην πορεια φαινεται οτι πονας παντου οχι ομως παντου λογω ελλειψης ποιοτητας αλλα και λογω προπονητικων παλλινοδιων.

 

Για το ματς, να πω την αμαρτια μου θεωρω πολυ περιεργο τον τραυματισο του στανκοβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Οι παίκτες της Ένωσης είχαν για μια ακόμα φορά απογοητευτική εμφάνιση στο παιχνίδι με τον Άρη στο ΟΑΚΑ και ο κόσμος εξέφρασε την απογοήτευσή του στα τελευταία λεπτά.

Συγκεκριμένα οι φίλοι της ΑΕΚ φώναζαν «παίκτες μπ@@@@λα βγάλτε τη φανέλα» προς τους ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου που μετά την ήττα από τον Άρη έμειναν πλέον στην 4η θέση μαζί με τον Παναθηναϊκό.

Την καλησπερα μου στα παιδια. 

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που διάβαζα ότι είχε δουλέψει ο Γιαννίκης μπροστά την ομάδα.

Μιλάμε για τον πούτσο ομάδα εντελώς.

ΟΛΟΙ κάθονται πίσω και βγαίνουν με αιφνιδιασμούς. ΟΛΟΙ. Και δεν ξέρεις πώς να το διαχειριστείς αυτό.

Θέλει γερό ξεσκαρτάρισμα. 

Άμραμπατ, Τσιντώτας, Βράνιες, Τζαβέλλας, ΛεΤαλέκ, Τάνκοβιτς, Μάνταλος και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις ΜΠΟΥΛΟ

Τσούμπερ, Γκαρσία Αραούχο σήμερα για τον ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΒΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Δύο γκολ σήμερα που δεν τα έτρωγαν ούτε ερασιτέχνες..... ξεφτιλικι χωρίς πάτο, χωρίς έλεος

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bad_habiT said:

Αμυνα παιδικη χαρα....ομαδα χωρις αυτοματισμους και αγωνιστικο πλανο..αυτο ηταν το εργο που παρακολουθησαμε ολη τη χρονια γιατι να αλλαξει τωρα?Καθε πικραμενος μαζι μας πιστευει οτι μπορει να παρει αποτελεσμα δειτε δηλωσεις καργα https://www.aek365.org/a-852442/karga-euxomai-me-thn-aek-na-paroume-to-prwto-ma-triponto.htm 

Δεν υπαρχει σωτηρια μαγκες πλεον η ομας βλαπτει σοβαρα την ψυχικη μας υγεια,πραγματικα δεν εχω κουραγιο ουτε να τους κραξω

Θα γινουμε αλκοολικοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Οι παίκτες της Ένωσης είχαν για μια ακόμα φορά απογοητευτική εμφάνιση στο παιχνίδι με τον Άρη στο ΟΑΚΑ και ο κόσμος εξέφρασε την απογοήτευσή του στα τελευταία λεπτά.

Συγκεκριμένα οι φίλοι της ΑΕΚ φώναζαν «παίκτες μπ@@@@λα βγάλτε τη φανέλα» προς τους ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου που μετά την ήττα από τον Άρη έμειναν πλέον στην 4η θέση μαζί με τον Παναθηναϊκό.

Την καλησπερα μου στα παιδια. 

Γράφουν σαν παοκτσηδες αρδ 4η θέση ενώ είμαστε 5οι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×