Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Το Project Anel Sabanatzovic ξέρουμε που βρίσκεται ; 
 

 

ο ΚΚ ήταν ενθουσιασμένος μαζί του 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το Project Anel Sabanatzovic ξέρουμε που βρίσκεται ; 
 

 

ο ΚΚ ήταν ενθουσιασμένος μαζί του 

Οτι γινεται με ολα τα προτζεκτ και τα πουλεν του ΚΚ

 

Εξαφανιζονται σαν τα αεροπλανα στο τριγωνο των Βερμουδων 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, baRon21 said:

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

αλλοι έγραφαν για καβανιδες ντιεγκο κόστες και κάτι αλβανοβελγους και έταζαν σουίτες ώστε να εξασφαλίσει ο κυρΜητσος άλλο ένα διαρκειας.

cc @The Magician @MITSAKLAS

Μου έφερε Φαν Βεερτ δεν έχω παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tzav said:

O Σαμπαναζοβιτς ήταν μουσουλμάνος...

 

 

Άμα δε βλέπαμε βασικούς το Χατζησαφί και το Τζαβέλλα πιστεύω όλοι θα έιμασταν υπερευχαριστημένοι απ'την ενίσχυση... πόσο έξω θα έπεφτε το καράβι αν έφερνε εκείνον τον Πλάνιτς κι ένα αριστερό μπακ σαν αυτόν το Γάλλο που πήρε για δεξιά... κι ας μην έβγαιναν...

 

Αυτά τα δυο και εναν αμυντικο χαφ έστω εναλλακτικό  γιατί ο Δανός θα σκάσει.

Να πω παντως ότι τον Μοχαμαντι τον θεωρω πιο υποφερτό από τον Χατζισαφι και ότι πρέπει να δούμε τον Μουκουντι για να δούμε αν εξηγείται τόση συμπάθεια στον Τζαβέλλα (ο οποιος πιστεύω ότι δεν τα έχει παει άσχημα ως τωρα, αλλά ξέρουμε τι καρνάβαλος είναι οκ)..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, chris manousopoulos said:

Ειχαμρ ποτε μουσουλμανο παικτη που προσεφερε; 

Ο Σαμπα αν θυμάμαι καλά μουσουλμάνος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προσδοκίες από τον Φαν Βεερτ.

Ειλικρινείς να είμαστε.

Ότι μπορέσει να προσφέρει καλοδεχουμενο.

Ούτε σαν όνομα, ούτε σαν χαρακτηριστικά είναι αυτό που θέλαμε.

Καταλήγω ότι το καλύτερο δεύτερο φορ που φέραμε επί Μίμη, ήταν ο Πεκχαρτ που με τόσο ελαφρά τη καρδία τον διώξαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MikrosKaiAtropos said:

Τοτε ειχαμε σοβαρο διοικητικο ηγετη,ισως και να ισχυε.

Τρομερό αβαταρ είχες καποτε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο Σαμπα αν θυμάμαι καλά μουσουλμάνος είναι.

Me mikro onoma Refik ti allo tha borouse na htane?  Mao Mao? 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goku21 said:

Αστείος παιχτης είναι ο αμραμπατ...εχει ένα ταλέντο αλλα πολυ μέτριος... Δεν αξίζει να τον εχεις στο ρόστερ. 

Αυτό που θα μου μείνει ως εικόνα από τον Αμραμπατ είναι που τους είχε καταπιεί στο τηγάνι στο ματς του πρωταθλήματος και τα θαλασσωνε στην τελική επιλογη.Ειχα χρόνια να δω τέτοια καρύδια από παίκτη μας εκεί μέσα.Κατα τ άλλα δεν μπορώ να αξιολογήσω αν είναι παικταράς που μας τρολαρει ή απλά παίζει μονο με την φυσική του κατάσταση και τον σωματοτυπο του που είναι τανκ.Σε μια ιδανική ΑΕΚ θα ήθελα στον πάγκο έναν τέτοιο παίκτη αλλά εδώ δεν έχουμε καλύψει βασικές ανάγκες.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, felman said:

Me mikro onoma Refik ti allo tha borouse na htane?  Mao Mao? 😂

Ε ναι, απλά δεν ήμουν 100% σίγουρος αλλά 99,9%

Link to comment
Share on other sites

Αν αποδεχτεί τον ρολο της αλλαγής στο 70 μπορεί να είναι πολύτιμος ο Άμραμπατ.

Πιο πολύ με ανησυχεί πλέον ο Τσουμπερ εμένα. Δεν τον βλέπω να «φτουράει» ως αριστερος γουινγκερ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Σιντιμπε οπως με ενημέρωσαν απο το κοντρόλ (κυριολεκτικα) ερχεται 00:45 με Αιγαιου

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα αφου δεν πηρε αρ.μπακ να βαλει τον τσουμπερ εκει.

Βιντα Σιντιμπε ειναι μεταγραφες Αγιασοφιας εστω δυο τις εκανε αλλα ηθελε αλλες δυο τετοιες.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nikos said:

Αν αποδεχτεί τον ρολο της αλλαγής στο 70 μπορεί να είναι πολύτιμος ο Άμραμπατ.

Πιο πολύ με ανησυχεί πλέον ο Τσουμπερ εμένα. Δεν τον βλέπω να «φτουράει» ως αριστερος γουινγκερ.

Ρε σεις, επειδη γινεται συνεχεια λογος για τον Τζουμπερ. Πεφτουν πανω του συνέχεια 2-3 παιχτες. Δεν ειναι δηλαδη Μανταλος που τον αφήνουν και μαρκαρουν αλλους. ΟΚ δεν εχει την ποιότητα να κανει πουτανα σε καθε φαση 2-3 παιχτες (αν ηταν τετοιο επιπεδο θα έπαιζε στην Σιτυ), αν όμως έχει ισάξιους και εξισου επικινδυνους γυρω του, θα αλλάξει το πραγμα γιατι θα αναγκαστούν να κοιτάζουν και εκείνους. Χωρια πως παίρνει προσπάθειες, σουτάρει, σεντραρει, μπουκάρει κλπ δεν κρύβεται δηλ. ΟΚ καποια δεν του βγαινουν (ακομα) αλλα θα σπάσει το ροδι. Επισης δεν ειναι αριστερός winger αλλα αριστερός χαφ. Δεν ειναι LW ειναι LM. Την δε θεση του αριστερου φουλ μπακ χαφ την έχει παίξει 2 σεζον σε επιπεδο Μπουντεσλιγκας με Ναιγκελσμαν προπονητη που έπαιζε τριαδα πισω. Δηλαδη αν καποιος το ξερει το συστημα αυτο ειναι ο Τζουμπερ, ο οποιος ειναι και αθληταρας συν τοις άλλοις. Γενικα θα πρότεινα να χαλαρώσουμε λιγο με τον Τζουμπερ, ο οποιος ειναι ευκολα στο τόπ5 παιχτων της λίγκας και θα ταν βασικότατος σε ολες τις ομαδες. Αυτα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσουμπερ έχει αποδείξει ότι είναι παιχταρας. Είναι πρόβλημα μας αν δεν τον εκμεταλλευομαστε, όχι πρόβλημα του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε καθε ματς πεφτουν 2και 3 στον Τσουμπερ και στον Αμραμπατ ή στον δεξι winger με παγιδες να κλεψουν μπαλα επειδη ειναι μονοι χωρις βοηθειες και απο τα μπακ. Αυτο εχει γινει σε πολλα ματς/ Αυτο πρεπει να διορθωσουμε και οχι να κραζουμε τον Τσουμπερ που δεν περναει 3 παικτες και να σκοραρει κιολας

Link to comment
Share on other sites

Στην συγκεκριμένη θέση εγραψα ότι με ανησυχεί ο Ελβετός, αριστερος γουινγκερ.

 Διοτι αν παίξει LM ή εσωτερικός είναι καλυτερος. Το τελευταίο μαλιστα το είδαμε μονο στο ματς με τον ΟΦΗ περυσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Ο Τσουμπερ έχει αποδείξει ότι είναι παιχταρας. Είναι πρόβλημα μας αν δεν τον εκμεταλλευομαστε, όχι πρόβλημα του. 

Μια χαρα τον εκμεταλλευομαστε, απλα εχουμε στο μυαλο μας οτι θα περάσει 3 παιχτες και θα σκοράρει ε δεν υπαρχουν αυτα πουθενά σήμερα. ΟΚ δεν εχει άψογα τελειωματα, αλλα ειναι αρχίσατε, δεν κρύβεται και σου δίνει άπειρη ενταση αριστερα πανω-κατω διαρκως + ποιότητα, δεν τρέχει δηλαδη σαν μαλακας οπως ο Σιμανσκι + οτι ειναι τακτικά άψογος. Αμα μπουν κι αλλο οι Πινεδα, Αραουχο, Ελιασον και λοιποί, οποτε δεν εχει ο αντίπαλος να του ρίχνει 2-3 παιχτες (δηλ ποιον να μαρκαρει τον Μανταλο; Lol) θα κανει οργια. Στα σοβαρά τώρα, αν μεινει ο Αλμειδα και αρχισει να δένει η ομαδα, θεωρω οτι ο Τζουμπερ ειδικα θα σπείρει ειδικα στον β' γυρο. 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έβαλα κάποια πιθανά σχήματα αν είδατε. Βέβαια αναγκάζομαι και βάζω συνεχεια τον Μοχαμαντι, δε μου βγαινει αλλιώς (τον Χατζισαφι αριστερα πίσω τον θεωρω εντελως κλόουν)

Εννοειται δεν βάζω βασικό τον Μάνταλο 

 

http://www.kitrinomavro.com/board/index.php?/topic/3684-ροστερ-2022-2023/&do=findComment&comment=714256

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εδώ έβαλα κάποια πιθανά σχήματα αν είδατε. Βέβαια αναγκάζομαι και βάζω συνεχεια τον Μοχαμαντι, δε μου βγαινει αλλιώς (τον Χατζισαφι αριστερα πίσω τον θεωρω εντελως κλόουν)

Εννοειται δεν βάζω βασικό τον Μάνταλο 

 

http://www.kitrinomavro.com/board/index.php?/topic/3684-ροστερ-2022-2023/&do=findComment&comment=714256

Εγω πιστευω οτι προτιμάει Χατζησαφι γιατί είναι ο μοναδικός στην αμυνα που μπορεί να βγάλει την μπαλα μπροστα αξιοπρεπώς. Επρεπε να χουμε CB που να πασάρει σωστα (θυμηθείτε Τσιγκρινσκι πχ με Βρανιες).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι προτιμάει Χατζησαφι γιατί είναι ο μοναδικός στην αμυνα που μπορεί να βγάλει την μπαλα μπροστα αξιοπρεπώς. Επρεπε να χουμε CB που να πασάρει σωστα (θυμηθείτε Τσιγκρινσκι πχ με Βρανιες).

Για αυτό το κάνει αλλά μπάζει ο τύπος..

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσουμπερ δεν είναι ο επιδραστικος παικταράς που πίστεψα στην αρχή της περσινής σεζον ότι είναι, αλλά δεν είναι και καμιά τρύπα.

Τίμιος, τα δίνει όλα, αλλά του λείπουν βασικά στοιχεία. Δεν ξέρω αν τα είχε παλιότερα και απλά τον έκαψε η ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Εννοειται δεν βάζω βασικό τον Μάνταλο 

Ειναι καποιες προσβολες που μπορω να τις ανεχτω,καποιες αλλες ομως ξεπερνουν καθε οριο.

Ως εδω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×