Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA


Recommended Posts

11 minutes ago, nedved21 said:

Η μπομπα και η νεκροκεφαλη χριστιανικα ειναι;

ΑΕΚ ΕΛΛΆΔΑ και ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ είναι ΈΝΑ γιατί με τις ΕΙΚΟΝΕΣ τους και την Ελλάδα στη καρδιά τους όσο ζούσαν σε εχθρικό περιβάλλον ήρθαν οι πρόσφυγες από την Ανατολία και πόλη και με αυτά τα σύμβολα την ίδρυσαν και της έδωσαν αυτά τα σύμβολα και κυρίως το ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΑΕΤΌ.   

Αν τα αρνηθείς γυρνάς τη πλάτη στους ιδρυτές.  Αυτό είμαστε και αυτό θα μείνουμε.  

Άσχετα αν πιστεύεις ( ούτε εγώ τα πιστεύω )  τα ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΙΜΏ σαν το καλύτερο χριστιανό  και τα μεταδίδω στα παιδιά μου.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

ΑΕΚ ΕΛΛΆΔΑ και ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ είναι ΈΝΑ γιατί με τις ΕΙΚΟΝΕΣ τους και την Ελλάδα στη καρδιά τους όσο ζούσαν σε εχθρικό περιβάλλον ήρθαν οι πρόσφυγες από την Ανατολία και πόλη και με αυτά τα σύμβολα την ίδρυσαν και της έδωσαν αυτά τα σύμβολα και κυρίως το ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΑΕΤΌ.   

Αν τα αρνηθείς γυρνάς τη πλάτη στους ιδρυτές.  Αυτό είμαστε και αυτό θα μείνουμε.  

Ειμαστε και αυτο, αλλα ειμαστε και acab, αναρχια και σημαιες Παλαιστινης. Αν τα αρνηθεις αυτα γυρνας την πλατη στους οργανωμενους οπαδους της ομαδας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Ειμαστε και αυτο, αλλα ειμαστε και acab, αναρχια και σημαιες Παλαιστινης. Αν τα αρνηθεις αυτα γυρνας την πλατη στους οργανωμενους οπαδους της ομαδας.

Απόλυτα εγώ έζησα χρόνια σε αυτό το περιβάλλον και τα σεβάστηκα ΑΠΌΛΥΤΑ παρόλο την ιδεολογική μου αντίθεση.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Είχε και μια δόση γιούχας μεσα, ας είναι.

Εντάξει αυτή τη μέρα δε χωράνε γιουχες για κανένα....δεν ήθελα να ακουστεί γιουχα. Εγώ δυνατό όλε άκουσα και μου εκανε εντύπωση....μακάρι από εδώ και πέρα να ασχολούμαστε με κούπες και μπάλα 

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2022 at 10:49 PM, AG21 said:

-Αναμένω τουλάχιστον ένα κάρο να κάνει το γύρο του γηπέδου με διάφορους να το σπρώχνουν 

-Πολλή μοιρολόι για τις χαμένες πατρίδες ( άλλωστε αυτό είναι το concept της ΑΕΚ του Μελισσάνιδη) 

- θεωρώ ότι θα έχει θεατρικό και καλά την ίδρυση της ΑΕΚ,  την γέννηση,  τις δόξες,  το 13 και την αναγέννηση. 

3 ώρες είναι αυτές πόσο θα χορέψουν οι πόντιοι? 

Τους πρόσφυγες τους πρόβλεψα.  Το κάρο δεν βλέπω.. :P

Ωραία η τελετή μέχρι τώρα πάντως.  Πάνω από τις προσδοκίες.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×