Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


Recommended Posts

Το Σπίτι μας σήμερα γίνεται ακόμα πιο όμορφο! Ξεκινά η φύτευση δέντρων, θάμνων και λουλουδιών! Ελπίζω να μην επηρεαστούν από τον καύσωνα και να μην τα πειράξει κανένας κατά τη διάρκεια της χρονιάς... 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Το Σπίτι μας σήμερα γίνεται ακόμα πιο όμορφο! Ξεκινά η φύτευση δέντρων, θάμνων και λουλουδιών! Ελπίζω να μην επηρεαστούν από τον καύσωνα και να μην τα πειράξει κανένας κατά τη διάρκεια της χρονιάς... 

Κάποιος μάλλον άκουσε τα μπινελίκια μου την Τετάρτη - Πέμπτη όταν είδα ότι στο χώρο απέναντι από το γήπεδο, εκεί που είναι τα οπτικά Γκέσουρα αντί για πάρκο όπως είχαν πει έριξαν άσφαλτο, προφανώς για να γίνει έξτρα πάρκιγκ. Τα φυτά χρειαζόντουσαν επειγόντως, αμέσως φάνηκε ακόμα ομορφότερος ο Ναός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nf28 said:

Κάποιος μάλλον άκουσε τα μπινελίκια μου την Τετάρτη - Πέμπτη όταν είδα ότι στο χώρο απέναντι από το γήπεδο, εκεί που είναι τα οπτικά Γκέσουρα αντί για πάρκο όπως είχαν πει έριξαν άσφαλτο, προφανώς για να γίνει έξτρα πάρκιγκ. Τα φυτά χρειαζόντουσαν επειγόντως, αμέσως φάνηκε ακόμα ομορφότερος ο Ναός.

Από κάτω που έχει το ρέμα και τις καλαμιές, έγινε διάνοιξη-καθαρισμός κλπ;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Από κάτω που έχει το ρέμα και τις καλαμιές, έγινε διάνοιξη-καθαρισμός κλπ;

Ετσι είναι σε αυτή τη φάση. Άφησαν μια λωρίδα προς το ρέμα με χώμα και όλο το υπόλοιπο ασφαλτοστρωθηκε .

Screenshot_20230724_123626_YouTube.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nf28 said:

Ετσι είναι σε αυτή τη φάση. Άφησαν μια λωρίδα προς το ρέμα με χώμα και όλο το υπόλοιπο ασφαλτοστρωθηκε .

Screenshot_20230724_123626_YouTube.jpg

Σουρεαλιστικό το παγκάκι και άκρως ασφαλές πλέον όπως διαμορφώθηκε ο χώρος...

Να δούμε πόσο θα αντέξει ακόμα η Πλατεία Πουλιού από το να γίνει ακόμα μεγαλύτερο πάρκονγκ απ' όσο ήδη είναι. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ώρες όμως σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του enwsi.gr η «Αγιά Σοφιά- OPAP Arena» έχει πάρει άδεια λειτουργίας για δύο χρόνια (μέχρι το 2025) και αναμένεται να κοινοποιηθεί σε όλους τους αρμόδιους φορείς!

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι με καύσωνα έβαλαν το γκαζόν και κάπου στο τέλος της σεζόν ήρθε στα ίσια του ενώ αν παίζαμε κάνα κολλητό παιχνίδι έφευγαν κομμάτια. 

Φέτος βάζουν λουλούδια... Τι να πεις.... 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν ενδελεχους αυτοψίας θέλω να ενημερώσω το ΚΜ ότι τα φύτα επιβίωσαν από τον καύσωνα και ότι το σπίτι μας είναι ακόμα πιο όμορφο.

Όλα κίτρινα, λείπει μόνο η βιολέτα.

Screenshot_20230727_223831_Gallery.jpg

Screenshot_20230727_223840_Gallery.jpg

  • Δικεφαλάκι 8
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nf28 said:

Κατόπιν ενδελεχους αυτοψίας θέλω να ενημερώσω το ΚΜ ότι τα φύτα επιβίωσαν από τον καύσωνα και ότι το σπίτι μας είναι ακόμα πιο όμορφο.

Όλα κίτρινα, λείπει μόνο η βιολέτα.

Screenshot_20230727_223831_Gallery.jpg

Screenshot_20230727_223840_Gallery.jpg

Θα επιληφθώ της κατάστασης στο επόμενο πηγαινέλα μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, agelos said:

Καλα έχουν να φάνε κατουρημα.

Στο δεύτερο ματς εντός θα έχουν μαραθεί.

 

7 hours ago, Atlas21 said:

Θα επιληφθώ της κατάστασης στο επόμενο πηγαινέλα μου.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, felman said:

100 κάδοι δωρεά. Έπρεπε στο τζαμπέ δηλαδή και 1 χρόνο μετά, να έχει αρκετούς κάδους το γήπεδο; Να είναι καλά ο άνθρωπος και η εταιρεία του!

Επίσης κάθε θύρα έχει 1, μάξιμουμ 2 μεσαίους κάδους οι οποίοι στο τέλος κάθε αγώνα έχουν ξεχειλίσει.

Γκρίνια μεσημεριάτικα, αλλά... όσες φορές πήγα γήπεδο φέτος μου κακοφαινόταν αυτό με τα σκουπίδια και τους κάδους. Είναι πολύ βασικά όλα αυτά και είναι αδιανόητο να μην είναι από τα πρώτα θέματα που είναι ρυθμισμένα στην εντέλεια.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, agelos said:

Καλα έχουν να φάνε κατουρημα.

Στο δεύτερο ματς εντός θα έχουν μαραθεί.

Το κατούρημα τα ποτίζει. Στην φύση ξεραίνονται τα φυτά και τα δένδρα  όταν κατουράνε και χέζουν  οι αρκούδες; 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×