Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Giorgos said:

Λες να κάνουν καμία μλκια πάλι τα μπουρδέλα της ΠΑΕ τώρα που ψηθηκα?

Ξερω γω; Ο Κεφτες λεει θα ανακοινωθει επισημα στο τελος της σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι είναι μέρα ΠΑΕ κ αρδ κ βγαίνω έξω να το επιβεβαιώσω. Καμία εμπιστοσύνη πια. Γι αυτό κ σχολίασα ότι το post έτρεχε μπροστά στον χρόνο. Αφορούσε αποκλειστικά στην ΠΑΕ. Τους φοβάμαι πλέον για το πόσο κακό μπορούν να κάνουν στην ΑΕΚ. Έχουν σχέδιο πάντως σε αυτό. Στο μόνο που έχουν κ θα πρέπει ήδη να ετοιμάζονται οι άμυνες. Και όχι μόνο. Η γνώμη ενός... τρελού.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και ρωταω εγω τωρα. Αφου φερνουμε προπονηταρα ετοιμο να τα αλλαξει ολα, γιατι δεν τον βαζουμε να προπονησει τα τελευταια παιχνιδια ΜΗΠΩΣ και σωθει η Ευρωπη. Ο ιδιοτροπος Πογετ 30 Οκτωβριου πατησε το ποδι του Ελλαδα και 1 Νοεμβριου κοουτσαρε στην Λεωφορο. 
Αλλα ας αφησουμε Οφρυδοπουλο να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα εχουμε εσοδα απο Ευρωπη, αρα και ετοιμη την δικαιολογια για μη μεταγραφες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οφρυδόπουλε ξεμούνιασε την αρσενική Λαγκάρντ μπας κ ηρεμήσουμε απ τις ενδόμυχες σκέψεις του μπάρμπα. Βέβαια μετά μπορεί να θεωρήσει εσένα για κατάλληλο.... χμμμμ....

Edited by billy21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Aussie said:

Και ρωταω εγω τωρα. Αφου φερνουμε προπονηταρα ετοιμο να τα αλλαξει ολα, γιατι δεν τον βαζουμε να προπονησει τα τελευταια παιχνιδια ΜΗΠΩΣ και σωθει η Ευρωπη. Ο ιδιοτροπος Πογετ 30 Οκτωβριου πατησε το ποδι του Ελλαδα και 1 Νοεμβριου κοουτσαρε στην Λεωφορο. 
Αλλα ας αφησουμε Οφρυδοπουλο να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα εχουμε εσοδα απο Ευρωπη, αρα και ετοιμη την δικαιολογια για μη μεταγραφες.

Γιατί αν εν τέλει χαθεί ο στόχος της Ευρώπης (διόλου απίθανο) τον έχεις κάψει με το καλημέρα

Ο Πογιέτ κοουτσάρισε πράγματι την ομάδα, 1 μόλις μέρα αφότου ήρθε Ελλάδα, αλλά σε ένα ντέρμπι ψιλοαδιάφορο, κυρίως γοήτρου

Τα παιχνίδια που μένουν στα πλει οφ είναι όλα παιχνίδια επιβίωσης

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AlexKR21 said:

Γιατί αν εν τέλει χαθεί ο στόχος της Ευρώπης (διόλου απίθανο) τον έχεις κάψει με το καλημέρα

Ο Πογιέτ κοουτσάρισε πράγματι την ομάδα, 1 μόλις μέρα αφότου ήρθε Ελλάδα, αλλά σε ένα ντέρμπι ψιλοαδιάφορο, κυρίως γοήτρου

Τα παιχνίδια που μένουν στα πλει οφ είναι όλα παιχνίδια επιβίωσης

Κανενας προπονητης δεν καιγεται αναλαμβανοντας για 5 παιχνιδια μια ομαδα που δεν ειναι δικο του δημιουργημα. Μαλακιουλες ειναι αυτα. Τον βαζεις να προπονησει μηπως και βγουμε Ευρωπη. Ενα τριμηνο με προπονητη τον Οφρυδοπουλο ειμαστε καπου ελεος. 

Παμε σε παιχνιδια επιβιωσης, οπως σωστα λες, χωρις προπονητη. Αν δε βγεις Ευρωπη ειναι καμμενη και η επομενη χρονια απο τωρα. Ετσι πιστευω εγω δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Καλα θα ταν καραγκιοζιλικι τωρα να τον εριχνες ξερω γω στα ματς με Ολυμπιακο, ΠΑΟΚ, ΠΑΟ και Αρη. 

Ναι ενω το να εχεις προπονητη 3 μηνες τον Ορφυδοπουλο απο την Παναχαικη ειναι επιτευγμα. Του ξεκαθαριζεις πως ο,τι και να γινει δεν ευθυνεται αυτος και του ζητας να προσπαθησει να βγαλει την ομαδα Ευρωπη. 
Μπαινουμε στο νεο γηπεδο και θα παιζει ο Αρης κονφερενς και εμεις καναπε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Ναι ενω το να εχεις προπονητη 3 μηνες τον Ορφυδοπουλο απο την Παναχαικη ειναι επιτευγμα. Του ξεκαθαριζεις πως ο,τι και να γινει δεν ευθυνεται αυτος και του ζητας να προσπαθησει να βγαλει την ομαδα Ευρωπη. 
Μπαινουμε στο νεο γηπεδο και θα παιζει ο Αρης κονφερενς και εμεις καναπε; 

Εγω πιστευω πως εμεις θα βγουμε Κονφερανς αλλα τελος παντων. Οτι ημασταν εντελως καραγκιοζηδες φετος δεν σηκωνει συζητηση, δεν υπαρχει λογος να χρεωθει ποσοστο της αποτυχιας και ο Αλμειδα. Ο οποιος ωστοσο, δεν θα χει πλεον καμια απολυτως δικαιολογια να μην ξερει την ομαδα οταν την αναλαβει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω πως εμεις θα βγουμε Κονφερανς αλλα τελος παντων. Οτι ημασταν εντελως καραγκιοζηδες φετος δεν σηκωνει συζητηση, δεν υπαρχει λογος να χρεωθει ποσοστο της αποτυχιας και ο Αλμειδα. Ο οποιος ωστοσο, δεν θα χει πλεον καμια απολυτως δικαιολογια να μην ξερει την ομαδα οταν την αναλαβει.

Αρχικα να πω πως δεν εχω κανενα θεμα με τον Αλμειδα. Με την διοικηση εχω που δεν εφερε εναν προπονητη απο το πανω ραφι. Αφου καταληξαμε απο το 2ο ραφι,που λεει κι ο Νικος, ας ελπισουμε να μας βγει επιπεδου Καρερα και πανω προπονητικα.

Εννοειται πως δεν υπαρχει απολυτως κανενας λογος να χρεωσεις το οτιδηποτε στον Αλμειδα σε περιπτωση που αναλαβει να κοουτσαρει τα υπολοιπα παιχνιδια. Οποιος το κανει ναι ειναι καραγκιοζης.

ΠΡΕΠΕΙ να βγει η ομαδα Ευρωπη. Δεν νοειται να βγει ο Παναθηναικος του Αλαφουζου και ο Αρης του Καρυπιδη κι εσυ να εισαι καναπε στην χρονια του γηπεδου. Ανεπιτρεπτο. Να κοψουν τον κωλο τους οπως τα εκαναν, που δε μπορουν να βγουν 4οι στο ελληνικο πρωταθλημα οι Πετρουλες.

PS Μπακακης απειρο respect. 350Κ τσεπη και μια χρονια αραχτος. Ουτε ευθυνες ουτε τιποτα για φετος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ποδοσφαιρικό επίπεδο δεν ξέρω τι θα δούμε αλλά αν ήμαστε τυχερή θα ζήσουμε κάλτ στιγμές.

- Φαντάζεστε να παίξει ο Μπαναώτης να κάνει την κλασσική του γκάφα και να τον κυνηγάει ο Ρόα ? 

- Κλαψέσκου να λέει της γνωστές του κλαψομουνιές και ο Almeyda να θέλει να του της βρέξει  

- Μανταλένα να θέλει να στήσει κλίκες για να φάνε τον Ματίας και ώς καλό δεξί χέρι ο Ομάρ Ζαρίφ Σουλεϊμάν να το καταλάβει και να τον πλακώσει στα χαστούκια 

Έρχονται κάλτ στιγμές αδέρφια 😀

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×