Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ Γυναικών 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

57 minutes ago, stavros 9-11 said:

Επειδή είναι και πατριωτισσα μου η εν λόγω, ευχαρίστως να την κεράσω ένα πρόβειο κεμπάπ* και καμιά ρετσίνα στην πλατεία να της μιλήσω για τη μεγάλη ΑΕΚ. Για την ΑΕΚ, όχι που είναι μουναρος

*Στη Δυτική Μακεδονία κεμπάπ λέμε το κοντοσούβλι, όχι τον κιμά που λέτε οι λοιποί 

το ξεραμε οτι ειστε βλαμμενοι εκει στην δυτικη μακεδονια, δεν χρειαζοταν το παραδειγμα με το κεμπαπ για να το επιβεβαιωσεις αδερφε Σταυρο.

  • Sad 1
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή παίκτρια η Χαντάβα θα ανεβάσει επίπεδο την ομάδα. Έχουμε κάνει πρόταση και στην Παπαφωτιου με την οποία είχαμε κατακτήσει το τελευταίο πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Λατρεμένη Δυτική Μακεδονία.

Δεν έχω πάει ποτέ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε του χρόνου να σκατε γυναικείο στα ξαφνικά θα σας καταδωσω

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Από casting τις περνάμε φέτος ρε μλκ; Βλέπω να έχει πολύ στήριξη του χρόνου το γυναικείο βόλλει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2024 at 1:41 PM, Karagimi said:

Από casting τις περνάμε φέτος ρε μλκ; Βλέπω να έχει πολύ στήριξη του χρόνου το γυναικείο βόλλει

και με τα δυο χερια θα ειναι η στηριξη

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες τι γίνεται φέτος, οκ ξενερώνω με αυτό γιατί ΑΕΚ και τέτοια αλλά πόσο να κρατηθώ κι εγώ. Τι προστυχοφατσα είναι ΓΤΧΜ

20240509_145127.jpg

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Τι έχουμε φέρει ρε μλκ, μια προς μια ολες. Παναγια μου θα σκοτωθουμε

Link to comment
Share on other sites

Ρε μέχρι πέρυσι που πήγαινα στο γήπεδο έλεγα ότι είναι αθλήτριες της ΑΕΚ, δεν τις βλέπουμε με άλλο μάτι κι άλλα τέτοια και το τηρούσα ξέρω γω, ήμουν κύριος. Μια φορά που είχα πάει και στο πόλο των γυναικών, κατάφερα να μην καρφωθω στις κωλάρες των κοριτσιών μας γιατί ΑΕΚ. Ε αγαμησου, φέτος θα πάρουμε και λίγο μάτι, ποιον θα πειράξουμε σε τελική ανάλυση.

Φόρτσα ΑΕΚαρα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×