Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Στο μεταξύ λέει ο Σπανος ότι σκαψαμε τη γραμμή για να καλυφθεί η διαφορά και οι Σπυροπουλοι στο οπεν τον ακούνε σαν να είναι απλά Κυριακή.

Όταν το Πόντος ΤV ή στο κανάλι στην Ναυτεμπορική βάλει αθλητικά, θα πλάθουμε τις δικές μας όμορφες ιστορίες. Μέχρι τότε δεν βλέπουμε τπτ ή ακούμε τα... παραμύθια των άλλων για νανούρισμα- φροντίζουμε να έχουν σχολιάσει ήδη ο ντεπονάκιας κ να έχει πει την καθιερωμένη του μλκ ο Καραπαπάρας γιατί φωνάζουν- Ιδανικά για ύπνο είναι να κάνει μια παρέμβαση ο Αλέξης Κούγιας. Κοιμάσαι αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ μετά την μη ένσταση με τα δελτία γράφαμε ότι θα έρθει ο γαυρος να παιξει με τιμωρημενους παίκτες για να δει τι θα κάνουμε.Που να φανταστούμε ότι όντως θα γινόταν κάτι τέτοιο αλλά με παράρτημα και δοκαρια.

Link to comment
Share on other sites

Μας κουνανε το δαχτυλο για ενστασεις οι τυποι που ετσειλαν ταλιμπαν και δεν αμ ςεδιναν αδεια γιατι τα πλεξιγκλας ηταν 70 εκατοστα και οχι 80 ας πουμε και γιατι μεταξυ τωννθυρων δεν ηταν 2μ  . Αντε βρε ξεφτιλες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, agelos said:

Τους απαντώ ευγενικά να πάνε να γαμηθουν.

Φίλε αυτό το 'ευγενικα' πως το κάνεις; Γιατί περνάω μια δύσκολη μέρα στην δουλειά και από το απόγευμα με την πίεση που έχω ευγενικά δεν απάντησα ούτε ένα μύνημα ακόμα και η μέρα γύρισε!

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ δεν τίθεται θέμα διαφορετικότητας. Εννοώντας ότι η παρατυπία δεν αφορά αντικανονική συμμετοχή ενός ποδοσφαιριστή, να πεις "δεν βαριέσαι, θα παίξουμε". Κοινώς, με μικρότερο ύψος δοκαριού, το δοκάρι και μέσα μπορεί να γίνει δοκάρι και έξω. Χώρια του ότι με τον τρόπο που απέτυχε να λυθεί το ζήτημα, έτσι και αλλιώς εκτός της γραμμής του τέρματος θα παρέμενε η...υψομετρική διαφορά.

Φυσικά, ο κανονισμός ίσως να έπρεπε να είναι διαφορετικός, αλλά πρέπει να εφαρμοστεί αυτό που ισχύει.

Εκτιμώ πως ο Ατρόμητος θα επιχειρήσει να υπερασπιστεί τις θέσεις του...χρεώνοντας την όλη ιστορία στις καιρικές συνθήκες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

 

Εκτιμώ πως ο Ατρόμητος θα επιχειρήσει να υπερασπιστεί τις θέσεις του...χρεώνοντας την όλη ιστορία στις καιρικές συνθήκες.

 

 

Ξεκαθαρα ανεβηκε η σταθμη του αγωνιστικου χωρου απο τη βροχη

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά περάσαμε από Περιστέρι με 0-3 και οι γαύροι ήρθαν ισοπαλία.

Το Πρωτάθλημα έρχεται πιο κοντά.

Ευχαριστούμε για την όμορφη αυτή Κυριακή Βαγγέλη μας. Να είσαι πάντα καλά.

Ραντεβού την Πέμπτη. Ούτε το χιόνι δεν θα σε σώσει.

 

 

+ ρεπο ο απιδοσυλλεκτης! Μια ωραια Κυριακη!

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Man Of Faith said:

Το έχω γράψει παλιότερα ότι αυτό με τη διαφορετικοτητα το βρίσκουμε μπροστά μας συχνά.

Δεν ξέρω γιατί πρέπει να συγχέεται η διαφορετικότητα με το να είναι κάποιος μαλάκας.

Άλλο το να είμαι διαφορετικός άλλο το να νομίζει κάποιος ότι είμαι μαλάκας.

Να τους λέτε να πάνε να γαμηθούν.

Χωρίς ευγένειες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Δεν ξέρω γιατί πρέπει να συγχέεται η διαφορετικότητα με το να είναι κάποιος μαλάκας.

Άλλο το να είμαι διαφορετικός άλλο το να νομίζει κάποιος ότι είμαι μαλάκας.

Να τους λέτε να πάνε να γαμηθούν.

Χωρίς ευγένειες.

Εγω τους λεω οτι ο τιγρης την κανονισε του δουλεια για να μην κουραστει η ομαδα.

Και κανονιζει κι αλλα τετοια για τ αλλα παιχνιδια, δε ξερω τι ακριβως σχεδιαζει κι αν θα του κατσει, αλλα θα το παει στη πουστια.

Και μου λενε, και σ αρεσει ρε μαλακα τωρα αυτο το πραγμα?

Και τους λεω ενα απλο και ξεκαθαρε "ΝΑΙ". Βαζω και ενα ¨πολυ" μετα, αναλογα ποσο παπαρας ειναι αυτος που μιλαω.

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

πεταχθηκαν κ οι λαγοι κ μιλανε για διαφορετικοτητες

οι πεταλουδομαζωχτρες του καλαφατη

ρε αντε ρε πονεμενοι

Ναι και μην τολμήσουν να κόψουν κανένα θάμνο εκεί στον Βοτανικό τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ θα πρέπει να τους γαμήσουμε στις αγωγές.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοούν την διαφορετικότητα να σαι κορόιδο κ να σε κλέβουν μπροστά στα μάτια σου χωρίς αντίδραση, τότε έχουν ορίσει προβληματικά τον όρο στο μυαλό τους. Και είναι κ λογικό γιατί πρώτον δεν ξέρουν τι σημαίνει ΑΕΚ κ δεύτερον βλέπουν μόνο το 20ευρω του αφεντικού τους. Για όλους αυτούς υπάρχει η μπανάνα της νομιμότητας κ δώρο μια μεζούρα, να μετράνε τα cm.

μπανανα..jpg

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×