Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

Εν τω μεταξυ τους εχει πιασει η ενεργειακη κριση και δουλευουν με τα μισα φωτα? Τι θλιψη ειναι αυτη

Χαντμπολ σε κρυφο σχολειο παιζουν

Όντως το προσεξα και εγώ αυτό

Link to comment
Share on other sites

Χάσαμε οριακά , το παλέψαμε το ματσάκι…. Όπως ήταν αναμενόμενο τα πάντα θα κριθούν στην έδρα μας , δεν τους βλέπω ανώτερους , τους έχουμε κερδίσει τρεις φορές μέσα φέτος, τις δύο άνετα… θα πρέπει να μαλακιστούμε για να μην πω αυτοκτονήσουμε στο Κασιμάτης ώστε να χάσουμε τον τίτλο.

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη προβλέπω οι γαύροι να κάνουν τα πάντα για να σηκωθούν να φύγουν από το γήπεδο. Το κλειστό σίγουρα θα είναι ασφυκτικά γεμάτο,100% θα προκαλούν όλη την ώρα,ελπίζω να μην τσιμπήσουμε αν και το βλέπω πολύ δύσκολο. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fanch21 said:

Τετάρτη προβλέπω οι γαύροι να κάνουν τα πάντα για να σηκωθούν να φύγουν από το γήπεδο. Το κλειστό σίγουρα θα είναι ασφυκτικά γεμάτο,100% θα προκαλούν όλη την ώρα,ελπίζω να μην τσιμπήσουμε αν και το βλέπω πολύ δύσκολο. 

Δίνει 1.01 να προκαλεί ο μπάουερ και να μπουν οπαδοί να τον πιάσουν. Ο τύπος είναι γραφικός με καθόλου ντροπή και τσίπα

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνει ο Παπασταμάτης ή η διοίκηση της ΕΡΑ ( η ποια?) τα κουμάντα της να σηκωθεί η ΚΟΥΠΑ χωρίς παρατράγουδα. Ας φέρει άτομα περιφρούρηση. Η ΑΕΚ είναι έστω και οριακά ανώτερη και ΟΦΕΙΛΕΙ να πάρει το πρωτάθλημα!

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη 19:15 το ματς. 10 ευρώ τα εισιτήρια. Τα θεωρώ ακριβά πάντως για ερασιτεχνικό άθλημα να ξεκινάνε από 10 ευρώ. Το διαρκείας εμένα μου βγήκε 40 ευρώ λόγω του ότι είχα αγοράσει την προνομιακή κάρτα φιλάθλου. Όλα τα ευρωπαϊκά(τα 2 που παίξαμε δηλαδή)και τα ματς με γαύρο ΠΑΟΚ έκαναν 10 ευρώ. Με τις πιο ασημες ομάδες το απλό εισιτήριο έκανε 5. Δηλαδή αξίζει φουλ διαρκείας έστω και για έναν που θέλει να πάει μόνο στα ντέρμπι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ εκανε προταση ο γαυρος στον γαμπρο μου 2.5κ τον μηνα αλλα δεν παει γιατι λεει ηταν μονοετες και τους 3 τελευταιους μισθους δεν θα τους πληρωναν ποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×