Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Janjanin said:

Η ένσταση γίνεται για να υποδειχθεί στους διαιτητές η αντικανονικότητα. Όλη η συνέχεια είναι υπ'ευθύνη των διαιτητών. Αν ο διαιτητής είχε αποφασίσει να πει πως μετά τις "παρεμβάσεις" οι εστίες ήταν εντάξει, τότε η ΑΕΚ ήταν υποχρεωμένη να παίξει και θα έκανε ένσταση στο τέλος του αγώνα.

Στο τσάμπιονς λιγκ νομίζω ότι τις εστίες  ελέγχει ο παρατηρητής ή ο διαιτητής.  Δεν είμαι σίγουρος 

Link to comment
Share on other sites

 

Μπράβο ο Καζαμπούμπου, μόνο αλήθειες πλέον😆:

"Είναι γεγονός, πως η ΑΕΚ τα προηγούμενα χρόνια έδωσε δικαιώματα. Πήρε πολλές αποφάσεις που σήκωναν κουβέντα, που προξενούσαν σχόλια και έπαιρναν πολλές ερμηνείες. Πέρυσι στο Χαριλάου, δεν σηκώθηκε να τελειώσει το παιχνίδι όταν μπουκάλι χτύπησε στο κεφάλι τον Ρότα. Στον ΠΑΟΚ χαρίστηκε για την περίφημη υπόθεση των δελτίων και έχασε την προοπτική του Champions League. Πριν από καιρό, είχε επιτρέψει την παραμονή του Παναθηναϊκού στην κατηγορία."

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το σημερινο εντωμεταξυ αν προχωραγε δημιουργουσε επικο αθλητικο δεδικασμενο.. 

Στο επομενο ματς ο οποιοσδηποτε βαζει το οριζοντιο σε υψος Σουμπουτεο και στη γραμμη του τερματζη σκαβεται trench Α Παγκοσμιου Πολεμου. 

Μαλακες, μου ερχονται στο μυαλο 3 διοικησεις ΑΕΚ που στο σημερινο θα εδιναν το ΟΚ να ξεκινησει το ματς. 

Τρομος. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στο τσάμπιονς λιγκ νομίζω ότι τις εστίες  ελέγχει ο παρατηρητής ή ο διαιτητής.  Δεν είμαι σίγουρος 

Πάντα γίνεται ένας τυπικός έλεγχος αλλά κανείς δεν περιμένει να βρεί 7 πόντους πιο κοντό τέρμα σε γήπεδο έτοιμο για ch.l.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στο τσάμπιονς λιγκ νομίζω ότι τις εστίες  ελέγχει ο παρατηρητής ή ο διαιτητής.  Δεν είμαι σίγουρος 

Παντού ελέγχονται από τον διαιτητή. Οι εστίες αλλά και τα δίχτυα αν είναι οκ και δεν έχουν καμία τρύπα. Δεν χρειάζεται ένσταση από ομάδα, αν ο διαιτητής ανακαλύψει μόνος του πρόβλημα και ειναι ευσυνείδητος, ακολουθούνται οι ίδιες διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτοί ήταν σίγουροι ότι η ΑΕΚ θα μπει να παίξει.....πως θα κάνει ο.τι έκανε με τα δελτία της πουτανας και ότι δε θα διεκδικήσει τίποτα. Για αυτό σκούζουν,γιατί πλέον κοπηκανε οι μαλακίες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Οι ενστασεις ειναι γ τον μπεο. 

Δν εχει ο αλλος δελτια κ πρεπει εγω να κανω ενσταση? Τι παπαριες ειναι αυτες? Ελλαδισταν μπανανια

Α να γεια σου.

Όπως και αν βγάζει δελτίο η ΕΠΟ σε παίχτη που υποτίθεται τα ελέγχει η ίδια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Οι ενστασεις ειναι γ τον μπεο. 

Δν εχει ο αλλος δελτια κ πρεπει εγω να κανω ενσταση? Τι παπαριες ειναι αυτες? Ελλαδισταν μπανανια

Ε ναι όταν τα 2/3 των ομάδων είναι τσουτσεκια κάποιας άλλης, πρέπει να κάνεις γιατί το τσουτσεκι δε θα κάνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ο μαρινακης οπου μπορει στηνει μπλοκα.

Στην νικαια εφαγε την τσαπου του τσουμπερ, εδω του μιμη.

προχωραμε

Κ εκει του μιμη εφαγε με τις μλκς που πηγαν ναγινουν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Ε ναι όταν τα 2/3 των ομάδων είναι τσουτσεκια κάποιας άλλης, πρέπει να κάνεις γιατί το τσουτσεκι δε θα κάνει 

Εννοω ολα πρεπει να ειναι αυτεπαγγελτα. Τελος. Ουτε ενστασεις ουτε παπαριες. Δν εχεις δελτια? Διαιτητης δν ξεκιναει το ματς κ πας γ τα προβλεπομενα. Ο μποακ στην ευρωπη ειχε τιμωρηθει γ το λιασο λουκα. Καμια αντιπαλη ομαδα δν εκανε ενσταση. Ουεφα λεει γεια σου. Χαιρετα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ υπάρχουν βάζελοι που στην άνω φώτοπου το 0 είναι το 10, λένε ότι ευνοείτε η ΑΕΚ. Μιλάμε για επίπεδο δραματικό. Σίγουρα χρειάζεται γερή αναμόρφωση στα σχολεία, στα βασικά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Στο μεταξύ υπάρχουν βάζελοι που στην άνω φώτοπου το 0 είναι το 10, λένε ότι ευνοείτε η ΑΕΚ. Μιλάμε για επίπεδο δραματικό. Σίγουρα χρειάζεται γερή αναμόρφωση στα σχολεία, στα βασικά.

Εντάξει οκ αν είναι να μιλάμε και με ανθρώπους που δίνουν ερμηνείες υπερρεαλισμού, ανεβαίνει πολύ το επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Εννοω ολα πρεπει να ειναι αυτεπαγγελτα. Τελος. Ουτε ενστασεις ουτε παπαριες. Δν εχεις δελτια? Διαιτητης δν ξεκιναει το ματς κ πας γ τα προβλεπομενα. Ο μποακ στην ευρωπη ειχε τιμωρηθει γ το λιασο λουκα. Καμια αντιπαλη ομαδα δν εκανε ενσταση. Ουεφα λεει γεια σου. Χαιρετα

Έτσι θα έπρεπε ναι να μη χρειάζεται ένσταση

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ άντε και ξεκίναγε το παιχνίδι με τάφρους στις γραμμές. Νίκαγε η ΑΕΚ 1-0 και στο 95 μετά από προσπαθεια επιθετικού του Ατρόμητου, η μπάλα έσκαγε πάνω στο αυλάκι, γύρναγε πίσω η κόλλαγε πάνω στη γραμμή. Τι θα λέγανε σήμερα; Γιατί δεν τηρήθηκε ο κανονισμός; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ άντε και ξεκίναγε το παιχνίδι με τάφρους στις γραμμές. Νίκαγε η ΑΕΚ 1-0 και στο 95 μετά από προσπαθεια επιθετικού του Ατρόμητου, η μπάλα έσκαγε πάνω στο αυλάκι, γύρναγε πίσω η κόλλαγε πάνω στη γραμμή. Τι θα λέγανε σήμερα; Γιατί δεν τηρήθηκε ο κανονισμός; 

Θα έκαναν ένσταση. Απλό είναι, με στόχο τον ρεφ κ τον Μπένετ. Είναι ύπουλα μουνόπανα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ άντε και ξεκίναγε το παιχνίδι με τάφρους στις γραμμές. Νίκαγε η ΑΕΚ 1-0 και στο 95 μετά από προσπαθεια επιθετικού του Ατρόμητου, η μπάλα έσκαγε πάνω στο αυλάκι, γύρναγε πίσω η κόλλαγε πάνω στη γραμμή. Τι θα λέγανε σήμερα; Γιατί δεν τηρήθηκε ο κανονισμός; 

Δε μπορούν να διανοηθουν τίποτα τα παπαγαλάκια-τρολλ 

Για όλους αυτούς σήμερα ευνοήθηκε η ΑΕΚ 

Τέτοια μουνοπανα είναι 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×