Jump to content

Recommended Posts

Εντάξει το Βέρα είναι μινι κρουαζιερόπλοιο αλλα γενικά η "κουλτούρα" είναι "ποτέ ξυπόλυτος" γιατί έχεις αρκετές πιθανότητες να κτυπήσεις, να πατήσεις κάτι κλπ. Ακόμη και όταν όμως είσαι ξυπόλυτος κάλτσες/σοσόνι είναι έγκλημα γιατί θές σταθερό πάτημα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pappous said:

Ακόμη και όταν όμως είσαι ξυπόλυτος κάλτσες/σοσόνι είναι έγκλημα γιατί θές σταθερό πάτημα.

Δε νομίζω ότι κινείται ιδιαίτερα η μούμια του Φαραώ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Μέχρι τις Σπέτσες πάει η βέρα? Δεν μπορεί να ανοιχτά στις Κυκλάδες και πάει παραλία παραλια... 

Μα είσαι καλά? Να θέλει 2 βυτία της Aegean καυσιμα? Εντάξει είπαμε ξέσφιξε αλλά όλα έχουν το όριό τους.🤣

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, moukie said:

Ναι, απλως το χει βαψει λευκό.

= οικονομία στο αιρ κοντίσιον.

Sorry guys, νιώθω την ανάγκη να πετάω μπαρούφες γιατι είμαι ταραγμένος. Η τελευταία συνάντηση εργασίας με προπονητή σε σκάφος που γνωρίζω δεν τα πήγε ιδιαίτερα καλά.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚΑΡΑ μου, το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει !!!!

Για χάρη σου γίναμε κατά καιρούς νομικοί, λογιστές, οικονομολόγοι, αρχιτέκτονες, μηχανικοί, πολεοδόμοι, δασολόγοι, κατασκευαστές, .......

Τώρα και ΝΑΥΠΗΓΟΙ και ΩΚΕΑΝΟΛΟΓΟΙ !!!!!

:lol:

  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το Μελ να σε πάει κρουαζιέρα είναι η ύψιστη τιμή και το κάνει μόνο ας ειδικές περιπτώσεις όπως για τη σχεδιάσει και να φτιάξει κάτι μεγάλο όπως το σχέδιο της Αγίας Σοφίας πριν χρόνια. 

Αυτο καταλαβαίνω δεν είναι κρουαζιέρα  αναψυχής αλλά εργασίας πλέον εδώ και καιρό ο πελαδο έχει κερδίσει την απευθείας επικοινωνία με το πρόεδρο χωρίς μεσαζωντες και από τη στιγμή που δεν είδαμε γυναίκες στο κότερο σχεδίασαν την ΑΕΚ της επόμενες εποχής ώστε να πάει και εκείνος διακοπές ήρεμος και να πιάσουν δουλειά κονεκουρχιασχιδες 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Το όνομα του γράφτηκε δίπλα στους τεράστιους Νεγκρεποντη και Τσαϊκόφσκι. Καλή αφετηρία για πρώτη χρονιά!! Ωραία άρθρο από 365 

https://www.aek365.org/a-929638/aek-apo-ton-negreponth-kai-ton-tsik-ston-almeida.htm

Καιρος να γραφτεί και δίπλα στου Φαντροκ

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 9:17 PM, blanco21 said:

Μόνο με θαυμα στρώνει ομάδα όσο υπάρχει τίγρης, γνώμη μου, παρόλα αυτα καλή επιτυχία και καλά κουραγια. 

ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΟ ΦΩΣ..... 

350366599_782994426543788_8484045848621272985_n-750x430.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 9:38 PM, SpiRos said:

1) Τρία χρόνια και σ' αυτόν, ούτε μέρα λιγότερη. (πάγεια θέση πλην περίπτωση Ζούζου)

2) Καθαρά αγωνιστικά έχω αντιρρήσεις και τον αμφισβητώ, αλλά σιγά, δεν είναι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος, ελπίζω να με διαψεύσει. 

3) Θα παραμείνω στην άποψή μου, ότι παίζει να φύγει πριν τον Σεπτέμβρη. Είτε θα τον διώξουν είτε θα σηκωθεί να φύγει.

Καλημέρα μπρό μου

almeida-3-scaled.webp

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×