Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA


Recommended Posts

23 minutes ago, Bukowski said:

Κατ αρχας, τα πιτσιρίκια χτες που θα ειδαν το χτεσινο απο την τηλεόραση ερωτεύτηκαν και ΑΕΚ να μην ειναι. Ειναι απαραίτητο πλεον η ομαδα να φερει 2-3 σταρς να τα κλειδώσει ισοβια.

Παίξανε ρόλο και οι αμαζόνες σε μεγάλο βαθμό. Με κάτι τέτοια κερδίζεις τη νεολαία 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Τα δικά μου που μέχρι σήμερα που έλεγαν αμάν με την ΑΕΚ κόλλημα έχεις και μου αλλάζουν τα κανάλια  εχθές το είδαν γούσταραν και μου ζήτησαν να τα πάω γηπεδο ( δεν ερχόντουσαν οακα) 

Παρομοίως ο γιος μου, κόλλησε από χθες πιο πολύ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σαβεφσκι ο αγαπημένος μου παίχτης μέχρι να εμφανιστεί ο Νικολάιδης. Η πρώτη μου εμφάνιση ήταν μια συλλεκτική του σαβεφσκι και μετά πήρα μια του Νικολάιδη που παίζαμε κύπελλο κυπελλούχων με οριζόντιες ρίγες 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rossi said:

Ένταξει τώρα γουστάρω πιο πολύ Τόνι! 

Πρέπει να διαχειριστεί το ότι ανήκει στις 4,5,6 μυθικοτερες μορφές της ΑΕΚ.

Δε γίνεται δλδ, η γενιά μου του έχει ΛΑΤΡΕΙΑ. 

Άνετα του ανήκει ο 5ος, 6ος πυλώνας αν υπήρχαν.

Δεν μπορεί να μην αντιλαμβάνεται τι είναι για την ΑΕΚ, όσο ταπεινός κι αν είναι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πρέπει να διαχειριστεί το ότι ανήκει στις 4,5,6 μυθικοτερες μορφές της ΑΕΚ.

Δε γίνεται δλδ, η γενιά μου του έχει ΛΑΤΡΕΙΑ. 

Άνετα του ανήκει ο 5ος, 6ος πυλώνας αν υπήρχαν.

Δεν μπορεί να μην αντιλαμβάνεται τι είναι για την ΑΕΚ, όσο ταπεινός κι αν είναι.

Όντως ισχύουν όλα αυτά, 3ος σε συμμετοχές στην ιστορία είναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταλαβαίνω δεν μου αρέσουν οι βραβεύσεις κ οι γιορτές αλλά ο καθένας καταλαβαίνει άλλο οπότε δεν έχει νόημα η κουβέντα. Για εμένα αν είναι εκεί είναι το ίδιο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, yiannis_21 said:

Ρε @Νονός στα επίσημα σε βλέπω πάλι. Ακόμα λίγο και θα σου ζητούν αυτόγραφα του Κάρλος Ρόα στον δρόμο

Στις 2-3 γύρες πέριξ του Ναού που έφερα, "έπιασα" κάτι .... περίεργα βλέμματα και σκουντήγματα με τον αγκώνα στον διπλανό, ειν' η αλήθεια.

:ph34r::lol:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rossi said:

Εγώ καταλαβαίνω δεν μου αρέσουν οι βραβεύσεις κ οι γιορτές αλλά ο καθένας καταλαβαίνει άλλο οπότε δεν έχει νόημα η κουβέντα. Για εμένα αν είναι εκεί είναι το ίδιο. 

Μακάρι να είναι αυτό. Σάμπως μας εξήγησε; 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Man Of Faith said:

Δεν ξέρω τι ομάδα είναι η Ναταλία αλλά έδειξε πολύ πάθος χθες.

 

7 hours ago, Bukowski said:

ΑΕΚ ειναι

 

7 hours ago, Navas said:

AEK το είχε δηλώσει πιο παλιά

 

 

δεν ηταν παντα ΑΕΚ, δεν ασχολιοταν. Ετυχε και κανα δυο γκομενοι ηταν ΑΕΚ και ακολουθησε κι αυτη.

Γι αυτο εδειχνε παθος και δεν εδειχνε εκπληκτη στο "Οποιος σας γαμαει ειναι ΑΕΚ"

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Duck_Season said:

Μην ορκίζεστε για τα αρχαία ότι θα είναι πρόβλημα. Με κασμαδες θα βγουν τα Ορκ για να τα εξαφανίσουν 

Θα υπογράψουμε όμως χαρτιά για  την προστασία των κορμορανων

Ντακ ότι σπάνιο είδος υπάρχει στη Τούμπα είναι ο βιότοπος του, τα παιδιά από Σαλονικη μπορούν να το επιβεβαιωσουν 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

δεν ηταν παντα ΑΕΚ, δεν ασχολιοταν. Ετυχε και κανα δυο γκομενοι ηταν ΑΕΚ και ακολουθησε κι αυτη.

Γι αυτο εδειχνε παθος και δεν εδειχνε εκπληκτη στο "Οποιος σας γαμαει ειναι ΑΕΚ"

Cc @chris manousopoulos

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, billy21 said:

Μεγάλε Τόνι!! 309612703_615736740139578_64049889135674

Τιτάνας, τελικά μάλλον λόγω ιδιοσυγκρασιας δεν ήθελε να μπει στο χορτάρι με τους υπόλοιπους.Αλλιως δεν θα ήταν καν στο γήπεδο.Απο τους πυλώνες της ΑΕΚ και ας μην είναι η μορφή στους πυλώνες.

Link to comment
Share on other sites

Θαψτε τα τσεκουρια του πολεμου. Λαθη κανουμε ολοι, το μεγαλειο ειναι στη συγχωρεση.

Χτες ηταν η "λευκη σελιδα" που ειπε το 2013. Πολυεπιπεδη Αναγεννηση συντελειται.

Πλεον μενει να ακολουθησει και η ομαδα με επιτυχιες, μεγαλες νικες, αληθινες ελπιδες για κατι καλο και στο αγωνιστικο.

Οπως γινοταν παντα δλδ. Το ειπε μεσες ακρες και ο Προεδρος. Η ΑΕΚ ηταν σαν να εχει αορατα γκεμια, τωρα θα τρεξει μονη της.

Ολους τους θελουμε, να μην καιγεται πλεον κανεις. Ακομα και ο Μπαγεβιτς εχει λευκο χαρτι απο μενα μετα τα χτεσινα γιατι ειτε ετσι ειτε αλλιως ειναι αρρηκτα διασυνδεδεμενος με την ιστορια αυτης της ομαδας. Εχασε αδιανοητη ευκαιρια να μπει μεσα χτες σαν μοναδικος προφητης ολου του συλλογου. Ειμαι σιγουρος οτι το καταλαβε. 

Τεσπα. Ειναι πολλα, αλλα ας μεινουμε σε ενα: Μην ειμαστε μαλακες και μικροψυχοι. 

Ο Μελισσανιδης μπαινει διπλα στο Μπαρλο και ολους τους υπολοιπους μεγαλους του παρελθοντος. 

Μονο αυτος θα μπορουσε. Το υποσχεθηκε και το εκανε πραξη. Καθαρισε την ψυχη μας εξαγνιζοντας τη δικη του.

Παμε. 

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Πρέπει να διαχειριστεί το ότι ανήκει στις 4,5,6 μυθικοτερες μορφές της ΑΕΚ.

Δε γίνεται δλδ, η γενιά μου του έχει ΛΑΤΡΕΙΑ. 

Άνετα του ανήκει ο 5ος, 6ος πυλώνας αν υπήρχαν.

Δεν μπορεί να μην αντιλαμβάνεται τι είναι για την ΑΕΚ, όσο ταπεινός κι αν είναι.

Αυτο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Τιτάνας, τελικά μάλλον λόγω ιδιοσυγκρασιας δεν ήθελε να μπει στο χορτάρι με τους υπόλοιπους.Αλλιως δεν θα ήταν καν στο γήπεδο.Απο τους πυλώνες της ΑΕΚ και ας μην είναι η μορφή στους πυλώνες.

Τιτάνας όπως το γράφεις. Τεράστια η προσφορά του στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The Magician said:

Θαψτε τα τσεκουρια του πολεμου. Λαθη κανουμε ολοι, το μεγαλειο ειναι στη συγχωρεση.

Χτες ηταν η "λευκη σελιδα" που ειπε το 2013. Πολυεπιπεδη Αναγεννηση συντελειται.

Πλεον μενει να ακολουθησει και η ομαδα με επιτυχιες, μεγαλες νικες, αληθινες ελπιδες για κατι καλο και στο αγωνιστικο.

Οπως γινοταν παντα δλδ. Το ειπε μεσες ακρες και ο Προεδρος. Η ΑΕΚ ηταν σαν να εχει αορατα γκεμια, τωρα θα τρεξει μονη της.

Ολους τους θελουμε, να μην καιγεται πλεον κανεις. Ακομα και ο Μπαγεβιτς εχει λευκο χαρτι απο μενα μετα τα χτεσινα γιατι ειτε ετσι ειτε αλλιως ειναι αρρηκτα διασυνδεδεμενος με την ιστορια αυτης της ομαδας. Εχασε αδιανοητη ευκαιρια να μπει μεσα χτες σαν μοναδικος προφητης ολου του συλλογου. Ειμαι σιγουρος οτι το καταλαβε. 

Τεσπα. Ειναι πολλα, αλλα ας μεινουμε σε ενα: Μην ειμαστε μαλακες και μικροψυχοι. 

Ο Μελισσανιδης μπαινει διπλα στο Μπαρλο και ολους τους υπολοιπους μεγαλους του παρελθοντος. 

Μονο αυτος θα μπορουσε. Το υποσχεθηκε και το εκανε πραξη. Καθαρισε την ψυχη μας εξαγνιζοντας τη δικη του.

Παμε. 

💛💛💛💛  ανοιξτε λιγο τα δικεφαλακια ρε Μελισσανηδηδες... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Τιτάνας, τελικά μάλλον λόγω ιδιοσυγκρασιας δεν ήθελε να μπει στο χορτάρι με τους υπόλοιπους.Αλλιως δεν θα ήταν καν στο γήπεδο.Απο τους πυλώνες της ΑΕΚ και ας μην είναι η μορφή στους πυλώνες.

Ένας από τους πέντε ή έξι μεγαλύτερους στην ιστορία της ΑΕΚ στην Α Εθνική. Επειδή όμως η ιστορία της ΑΕΚ ξεκίνησε το 1924, είναι κάπου στην οκτάδα των μεγαλύτερων. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ακομα και ο Μπαγεβιτς εχει λευκο χαρτι απο μενα μετα τα χτεσινα γιατι ειτε ετσι ειτε αλλιως ειναι αρρηκτα διασυνδεδεμενος με την ιστορια αυτης της ομαδας. 

Γνωστος βατραχολαγνος ο κυρ ματζισιαν.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×