Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Καλά όλοι θέλαμε να δούμε άλλο ένα ξεκωλιασμα από την ομαδάρα του Αλμευδα αλλά αυτοί αποφάσισαν να παίξουμε σε τέρματα 5Χ5. 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά θα κάνουμε και θα πάρουμε το ματς στα χαρτιά αν αυτό λέει ο κανονισμός

Βέβαια το μονο που με εκνευρίζει είναι ότι απέναντι στον Σπανό είμαστε κυνικοί (και σωστά), απέναντι βέβαια στον κολλητό του Μελ πριν 2 χρόνια πουλάγαμε ιστορίες ηθικής

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Την επόμενη φορά να κατέβουμε να παίξουμε σε αγώνα που δεν εχει γραμμές μεγάλης περιοχής τοτε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Τι προτείνεις φίλε;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

Ναι Νίκο μόνα τους έπεσαν τα δοκάρια πέντε πόντους και γράφουν τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ για 2 που ΕΣΚΑΨΑΝ την γραμμή του τέρματος μπροστά στα μάτια μας.

Μιλάμε για ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.

Ο,τι είπε ο διΑτητης

και φιλάκια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Δεν το περνούσε στα χαρτιά. Μην πέφτουμε στη προπαγάνδα τους γιατί εκεί στοχεύουν.. Υπάρχουν κανονες για διαστάσεις κτλ δεν τηρήθηκαν και υπάρχει υπαίτιος. End of story. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Πολύ καλά θα κάνουμε και θα πάρουμε το ματς στα χαρτιά αν αυτό λέει ο κανονισμός

Βέβαια το μονο που με εκνευρίζει είναι ότι απέναντι στον Σπανό είμαστε κυνικοί (και σωστά), απέναντι βέβαια στον κολλητό του Μελ πριν 2 χρόνια πουλάγαμε ιστορίες ηθικής

 

Εκνευριστικό ειναι γιατι ξερουμε οτι στην σχεση Ιβαν-Μελ ο δικός μας είναι ο παθητικος. Γιατι κατα τα αλλα, δεν ειναι εντελως ιδια φαση με σημερα. Το σημερινό ηταν εντελως ακραία επιχείρηση να μειωθούν οι πιθανότητες σκοραρισματος της ομαδας που καιγόταν για γκολ για 45' τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Και εγώ φίλε νιώθω μια θλίψη, ένα κενό μέσα μου. Ένα γιατί που έτυχε τώρα αυτή η συμφορά. Κουράγιο όμως, θα ξαναβρούμε την κάψα μας για την ΑΕΚΑΡΑ 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Αν τα τέρματα δεν ήταν 7 εκατοστά χαμηλότερα, αλλά 5 πόντους στενότερα, παίζαμε;

Link to comment
Share on other sites

Κάναμε μια βόλτα από το Περιστέρι σήμερα...Καμιά 100στη τρεχαντίν και στην εξέδρα που ήμουν πάλι μάλλον οι περισσότεροι ΑΕΚτζήδες ήμασταν. Που περιμέναμε να ξεκινήσει το ματς και να τους ρίξουμε ένα τρίμπαλο, αλλά μας τη χάλασαν τα δοκάρια. Σπανέ, πάρε ένα τηλέφωνο τους πάνθηρες, να έρθουν Περιστέρι να σκάψουν το γήπεδο σωστά μαζί με τους τρεχαντίν, να έρθουν τα τέρματα στα ίσια τους...Άντε καφενεία..0-3 και γεια σας, επόμενοι....

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αν παίζουμε τελευταία αγωνιστική το πρωτάθλημα στα πάτρια με βαζέλα ή τους 2 γαύρους κ μπουν κ δουν ότι ο Μιμάρας έχει βάλει τέρματα 5χ5 γιατί τον βολεύει κ η ισοπαλία θα παίξουν? Αν δουν ότι δεν έχει καθόλου τέρματα γιατί μας βολεύει το 0-0? Στα παπάρια μας τι λένε οι εχθροί μας. ΟΤΙ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vagos21 said:

Αν ο κανονισμός όριζε να γίνει σε άλλη ημερομηνία, να παίζαμε. Τώρα δεν υπάρχει αυτό, τι να κάνουμε δλδ; Η λογική δλδ των γαυρων βορρά κ νότου είναι να το βλέπαμε κ να παίζαμε ; 

Ναι αυτή είναι, έτσουξε καλά.

Και προφανώς ο κανονισμός είναι και δικαιοτατος, εξηγήθηκαν οι λόγοι.

Εκτος αν τον ανακηρύξει άδικο κάνας Νικολογιάννης όπως ανακήρυξε τις διακοπές για κροτίδες.
Να τους πάμε στο νομικό τμήμα της ΟΥΕΦΑ όλους αυτούς. Αδικούνται εδώ ως παπαρογραφιάδες 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Loco 21 said:

Προσωπικά έχω ξενερώσει που έγινε ο αγώνας περίμενα πως και πως να δω την ομαδάρα μας και συμβαίνει αυτό. Σόρι παιδια αλλά προσωπικά δεν πανηγυρίζω και ούτε θα χαρώ αν θα το πάρουμε στα χαρτιά. Τεσπά υγεία.

Δε χαιρεσαι που θα πας ξεκουραστος και ατραυματιστος να παιξεις με το γαβρακι την Πεμπτη ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

Κάναμε μια βόλτα από το Περιστέρι σήμερα...Καμιά 100στη τρεχαντίν και στην εξέδρα που ήμουν πάλι μάλλον οι περισσότεροι ΑΕΚτζήδες ήμασταν. Που περιμέναμε να ξεκινήσει το ματς και να τους ρίξουμε ένα τρίμπαλο, αλλά μας τη χάλασαν τα δοκάρια. Σπανέ, πάρε ένα τηλέφωνο τους πάνθηρες, να έρθουν Περιστέρι να σκάψουν το γήπεδο σωστά μαζί με τους τρεχαντίν, να έρθουν τα τέρματα στα ίσια τους...Άντε καφενεία..0-3 και γεια σας, επόμενοι....

σωραίοςςςς..!! Μπομπίτσα

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×