Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA

Recommended Posts

Ο κύβος ερρίφθη 

Δικαιολογίες τέλος 

Αν ο ΑΕΚτζης θελει γήπεδο να τραβιέται και να κλαίει γαμιεται και αυτός μαζί με τον Υχθιανολογισμο και τους μουλους της επανάστασης 

Κατσαρολια και πορείες στην Ευρώπη 

Μόνο ΑΕΚ

1 minute ago, Kostas21 said:

ΟΛΟΙ μιλανε για το γηπεδο. ΟΛΗ η Ελλαδα. Οχι μονο η ποδοσφαιρικη.

Κ μιλανε γιατι ειναι το πρωτο εργο μετα τη πτωχευση κ συμβολιζει παρα πολλα για Ελλαδα κ οχι μονο ΑΕΚ. Αυτο ειναι που ποναει ολους τους αντιπαλους.

ΑΚΡΙΒΩΣ

Είναι το πρώτο δείγμα ότι ακόμα και μέσα σε δυσκολίες μπορεί κάποιοι να γίνονται καλύτεροι

Δεν θα μπορούσε να το κάνει αυτό άλλος εκτός από ΕΜΑΣ

Ο συμβολισμός είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ και το momentum υπέρ μας

12 minutes ago, Νονός said:

Ρε συ, ξέρεις τι μου έκανε τρομερή εντύπωση ?

Το κείμενο του μυνήματος Βαρθολομαίου !

Για τα γνωστά δεδομένα, "βρίσκεται σχεδόν 'σε ομηρία' λόγω Τούρκων" και "πρέπει να προσέχει τι λέει" κλπ. το κείμενο ήταν πολύ ... extreme αν το "διαβάσει" κανείς προσεκτικά.

Και μιλάμε για μια δημόσια εμφάνιση με τηλεοπτκή μετάδοση κλπ.

Μπράβο του.

Εδώ ο ελπιδοφόρος που είναι turkfriendly  μίλησε για κατοχή στη Κύπρο...  Όσο έχουν την απόλυτη στήριξη από ΗΠΑ είναι χαλαρή.  

16 minutes ago, Zara said:

Τι λέτε ρε.

Ψόφος και ΣΤΔ, με αυτή τη σειρά διότι είμαστε ανθρωπιστές, σε κάθε παοκτζή κοντοπούτανο, Ντέμη Νικολαΐδη και Πωςτονλενε Βιερίνια. 

Γαμιέται ιδιαίτερα γιατί χειρότερος Ψαριανός κι από έναν φανταστικό 'αριστερό' Τσάρτα, έδρασε πολλάκις, σε περισσότερες από μία περιόδους της ζωής του, ενεργά, προκειμένου να μικρύνει η ΑΕΚ. 

Μπούκο μου δε φαντάζεσαι πόσο γαμιέται. Βασικά σιγά, ας πούμε όσο ο Ντούσαν. 

Προχωράμε όμως, η ΑΕΚ δεν είναι κοντή και μέχρι και ο Σέρβος Βοζνιος ζήτησε συγνώμη. 

10 minutes ago, Zara said:

Σε γαμάει ο Κονέ, κοντέ, να μη ξεχνιόμαστε, που θέλεις τους πόντους στο γήπεδο. Πάρε 20 πόντους πούτσα να ψηλώσεις το 18, και ευχόμαστε όλοι πολλούς περισσότερους στο νεο Γήπεδον ΑΕΚ. 

Βέβαια αν θες μπορείς να κάνεις ένα βήμα πίσω, και να ζητήσεις συγνώμη. Όχι με φωτογραφιούλες στο FB βέβαια λες και ήμαστε όλοι χαζοβιόληδες από την ανάποδη. 

Δεν σβήνουν όλα αυτά μονοκοντυλιά. Πάντως ειλικρινά χθες με όσα έζησα πιστεύω ότι σε όλους βγήκε μια πιο ανθρώπινη ΑΕΚτζηδικη πλευρά. Θέλω να πιστεύω ότι ο βάτραχος χθες για πρώτη φορά συνειδητοποίησε τη μαλακια του και αν η ιστορία γραφόταν αλλιώς, το δυνατότερο χειροκρότημα θα πηγαινε σε εκείνον. Θέλω να πιστεύω ότι ο κοντός μετάνιωσε που την ειδε Βοναπαρτης και περιμένω πως αργά η γρήγορα θα τη ζητήσει την ειλικρινή συγγνώμη. Θέλω επίσης να πιστεύω πως ο Μελισσανίδης κατάλαβε ότι αν ειχε κάνει στην ομάδα έστω και το 50% όσων έκανε για το γήπεδο, χθες δεν θα πάταγε στη γη αλλα θα τον περιέφεραν σε όλους τους χώρους εκστασιασμένοι ΑΕΚτζηδες. 

Παντως ότι και να γίνει, το νέο γήπεδο είναι η αφορμή να μείνουν πίσω όσοι δεν μπορούν να την ακολουθήσουν.

Just now, mobster21 said:

Ψήλωσε κι άλλο μπρο μου

Γιατί άλλη ομάδα 19 χρόνια χωρίς γήπεδο δεν υπάρχει να φτιάχνει καινούργιο σε παγκόσμιο επίπεδο και να παραμένει με τόσο κόσμο δίπλα της

Και φυσικά χωρίς ΔΜ δεν θα είχε γίνει

Δεν μειώνουμε την ΑΕΚ με αυτά

Απεναντίας χωρίς το δικό της DNA δεν θα ζούσαμε χθες αυτή την βραδιά 

Ειμαστε ΑΕΚ

Εχουμε Ιστορια που ξεπερναει τις τουμπες κ τα καραισκακια κ γαμω τα πεθαμενα τους

Οταν στα 70σ ο Θειος Λουκας ελεγε Ζητω η ΑΕΚ , κ τρεμανε τα τσιμεντα της ΝΦ, ειχες αυρα αναλογη της Μπαρτσα σε ολα τα Βαλκανια

Κανονικοτητα σου λεω, πρεπει να ανταποκριθει κ αγωνιστικα. Θες μια εξαργυρωση για τον γολγοθα.

Just now, AG21 said:

Εδώ ο ελπιδοφόρος μίλησε για κατοχή στη Κύπρο...  Όσο έχουν την απόλυτη στήριξη από ΗΠΑ είναι χαλαρή.  

Άλλο όμως να γυρνάς αμέριμνος στα ... states και να βαφτίζεις "παιδιά" στη Βουλιαγμένη κι άλλο να είσαι "μαντρωμένος" στο Φανάρι.

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν σβήνουν όλα αυτά μονοκοντυλιά. Πάντως ειλικρινά χθες με όσα έζησα πιστεύω ότι σε όλους βγήκε μια πιο ανθρώπινη ΑΕΚτζηδικη πλευρά. Θέλω να πιστεύω ότι ο βάτραχος χθες για πρώτη φορά συνειδητοποίησε τη μαλακια του και αν η ιστορία γραφόταν αλλιώς, το δυνατότερο χειροκρότημα θα πηγαινε σε εκείνον. Θέλω να πιστεύω ότι ο κοντός μετάνιωσε που την ειδε Βοναπαρτης και περιμένω πως αργά η γρήγορα θα τη ζητήσει την ειλικρινή συγγνώμη. Θέλω επίσης να πιστεύω πως ο Μελισσανίδης κατάλαβε ότι αν ειχε κάνει στην ομάδα έστω και το 50% όσων έκανε για το γήπεδο, χθες δεν θα πάταγε στη γη αλλα θα τον περιέφεραν σε όλους τους χώρους εκστασιασμένοι ΑΕΚτζηδες. 

Παντως ότι και να γίνει, το νέο γήπεδο είναι η αφορμή να μείνουν πίσω όσοι δεν μπορούν να την ακολουθήσουν.

αν η ομαδα ειχε παρει ολους τους τελικους, τσιμπουκια θα του παιρνε με διαρκειας, δε θα χωρουσε η νφ τον κοσμο

2 minutes ago, Kostas21 said:

Ειμαστε ΑΕΚ

Εχουμε Ιστορια που ξεπερναει τις τουμπες κ τα καραισκακια κ γαμω τα πεθαμενα τους

Οταν στα 70σ ο Θειος Λουκας ελεγε Ζητω η ΑΕΚ , κ τρεμανε τα τσιμεντα της ΝΦ, ειχες αυρα αναλογη της Μπαρτσα σε ολα τα Βαλκανια

Κανονικοτητα σου λεω, πρεπει να ανταποκριθει κ αγωνιστικα. Θες μια εξαργυρωση για τον γολγοθα.

Ξέρεις πόσο έχω βρίσει τον ΔΜ για το αγωνιστικό

Έκανε ένα τεράστιο έργο και αυτό το πιστώνεται

Εννοείται ότι από μόνο του ένα γήπεδο δεν φτάνει

Είπαμε ήρθε η ώρα των αγωνιστικών επιτυχιών

Και τώρα δεν υπάρχουν δικαιολογίες ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ

Εγώ πάλι είμαι μισοευχαριστημενος.

Ο Τσιπης είναι μεσαίου βεληνεκούς 

Ήθελα 40ρι στο Θεό , να βγαίνει η άλλη στην Νέα Ιωνία να απλώνει τα ρούχα στο άλλο μπαλκόνι από τη σκιά του γηπέδου 

Just now, mobster21 said:

Ξέρεις πόσο έχω βρίσει τον ΔΜ για το αγωνιστικό

Έκανε ένα τεράστιο έργο και αυτό το πιστώνεται

Εννοείται ότι από μόνοι του ένα γήπεδο δεν φτάνει

Είπαμε ήρθε η ώρα των αγωνιστικών επιτυχιών

Και τώρα δεν υπάρχουν δικαιολογίες ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ

το Ευχαριστω θα το πω οταν δω το κατσαρολι αδερφε μου το ευρωπαικο.

Να παμε ενα βημα παραπανω απο οτι αφησε ο Θειος Λουκας. 

Χαρηκα με το προπονητικο κ με τη γηπεδαρα. 

αλλα τα μεταξωτα βρακια που λεμε….

επισης μη δινεται κ μεγαλη σημασια στη δικια μου μιρλα που ειναι χαρακτηριστικο μας, θεωρω το κλαμπ οτι εχει μεγαλυτερη δυναμικη απο το να γλενταει εγκαινια διχως Κουπα κ να μη γινεται ερμαιο του μπαογκ.

9 minutes ago, Νονός said:

Άλλο όμως να γυρνάς αμέριμνος στα ... states και να βαφτίζεις "παιδιά" στη Βουλιαγμένη κι άλλο να είσαι "μαντρωμένος" στο Φανάρι.

erdogan_elpidoforos_usa_art.jpg

12 minutes ago, Kostas21 said:

επισης μη δινεται κ μεγαλη σημασια στη δικια μου μιρλα που ειναι χαρακτηριστικο μας, θεωρω το κλαμπ οτι εχει μεγαλυτερη δυναμικη απο το να γλενταει εγκαινια διχως Κουπα κ να μη γινεται ερμαιο του μπαογκ.

Δεν δίνουμε κανε δουλεια σου 😂

14 minutes ago, Kostas21 said:

Ρε μλκ άσε μας να χαρούμε μέχρι την Δευτέρα στις 8

Μετά θα βρίζω κι εγώ μαζί σου

5 minutes ago, Bukowski said:

Εγω, εσυ, ο Τσιαρτας και ο Καβανι λειπαμε.

Για τον Καβάνι μην ορκίζεσαι.

Με πήραν φίλοι πανικόβλητοι ότι ο Έντινσον ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ στην Αγιασοφιά !!!!

....

....

....

Μέχρι να τους εξηγήσω και να τους συνεφέρω, είδα κι έπαθα. @moukie γαρ .....

:lol:

Στις δικαιολογίες περιλαμβανω  το "κανε το καλό παιδί για να μην μας δημιουργεί πρόβλημα στην ανέγερση "

Η περιοχή ήταν ΑΕΚ και θα ξαναγίνει ΑΕΚ και ας σκούζουν οι εμιγκρεδες που δεν τους έκατσε η καλύτερη για να αγοράσουν σπίτι στα Βριλήσσια 

Οι κάτοικοι πρέπει να καταλάβουν ότι δεν φιλοξενεί η πόλη την ΑΕΚ, αλλά η ΑΕΚ την πόλη.  Για οτιδήποτε άλλο πρέπει να πέσει γιαούρτι με χοντρή πετσα από γίδια Τυρναβου 

Ο υπόλοιπος πλανήτης θα μαθαίνει τη ΝΦ  από την ΑΕΚ . Απο τις Ευρωπαϊκές πορείες.  Η απουσία της ομάδας άφησε έδαφος σε πουθενάδες να πλιατσικολογησουν πολιτικά,  κοινωνικά και ηθικά. 

Όλα αυτά πρέπει να αλλάξουν και θα αλλάξουν .Ας είναι ο ποντιακός πολεμικός πυρριχιος το έναυσμα.  Αντίπαλοι δεν είναι μόνο τα Ορκ   βορρά και νοτου  Είναι η ασημαντοτητα  που έχρισε ομάδα της πόλης τον Ιωνικό   είναι το αριστερουλικο raki party που έβλεπε φασίστες πίσω από τους δικεφάλους 

Ξεκινάνε από την αρχή. Θα ασχοληθούμε αναγκαστικά με κλόουν,  τριχοπαλαμηδες και καλικαντζαρους . Η τάξη πρέπει να αποκατασταθεί πριν ονειρευομαστε Ρεαλ και τα ρέστα. Και δεν είναι μονάχα αγωνιστική 

Δικαιολογίες τέλος 

Μόνο ΑΕΚαρα

9 minutes ago, mobster21 said:

Και τώρα μεταξύ μας

ΤΙ ΓΗΠΕΔΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕ ΜΛΚΣ?

Δεν ξερω τι λέτε εσείς, παντως σύμφωνα με το μπουγατσομανια το γηπεδο ειναι μετριότητα και τις επόμενες μέρες ο γιγαντας Ιβαν θα ανακοινώσει το σχέδιο το δικο τους που θα ναι έτοιμο σε 3 χρονια. Ο λογος που δεν το χε ανακοινωσει ως τωρα ηταν για να σβήσει επικοινωνιακα το τζερτζελο με τα εγκαίνια μας.

Just now, Bukowski said:

Δεν ξερω τι λέτε εσείς, παντως σύμφωνα με το μπουγατσομανια το γηπεδο ειναι μετριότητα και τις επόμενες μέρες ο γιγαντας Ιβαν θα ανακοινώσει το σχέδιο το δικο τους που θα ναι έτοιμο σε 3 χρονια. Ο λογος που δεν το χε ανακοινωσει ως τωρα ηταν για να σβήσει επικοινωνιακα το τζερτζελο με τα εγκαίνια μας.

Μετα την ανακοίνωση των ορκ κατά του ΠΘ περιμενω με αγωνία το σχέδιο 🤭🤣🤣 και τα 3 χρόνια ανέγερσης. Μόνο στην υπογειοποίηση της Κλεανθους πρεπι μα έχει αρχαία για ξεσκόνισμα καμια 5ετια 

1 minute ago, Araujo21 said:

Μετα την ανακοίνωση των ορκ κατά του ΠΘ περιμενω με αγωνία το σχέδιο 🤭🤣🤣 και τα 3 χρόνια ανέγερσης. Μόνο στην υπογειοποίηση της Κλεανθους πρεπι μα έχει αρχαία για ξεσκόνισμα καμια 5ετια 

Μην ορκίζεστε για τα αρχαία ότι θα είναι πρόβλημα. Με κασμαδες θα βγουν τα Ορκ για να τα εξαφανίσουν 

Θα υπογράψουμε όμως χαρτιά για  την προστασία των κορμορανων

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share