Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA


Recommended Posts

1 minute ago, Νονός said:

 

 

LFO ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ

Καθημερινά σχεδόν πΟρπατάω τριγύρω από το γήπεδο, πιο γραφικός κι από τον Μικελάντζελο και πραγματικά πιστέψτε με, ότι βιντεάκι, φώτο κτλ βλέπετε είναι το 10% όσων γίνονται, ειδικά από το πουλί και μετά. 

Αγγένητα, νεογέννητα, βρέφοι, παιδάκια, έφηβοι, νέοι, ζευγάρια, οικογένειες, μεσήλικες, ηλικιωμένοι, υπέργυροι. Απίστευτα πράγματα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ έδωσε στη δημοσιότητα φωτογραφίες από τις θέσεις VVIP της OPAP Arena, οι οποίες τέθηκαν σε λειτουργεία. Πρόκειται για θέσεις προηγμένης τεχνολογίας, οι οποίες είναι θερμαινόμενες και περιλαμβάνουν τάμπλετ, ώστε να είναι δυνατή η παρακολούθηση VIDEO των αγώνων.

Παράλληλα, μέσω των τάμπλετ μπορεί κανείς να κάνει την παραγγελία του και να εκφράσει κάθε του ανάγκη ή αίτημα κατά τη διάρκεια των αγώνων.

 

opap_arena7.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Η ΑΕΚ έδωσε στη δημοσιότητα φωτογραφίες από τις θέσεις VVIP της OPAP Arena, οι οποίες τέθηκαν σε λειτουργεία. Πρόκειται για θέσεις προηγμένης τεχνολογίας, οι οποίες είναι θερμαινόμενες και περιλαμβάνουν τάμπλετ, ώστε να είναι δυνατή η παρακολούθηση VIDEO των αγώνων.

Παράλληλα, μέσω των τάμπλετ μπορεί κανείς να κάνει την παραγγελία του και να εκφράσει κάθε του ανάγκη ή αίτημα κατά τη διάρκεια των αγώνων.

 

opap_arena7.jpg

 

Ειναι τραγικό που έχει μπει πλεξιγκλας μπροστά από αυτές τις θέσεις. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bluesman said:

Η ΑΕΚ έδωσε στη δημοσιότητα φωτογραφίες από τις θέσεις VVIP της OPAP Arena, οι οποίες τέθηκαν σε λειτουργεία. Πρόκειται για θέσεις προηγμένης τεχνολογίας, οι οποίες είναι θερμαινόμενες και περιλαμβάνουν τάμπλετ, ώστε να είναι δυνατή η παρακολούθηση VIDEO των αγώνων.

Παράλληλα, μέσω των τάμπλετ μπορεί κανείς να κάνει την παραγγελία του και να εκφράσει κάθε του ανάγκη ή αίτημα κατά τη διάρκεια των αγώνων.

 

vip.jpg

:lol:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, aris2168 said:

Ξεθαψα μαυρη μπλουζα με αναγλυφο δικεφαλο για σημερα. Ρουφηγμα κοιλιας και ειμαστε οκ.

Ένας ο Οδδυσέας εντός γηπέδου κι ένας γυπαετός εσύ εκτός γηπέδου.

Λιποθυμίες γυναικείου πληθυσμού στη ΝΦ.

Erotic LFO rules ...:lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πόση καύλα οι μέρες αυτές!

Όλη την ημέρα στην δουλειά με το κοστούμι έχω τα ακουστικά στο κεφάλι και ακούω στο repeat ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΥΜΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

εχω μια περιεργεια αν στο πεταλο των οργανωμενων και γενικοτερα στο γηπεδο απλωθουν οπαδικα πανια κτλ κτλ, οχι οτι εχει σημασια, απλα αποψε δεν ειναι ενα ποδοσφαιρικο παιχνιδι. σιγουρα ειναι ενα κρας-τεστ για ολους, θα ηθελα ομως το ιβεντ των οργανωμενων να το δω Δευτερα. σιγουρα κατι ετοιμαζεται. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mobster21 said:

Πόση καύλα οι μέρες αυτές!

Όλη την ημέρα στην δουλειά με το κοστούμι έχω τα ακουστικά στο κεφάλι και ακούω στο repeat ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΥΜΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ

 

Εγω φοβομουν όλη μέρα μην κάνω share λάθος οθόνη στα calls κι εμφανιστεί κάνα βιντεακι αντί για παρουσίαση.

Καλα πήγε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

εχω μια περιεργεια αν στο πεταλο των οργανωμενων και γενικοτερα στο γηπεδο απλωθουν οπαδικα πανια κτλ κτλ, οχι οτι εχει σημασια, απλα αποψε δεν ειναι ενα ποδοσφαιρικο παιχνιδι. σιγουρα ειναι ενα κρας-τεστ για ολους, θα ηθελα ομως το ιβεντ των οργανωμενων να το δω Δευτερα. σιγουρα κατι ετοιμαζεται. 

Ονειρεύομαι Δευτέρα ΧΧ στο κέντρο του γηπέδου για χέρια.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι τη σημερινή μέρα ως day zero, όπου θα αφήσουμε όλα τα άσχημα πίσω μας και θα ξεκινήσει μια νέα εποχή.

Δεν είμαι καλά γιατρέ.

Δώστε κλίμα όσοι πάτε σήμερα πλιζ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Σκέφτομαι τη σημερινή μέρα ως day zero, όπου θα αφήσουμε όλα τα άσχημα πίσω μας και θα ξεκινήσει μια νέα εποχή.

Δεν είμαι καλά γιατρέ.

Ε μακαρι τι να λεμε τωρα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×